Azi

0

@Emhyr nie pewnie ale na pewno :D

Azi

1

@Emhyr myślę że wystarczyłoby to że wszystkie sporne sytuacje nie są gwiazdanie na ich korzyść. Gdzie dziś byłby ten klub?

Azi

27

Ciekawe czy istnieje jakiś równoległy wszechświat w którym wszystkie kontrowersje nie są gwiazdanie na korzyść Realu?

W dwumeczu są dwie kontrowersje i obie na korzyść Realu. Co więcej obie skutkują - w bliższej lub dalszej perspektywie - bramką.

Jestem już stary i wiem że uczciwości ani sprawiedliwości nie ma - szczególnie w piłce ale czasem chciałbym wierzyć że jednak jest inaczej.

Azi

1

Niektórym na boisku można więcej

Azi

0

@DonMatteo901 byłem tam. Wszyscy policjanci krzyczeli że chcą autograf od Memtezena.

Azi

4

@macio_944 ten sam Manzano dał im 3 punkty w meczu z nami. W zestawieniu autor wspomina o tym jak "nie zauważył" faulu na Araujo kiedy prowadziliśmy 1:0.

Real to hipokryci do potęgi n-tej.

Azi

9

Real ma dodanych tyle pkt. co drużyny z miejsc 2-4 tego rankingu. I 50% wszystkich "dodanych" na błędach VARu punktów w lidze. Kto by się spodziewał? ;)

Azi

1

@LjakRoberciik zły stan techniczny? auta? 20 zł?

Azi

1

@Forsyth tak jest od lat przecież...

Azi

0

@MeAndSwan tego ćpuna czy @Comentateiro ? :P

Azi

1

@Firestone Dobrze że miał 3 podejścia bo pierwsze dwa uwalił :P

Azi

5

Real załatwił lodóweczkę dla typa, który promuje ich jak może. Tylko dlatego że się chłopak pomylił i za wcześnie zagwizdał. Taki Real, który walczy z sędziami niemal jawnie ich wspierających, to ja nawet lubię :D

Azi

15

Czyżby to był @Comentateiro ? ;)

Azi

0

@cules100pro a gdzie ławki rezerwowych? Bo na grafice jest chyba jedna albo to wyjście z tunelu

Azi

0

@wojopancer na co rywale tylko czekali żeby wyjść z kontrą...

Azi

0

@Mattems po wcześniejszym meczu to raczej nie Fermin

Azi

0

@arasz1819 na szczęście nie. Choć Fermin zagrał tak fatalnie że w sumie nie wiem czy S. Roberto nie zagrałby podobnie

Azi

2

@Pawel13sz to nie jest gość na taki mecz jak dziś. Ale jak mamy do wyboru jego Romeu i Roberto to kogo byś wprowadził na boisko?

Azi

0

@Jordi10 wszedł zaangażowany Fermin i zagrał fatalnie. Co Ci po zaangażowaniu jak nie masz nikogo kto może wykreować jakaś okazję przy tak świetnie broniącym rywalu?

Azi

0

@arasz1819 a kogo chciałeś zobaczyć z ławki na boisku za Frankiego i Pedriego?

Azi

0

@Szmulek z dwoma urazami w pierwszej połowie plan b? To chyba plan Z...

Azi

0

@MateuszGotowka99 bez obrazy ale zgarnęliśmy grę w defensywie i to mocno

Azi

0

@Szmulek a komu ma grać jak Pedri i Frankie się połamali? Bez jaj

Azi

0

@arasz1819 też uważasz że powinien wejść S. Roberto? ;)

Azi

0

@KrwawiaceoczyVEB typie idź spać. Weź się ogarnij bo to co prezentuje aż to czysta patologia

Azi

0

Ostatnia drużyna która nie straciła bramki na tym stadionie to Real w pierwszej kolejce. Sic! Ostatnia ekipa która wywiozła punkt z Bilbao to Valencia. W październiku...

Zadziwiająco dobrze zagraliśmy w obronie. Szkoda że oni również

Azi

0

@Ricardinio14 niech ktoś dzwoni po psychiatrę bo jakiś desperat chce się okaleczać

Azi

1

Na Napoli Oriol-S.Roberto-Gundo-Fermin. co może pójść nie tak? ;)

Azi

2

No to Oriol na Napoli. Zarabiacie...

Azi

0

Co mu się stało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?