Azi

0

Szybko w gips i niech wraca na boisko ;)

Azi

0

Azi

0

Ale niefart. Paskudnie upadł

Azi

0

@macio_944 to chyba masz na myśli decyzyjność, ustawianie się i koncentrację a nie inteligencje jako taką.

Azi

0

@Nieznajomy nieprecyzyjne określeń chyba mają jednak winnego ;)

Azi

0

@macio_944 serio uważasz że zawodnika da się nauczyć inteligencji?

Azi

0

@Encore pięknie się położył tylko wybił się z tej nogi której rywal nie dotykał :D

Azi

2

Dlaczego nie można przełożyć meczu o 2h na przykład? Tam ograniczenia z uwagi na transmisję chyba nie są tak istotne?

Azi

0

@Gall Grubo! :D

Azi

3

Piłka nożna jest jednym z najbardziej niesprawiedliwych sportów ;)
https://zapodaj.net/images/05446d803bcc7.jpg

Azi

0

@barcelonaLM na szczęście nie w tym klubie

Azi

0

Robicie nadzieję...

Azi

7

We wczorajszym meczu sędzia uznał bramkę ze spalonego. Przed meczem Real miał 8 punktów podarowanych przez VAR a dziś ma już 9. I jeszcze się skarżą na sędziów. Absurd.

Azi

1

@Cyzix Real ten mecz rozegrał. Sędzia uznał im bramkę że spalonego. Sędzia dał im punkt za free. Liga jak zawsze jest ustawiona pod białych...

Azi

19

My jesteśmy oburzeni fatalnym wyznaczeniem linii przy bramce Viniego. Domagamy się walkoweru dla Valencii bo tutaj są wyraźne przesłanki na to że presją Realu wpłynęła na to że VAR nie umie wyznaczyć linii spalonego

Azi

3

@Deviler bo to BMW już 2 razy było złomowane po kolizji a taka Kia w tym czasie zaliczyła lekka stłuczkę.

Azi

3

@Culers W realu jest mentalność Kaliego. Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy.

Azi

0

@Criss18Barca nebałdzo

Azi

10

@MateuszGotowka99

Azi

0

Widzę że fantastyczna końcówka była :D

Azi

1

@mekston Max to po prostu najlepszy kierowca w najlepszym aucie. Różnica jest kolosalna. Dlatego chciałbym żeby Lando trafił do Red Bulla. Mógłby bez olbrzymiej presji wyniku pokazać max umiejętności w topowym aucie.

Azi

2

@Ojciec5tkidzieci Czy ograniczenie prędkości do 30km/h spowoduje że idiotów na drogach będzie mniej? W jaki sposób to się stanie? :D

Azi

3

@Dalhi I jak wiele osób daje się sterować

Azi

1

@TheNekro94 Gratulacje i pamiętaj że @jowita to piękne imię ;)

Azi

0

@siara10 niuch niuch. Ale wali cebulą!

Azi

1

@mekston ciekawe czy Haas cokolwiek pokaże w tym sezonie

Azi

0

Jacy są wasi 3 ulubieni kierowcy F1 (obecnie rywalizujący)?

Azi

1

@mekston Szkoda bo moim zdaniem byłby to idealny duet dla RB

Azi

0

@KrychaFCB Jak zwykle :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?