Azi

1

@FcPortoFan1999 ale on nie powiedział że w PL jest prorosyjska tylko że istnieje poparcie dla proruskich. Jak się patrzy na popracie konfederacji to w dodatku niemałe...

Azi

0

@Benz Jak kiedyś Barcelona wypuści info że dalej bedzie płaciła wiceszefowi sedziów i ma gdzieś co inni o tym myślą bo i tak im nic nie zrobią, to wtedy pogadamy o podobieństwach...

Azi

4

@Kgorecki2500 to zależy od filmu. Animacje to dubbing a w każdym innym przypadku (zakładając że to nie jest film dla dzieci) to napisy

Azi

26

Oficjalnie przyznają że będą szerzyć tępa propagandę dla hala dzieci bo i tak żadna instytucja im nic nie zrobi. Nic dziwnego skoro w tych instytucjach siedzą ich kibole.
Szkoda że UEFA nic nie zrobi z tym żeby LL miała choć pozory praworządności...

Azi

4

@Rewolucja123 Najbardziej mnie rozwalają ludzie co podają składy typu 352 z zerową liczbą zawodników, którzy mogliby rozciągać grę. Albo jak wchodzi Roque a ludzie piszą że gra na skrzydle choć tylko ślepy by nie zauważył że to po prostu gra na 2 napastników. Ale i tak najbardziej mnie rozwalało narzekanie na Kounde że się nie podłącza do akcji kiedy graliśmy 3 w obronie :D

I ci ludzie narzekają na warsztat Xaviego. Sic!

Azi

1

@LukaszFan de Jong na pivocie...


Azi

0

@kodi77 na silne ekipy bez jakościowego pivota to samobójstwo. To by wyglądało tak jak dziś Getafe tylko oczywiście my w roli tego kogo leją

Azi

23

"SKANDAL
Komentatorzy ESPN właśnie powiedzieli, że jest wiele błędów na korzyść Madrytu, ale w Hiszpanii nikt nie ma odwagi tego powiedzieć, bo następnego dnia byliby bez pracy
ŚWIAT ZDAJE sobie sprawę, z czym konkurujemy"

Jeżeli go jutro zwolnią to będzie wiadomo że mówił prawdę ;)

Azi

0

@Kgorecki2500 Bardzo dobry materiał i przy okazji wyjaśnienie


Azi

0

@tadzik447 tak mi się właśnie wydaje choć stara karta też wymagała 500W więc przy zakupie wydawało mi się że problemu nie będzie

Azi

0

@tadzik447 be quiet! Pure Power 11 CM 500W 80 Plus Gold

Azi

0

Są tutaj eksperty od pc, które z samego opisu wywnioskują co może stanowić problem? :D

Kupiłem sobie nową kartę graficzną MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X OC 8GB GDDR6 i po jakimś miesiącu zaczęły się problemy z uruchamianiem kompa. Czasem odpala a czasem piszczy: raz długi i dwa krótkie piknięcia (google mówi że problem z kartą graficzną). Stara karta odpala zawsze i bez problemów - PowerColor Radeon RX 580 Red Dragon 8GB GDDR5.

Nową kartę odesłałem na serwis ale nic nie stwierdzili. Jednak u mnie problem występuje nadal. Podpiąłem więc tą kartę do drugiego pc i tam faktycznie odpala za każdym razem. I teraz już nie wiem co może stanowić problem. Od zasilacza mam 2 kable, które umożliwiają podpięcie karty (tak samo starej jak i nowej) i na obu stara odpala zawsze a nowa tylko czasami. Czasem na chwilę uruchamiają się wiatraki na karcie a czasem nie uruchamiają się wcale. Tylko piszczy.

Kto mi zgadnie w czym może być problem? :)

Azi

0

@Pawlak1992 Pytasz Kane czy wygrywa puchary :P

Azi

0

@Murazor "dwa komentarze i zero treści"
Kolega @Culer9002 trzyma równy stabilny poziom :D

Azi

0

@Arden Fajnie jak rywal podchodzi tak wysoko żeby dało się grać takie piłki

Azi

0

@jedrek7000 XD
Widzę że nawet nie wiesz czym jest hejt. Brawo zuchu :D

Azi

0

@Culer9002 w takim razie sam nim nie jestem według Twojej definicji :p

Azi

1

Sevilla musisz!! :)

Azi

0

@Murazor to są kibice? Słowo kibic nie pasuje do kogoś takiego...

Azi

8

@jedrek7000 wygrywamy 4:0 a ten hejtuje. Typie weź się ogarnij XD

Azi

0

@icon3520 narysuj go sobie w środku i nie będziesz miał problemu...

Azi

1

Gwiazdanie na Moribe nie ma sensu. On doskonale wie że podjął idiotyczna decyzję odchodząc z klubu

Azi

1

Dlaczego jak patrzę na tego Mayorala to mam odruch wymiotny?

Azi

0

@Salchent patrząc na to jak gwiżdże faule ten sędzia to i tak dobrze że w ogóle faul zobaczył...

Azi

0

Zmiana: Rapha na pivota a Christensen na skrzydło :D

Azi

7

Raphinha ucz się od Duńczyka :D

Azi

2

Pan sędzia bardzo miły. Przez pierwsze 30 minut udawał że nie widzi fauli Getafe i odgwizdał cały jeden...

Azi

0

@Emhyr jak raz mógł sobie spokojnie ułożyć piłkę na lewą nogę to typ podaje niecelnie. Co on ma we łbie? Chyba siano

Azi

0

@David_Martin inaczej gry Brazylijczyka podsumować się nie da :D

Azi

2

Nie mogę z Raphinhą... Co ten typ ma we łbie? Dembele go szkolił w podejmowaniu decyzji czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?