Azi

0

@mekston Myślisz że jest szansa na to że Lando zastąpi Pereza w RB w następnym sezonie?

Azi

1

@Emhyr zupełny przypadek ;)

Azi

0

@Emhyr LL reaguje szybko na lepszą formę Barcelony

Azi

0

@Kratos1990 Po tym jak zagrywałem się w 2 wydawało mi się, że tej gry nie da się już poprawić. Ale III rozwaliła system. W zasadzie jedyny element w którym 2 wygrywała z 3 to bardziej baśniowy charakter, co jednak miało mikro znaczenie.

I kiedy ludzie czekali czym zaskoczy IV część to nastąpił absolutny upadek :(

Azi

1

@mmaciass nie odniósł się do tej firmy co wygrała ten przetarg bo nie mam pojęcia czego ten przetarg w ogóle dotyczył. Kiedyś jednak - dawno dawno temu - robiłem katalog firm często zdarzało się że poważne firmy nie miały strony. Albo nie chciały podać maila. Bardzo często miałem problem aby znaleźć kontakt do producentów którzy sami nie dystrybuują swoich produktów tylko mają firmy robiące to za nich. W takim wypadku znalezie strony też często graniczyło z cudem. Albo dane miały niewiele wspólnego z tym co jest w KRS.

Jest jeszcze katalog firm które są podwykonawcami dla większych zakładów i 100% ich działalności opiera się na dostarczaniu czegoś do kogoś. W takim wypadku posiadanie strony też moja się z celem.

Ale generalnie zwykle jest tak że firmy strony mają. To prawda. A prezes z cyckami na FB jest niepoważny ale wątpię aby ktoś z przetargów to sprawdzał

Azi

0

@mmaciass chcesz przykład to znajdź sobie stronę firmy z Ostrołęki która nazywa się Agencja Uslugowo-Handlowa Kurpie (coś takiego). Ta firma na bank wygrała min. kilkanaście przetargów na remonty na kilkanaście milionów złotych (a może i dużo więcej bo wiem że czasem wygrywają ale rezygnują). Ich strona (nawet nie wiedziałem że jakaś mają) to bodaj ahukurpie.pl
Oni nawet nie mają firmowego maila tylko korzystają z O2 XD

A są jeszcze inne przypadki gdy firmy obracające naprawdę duża kasa figurują w necie wyłącznie w katalogach firm a swoich stron nie mają.

Do drugiego akapitu się nie będę wypowiadał bo moja wypowiedź dotyczyła wyłącznie tego że strona lub jej brak nie świadczy w ogóle o firmie w wielu przypadkach

Azi

0

@mmaciass ty nie rozumiesz prostych rzeczy. Są takie firmy które żyją np. tylko z zamówień publicznych. Nie szukają w ogóle klientów indywidualnych i ta strona nie jest im do niczego potrzebna.

Azi

0

@Qbic17 1. Zamówienia publiczne - posiadanej "ładnej strony" raczej nie jest wymogiem aby brać udział w zamówieniu.
2. Sam fakt że ktoś ma archaiczną stronę albo nie ma jej wcale w ogóle nie ma żadnego wpływu na to czy ktoś pracuje dobrze albo źle

Azi

21

Trener/zawodnik kwestionujący decyzję sędziego = ban, kara, zbrodniarz!!

Real puszcza propagandę szczując sędziów i wymuszająca sędziowanie pod nich = nie ma przepisu żeby ich ukarać.

Pełna logika...

Azi

3

@macio_944 zielono w tej warszawie. Jak rano byłem w centrum to jeszcze nic nie kwitło ;)

Azi

0

@P33ck przecież ja nic nie porównuję :D
Jedynie nabijam się z eksperów Labambowych i ich argumentów wyssanych ze swojej naiwności :D

Azi

1

@Arden a może Quaresma?

Azi

0

@Kgorecki2500 to tygodniowy ban ;)

a jak jest w teamie ruskie zaatakują NATO i nie zaatakują Ukrainę to darmowa wizyta u psychiatry ;)

Azi

0

@Arden Dani Alves? Raczej sam się wykreślił ;)

Azi

3

@Emhyr Labamba 2022: co za głupota - ruskie nie zaatakują Ukrainy! iksde!
Labamba 2024: co za głupota - ruskie nie zaatakują NATO! iksde!

Azi

0

@PatrykBarca a do czego się odnosisz? O.o

Azi

0

Słucham sobie komisji a tam jakiś konsul masakruje PiS :D

Chyba mogą być rozczarowani że ich mianowali na te stanowiska

Azi

7

Liga + LM i niech Xavi zostaje :D

Azi

0

@TR3YWAY jeżeli tam mamy wyjść to z pewnością Yamal a nie Rapha

Azi

1

Pech :(
Rok temu debiutował w pierwszej drużynie ale dużo się nie nagrał

Azi

1

@Bobo25 dokładnie. Nie widzę żadnego przewinienia przy tej bramce i uważam za kuriozum że takie bramki miałby nie być uznane. Przy bramce gdzie Torres wychodził to wybiega on do tej piłki i choć idzie ona wysoko nad nim to jednak angażuje on uwagę bramkarza. Jestem w stanie pogodzić się z tym że tam powinien być odgwizdany spalony. Gdyby bramka była uznana z uwagi na to że ta piłka szła dużo za wysoko a bramkarz i tak miał nikłe szansę na interwencję to też nie uznałbym tego za kontrowersję.

Azi

8

@Firestone stoi przy linii bocznej i czeka na zmianę.

Azi

16

Te najazdy na sędziów i porównywanie sytuacji zaszły za daleko. Wczoraj piłkę do tyłu odegrał koleś z Sevilli. A przy strzale Modrica ten co był na spalonym nie przeszkadzał w ogóle. To nie jest sytuacja tożsama z tą Torresa. Bądźmy choć trochę obiektywni


Azi

0

@Rewolucja123 Patrząc po tym jak słabo Real radził sobie wczoraj z autobusem Sevilli (która nawet nie próbowała atakować w 2 połowie) to majster jest jak najbardziej do zgarnięcia. Choć większym problemem pewnie będzie wygranie pozostałych kolejek niż liczenie na potknięcia białych. W końcu czekają nas dwa wyjazdy do Madrytu i teraz Bilbao, choć mocno osłabionym. Natomiast real gra teraz z Valencią na wyjeździe a potem ma mecz LM więc już tutaj jest spora szansa na stratę punktów.

Azi

0

Czy kobieca reprezentacja Polski gra teraz drugi mecz towarzyski że Szwajcarami w ciągu kilku dni? Nikt inny nie chciał grać czy skąd taka decyzja?

Azi

0

@Barca_bwo męczysz się 100 minut i nic z tego nie masz. Nawet odrobinę satysfakcji z walki. Autobus to jest taktyka absolutnie niszczącą jakąkolwiek przyjemność z gry i oglądania piłki.

Azi

2

Ramos co teraz za teatr zaprezentował XD

Azi

1

Sevilla wysoko postawiła poprzeczkę? Autobus bez choćby próby wyjścia z akcją. To chyba żart...

Azi

0

@TheNekro94 ich twardy elektorat nie jest w stanie tego prostego faktu ogarnąć. Ale cóż - oszukują sami siebie i to ich sprawa.

Azi

1

@KrychaFCB praktycznie od zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?