Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 jest dramat i to duży. Mamy dwie ogromne dziury w składzie i to widać.
0
Jak my mamy coś grać bez jednego skrzydłowego i bez pivota?
0
@xvcWinterSoldier chyba nie bałdzo na skrzydle
1
@Ostatnikrwawygang biedny dzieciak który gra mecz co tydzień...
1
@draxidox a jak mam 40/65 lat do emerytury co stanowi 61 procent to mogę domagać się 61 procent emerytury?
A co do tych 100 konkretów to jest to strasznie głupie podejście. Czy kogoś obchodzi czy PO dawało jakies projekty ustaw które np. wprowadza większy porządek prawny w kraju? Chyba nie. Czy zrobili coś by odblokować sądy? Chyba nie. Czy zrobili coś żeby trochę poprawić opiekę zdrowotną? Chyba nie. Czy są jakieś przesłanki że coś w tym zakresie będzie zrobione? Chyba nie.
Więc dlaczego chcecie rozliczać kogoś ze 100 pierdół a nie z faktycznie ważnych spraw? Nikomu np. nie jest potrzebne w czasie totalnego chaosu małżeństwa dla gejów albo aborcja. Tymczasem zamiast zająć się tym co ważne to wywala się idiotyczne tematy żeby przykryć nic nie robienie...
1
@Popitek12 https://www.filmweb.pl/film/Ocean%27s+Eleven%3A+Ryzykowna+gra-2001-8263
;)
Casino Royal
2
@jacobFCB bo wpychają do nich na siłę poprawność polityczną. Kiedyś był taki serial o Bundych, który dziś nie miałby prawa powstać i to że dzisiejsza młodzież nie zna takich produkcji budzi u mnie współczucie dla nich ;)
Nie @AllBundy ?
0
@Firestone zapewne dlatego ze to było źródło kasy choć generalnie to jestem na nie
10
Krytyka Laporty na pewno jest na tak. Ale czy Font byłby lepszy? Tego stwierdzić się nie da.
Na pewno nie podoba mi się u Laporty:
- sprzedaż aktywów a zarazem przyszłych przychodów w latach ubiegłych
- ryzykowna polityka transferowa nie poparta żadnym sensownym planem budowania drużyny
- zatrudnianie ludzi po znajomości
1
@Deviler te zestawienia często nie mają sensu. Zapomina się uwzględnić umowa nie jest równa innej umowie i nie płaci się dokładnie za to samo. To nie tylko treningi + mecze bo część klubów płaci więcej np. dlatego że ma konkretne prawa do wizerunku zawodnika i czerpie z nich korzyść. Zdaje się że tak jest w przypadku Barcelony właśnie ale teraz nie chce mi się szukać źródeł.
0
@Zoker piękne! :')
1
@Aragorn33 jestem poważnym Garcia ma dużo niedostatków a o wartości decyduje potrzeba w jakiej znajduje się klub sprzedającym a my pozycji negocjacyjnej nie mamy
0
@MesQueUnClub_87 nie znam się na spadochronach ale to raczej nie osiąga takiej wysokości żebyś zdążył go otworzyć skutecznie ;)
0
@bartekvisca football managerowym ;)
1
@Aragorn33 pokaż mi klub który wyłoży od tak 30 baniek na faceta co strzela 2 bramki na pół roku i jest duże ryzyko że się poważnie połamie. Kluby nie są głupie. Jedyne na co pójdą to wypożyczalnie z ewentualną opcja odkupu. I za dużo niższa kwotę.
A co do reszty to wątpię aby za Garcię dało się zgarnąć 10-12 baniek. O innych szkoda gadać
1
@tbas optymista
1
@cules100pro wątpię aby ktoś chciał wyłożyć kasę na Ansu. Ewentualnie wypożyczanie z opcją wykupu bo ryzyko jest ogromne a korzyści tylko opcjonalnie.
0
@Aragorn33 100 baniek za kogo chcesz dostać? Bo za wyjątkiem Ansu, którego wartość jest dużo niższa z uwagi na przebyte urazy, nie ma opcji żeby na kimś zarobić sensowne pieniądze.
1
@Murazor a jeszcze więcej takich co nie grają na skrzypcach!
0
@Kgorecki2500
2
@mekston faktycznie proste. Czemu tego nie robimy? :P
0
@Kazragore Ci sami? To już grubo po 70 muszą być
3
@skubi99 ruskie też się wykrwawiają i mamy w tym interes.
0
@stone80 Czemu mnie to nie dziwi. Wjeżdżasz komuś w zadek bo nie umiesz prowadzić i oczywiście winni są wszyscy tylko nie ty. Gratuluje XD
10
Co to jest za liga że klub nie może zgłosić swojego wychowanka do pierwszej drużyny? Toż to jakaś aberracja!
2
@AmigoBlancos LaBamba mówiła że pobije rekord Lewego i zostało mu 13 spotkań i 17 bramek do strzelenia. To średnia 1,3 bramki na mecz więc musi poprawić swoją obecną średnią
0
@EkspertzOrlikq a dziękuję bardzo za tą nic nie znaczącą opinię :)
Powiedz mi jeszcze kim jesteś o ekspercie! Bo może kimś na tyle sensownym żebym za 2 minuty pamiętał że jakąś opinię w ogóle wyraziłeś :D
1
@AlexDark00 ale już taki od przygotowania fizycznego który będzie kazał to jest ok? O.o
2
@TR3YWAY to jest najlepsze co może być - kibice realu muszą pisać na stronie barcelony bo użytkownicy na stronie realu są zbyt tępi żeby prowadzić tam jakiekolwiek dyskusje :D
0
@AmigoBlancos to "jest jest" czy "nie jest"? :D