Azi

1

@vangoor W tym problem że nie da mu się tego udowodnić. Po pierwsze hamował jeszcze przed zmianą pasa ruchu a po drugie ma auto bezpośredni przed sobą wiec zawsze powie, że tamto zwalniało więc on też musiał.

Azi

2

Kojarzycie dość głośny wypadek pod Gdańskiem?



Wiele razy tutaj drwiłem z miłośników BMW ale akurat w tym wypadku muszę niestety być adwokatem diabła. Obejrzałem ten film kilka razy i nie mogę się zgodzić z zarzutem, że kierowca BMW hamował celowo przed maską Toyoty. Bez tego hamowania wylądowałby w kuferze auta przed nim, więc podstawę do hamowania miał jak najbardziej. Jestem też pewien, że auto przed BMW zwalniało - co można ocenić po zmianie odległości między nagrywającą a tym autem z przodu. Kierowcy BMW można śmiało zarzucić, że się wepchnął. Choć - patrząc na to jaki odstęp zachowała nagrywająca - nie było to jakoś szczególnie niebezpieczne, bo - niestety - każdy z nas kto jeździ trochę po naszych drogach - takie sytuacje zna dość dobrze.

Niestety ale moim zdaniem najpoważniejszy błąd popełniła kierująca Toyotą. Zamiast hamować (co dla własnego bezpieczeństwa powinna zrobić już w chwili, kiedy zobaczyła że to BMW będzie wjeżdżało na jej pas, zresztą już tam widać że on hamuje) to dojechała prawie na kufer tego BMW i szarpnęła kierownicą. I idę o zakład że dopiero w tym momencie wcisnęła hamulec, co musiało skończyć się tak jak się skończyło. Nie chcę napisać, że ona jest winna całej sytuacji ale tam są dobre 3 sekundy do chwili kiedy ona zbliż się do BMW, więc czas na reakcję był i należało tam trochę przyhamować.

Z opisu wynika, że ta dziewczyna to początkujący kierowca. No niestety ale sytuacja ją przerosła + trafiła na wpychającego się buraka (co nie jest niezwykłe bo na naszych drogach jest ich multum i często te buce jadą właśnie BMW). Wątpię aby bardziej doświadczony kierowca zachował się w ten sposób co ta dziewczyna. Dobrze że nikomu nic się nie stało (bo chyba się nie stało).

Azi

0

@karci0 wszystko dlatego że jeszcze Cię nie zatrudnili! ;)

Azi

2

@parpe zwłaszcza po pijaku.

Nie oszukujmy się Alves zachował się jak kretyn i odpowie za to.

Azi

0

@Fantastyczny Chłopiec LOL. Zdecyduj się proszę. To za faul czy za gadanie? :D

Azi

0

@Fake69 też miałem takie wrażenie

Azi

1

@626 @jacobFCB to się dowiedziałem :D

Azi

3

@PJ777 przecież on go podciął wyłącznie po to, żeby Inigo nie przeciął zmierzającej do niego piłki.

Azi

1

@jacobFCB im nawet nie muszą za to płacić. Ten termin nazywa się "pożyteczny idiota"

Azi

0

Frankie dostał wczoraj kartę za faul czy za protesty?

Azi

2

Już UEFA cenzuruje przekręty :D

Azi

4

Oczywiście że go faulował. Gdyby nie ta noga włożona przed Inigo to można by powiedzieć że wygrał walkę fizyczną ale nie da się tak powiedzieć kiedy kogoś popychasz na podstawioną nogę. Chyba nikt by się przy tym nie utrzymał na nogach.

Azi

0

@AmigoBlancos Real, City, Lazio, PSG, BVB, Inter, Porto i Barca

Azi

0

@macio_944 Felix to pewnie w ogóle nie powinien grać. Jeżeli już to Roque. Romeu popełnia jeszcze większe błędy niż Christensen dlatego na jego pozycji gra stoper... A zdjecie z boiskia 3 z 4 pomocników na raz to byłoby szaleństwo.

Azi

0

@macio_944 ja bym się zgodził ale my na ławce nie mamy ludzi, którzy wejdą i zapewnią ten sam poziom co Ci co biegają na boisku.

Azi

8

Komentarz usunięty

Azi

0

@Gall Powinien wejść koło 80 minuty za Gundo ale to była ciężka decyzja

Azi

0

@Firestone Chłopie jeżeli pechowy remis z Napoli na wyjeździe powoduje że ludzie mają tutaj ból dupy jakby ich sam Kaczyński grzmocił to należy udać się do psychiatry a nie pisać brednia na LaBambie :D

Azi

4

Ludzie w studiu komentują że Napoli ma ogrom farta że zremisowało a LaBambowe dzbany chcą zwalniać Xaviego natychmiast. Kibice Barcelony są często równie żałośni co Ci z Realu.

Azi

0

@agaFCB Dno to prezentują ludzie którzy płaczą na ukochany klub po zremisowanym meczu na wyjeździe w LM w którym to rywal miał dużo farta

Azi

0

Za Gundo powinien wejść Roque

Azi

0

@VandaI Co Ty chłopie bredzisz? :D

Azi

2

Pedri jest do zmiany.

Azi

0

@jedrek7000 dobrze grają to nie ma powodu

Azi

1

@regatta52 w LM? Bardzo sprytne to by było...

Azi

0

A dlaczego VAR tego nie sprawdził to jestem ciekaw

Azi

3

Brawo LEWY!!!!!!! :D

Azi

1

@Gacek5 a myślisz że czemu zadałem takie pytanie? :P

Azi

0

@Gacek5 myślisz że ojciec go nauczył? :P

Azi

0

@pacior95 Dobrze młody gra. Tutaj nie ma się do czego przyczepić po 1 połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?