Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr nie pewnie ale na pewno :D
1
@Emhyr myślę że wystarczyłoby to że wszystkie sporne sytuacje nie są gwiazdanie na ich korzyść. Gdzie dziś byłby ten klub?
27
Ciekawe czy istnieje jakiś równoległy wszechświat w którym wszystkie kontrowersje nie są gwiazdanie na korzyść Realu?
W dwumeczu są dwie kontrowersje i obie na korzyść Realu. Co więcej obie skutkują - w bliższej lub dalszej perspektywie - bramką.
Jestem już stary i wiem że uczciwości ani sprawiedliwości nie ma - szczególnie w piłce ale czasem chciałbym wierzyć że jednak jest inaczej.
1
Niektórym na boisku można więcej
0
@DonMatteo901 byłem tam. Wszyscy policjanci krzyczeli że chcą autograf od Memtezena.
4
@macio_944 ten sam Manzano dał im 3 punkty w meczu z nami. W zestawieniu autor wspomina o tym jak "nie zauważył" faulu na Araujo kiedy prowadziliśmy 1:0.
Real to hipokryci do potęgi n-tej.
9
Real ma dodanych tyle pkt. co drużyny z miejsc 2-4 tego rankingu. I 50% wszystkich "dodanych" na błędach VARu punktów w lidze. Kto by się spodziewał? ;)
1
@LjakRoberciik zły stan techniczny? auta? 20 zł?
1
@Forsyth tak jest od lat przecież...
0
@MeAndSwan tego ćpuna czy @Comentateiro ? :P
1
@Firestone Dobrze że miał 3 podejścia bo pierwsze dwa uwalił :P
5
Real załatwił lodóweczkę dla typa, który promuje ich jak może. Tylko dlatego że się chłopak pomylił i za wcześnie zagwizdał. Taki Real, który walczy z sędziami niemal jawnie ich wspierających, to ja nawet lubię :D
15
Czyżby to był @Comentateiro ? ;)
0
@cules100pro a gdzie ławki rezerwowych? Bo na grafice jest chyba jedna albo to wyjście z tunelu
0
@wojopancer na co rywale tylko czekali żeby wyjść z kontrą...
0
@Mattems po wcześniejszym meczu to raczej nie Fermin
0
@arasz1819 na szczęście nie. Choć Fermin zagrał tak fatalnie że w sumie nie wiem czy S. Roberto nie zagrałby podobnie
2
@Pawel13sz to nie jest gość na taki mecz jak dziś. Ale jak mamy do wyboru jego Romeu i Roberto to kogo byś wprowadził na boisko?
0
@Jordi10 wszedł zaangażowany Fermin i zagrał fatalnie. Co Ci po zaangażowaniu jak nie masz nikogo kto może wykreować jakaś okazję przy tak świetnie broniącym rywalu?
0
@arasz1819 a kogo chciałeś zobaczyć z ławki na boisku za Frankiego i Pedriego?
0
@Szmulek z dwoma urazami w pierwszej połowie plan b? To chyba plan Z...
0
@MateuszGotowka99 bez obrazy ale zgarnęliśmy grę w defensywie i to mocno
0
@Szmulek a komu ma grać jak Pedri i Frankie się połamali? Bez jaj
0
@arasz1819 też uważasz że powinien wejść S. Roberto? ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB typie idź spać. Weź się ogarnij bo to co prezentuje aż to czysta patologia
0
Ostatnia drużyna która nie straciła bramki na tym stadionie to Real w pierwszej kolejce. Sic! Ostatnia ekipa która wywiozła punkt z Bilbao to Valencia. W październiku...
Zadziwiająco dobrze zagraliśmy w obronie. Szkoda że oni również
0
@Ricardinio14 niech ktoś dzwoni po psychiatrę bo jakiś desperat chce się okaleczać
1
Na Napoli Oriol-S.Roberto-Gundo-Fermin. co może pójść nie tak? ;)
2
No to Oriol na Napoli. Zarabiacie...
0
Co mu się stało?