Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tylko nie Polsat...
https://asnews.pl/pilkanozna/liga-mistrzow-uefa-prawa-do-transmisji-na-lata-2024-2027/
0
@MichuZ44 XD
Posmaruj się maścią na ból tyłka kolego, bo zaraz wybuchniesz :D
0
@MichuZ44 gdybyś typie nie miał siana we łbie i potrafił czytać ze zrozumieniem a nie przez pryzmat swoich kompleksów to zrozumiałbyś o co chodzi.
A wysyłanie swoich zdjęć możesz nam darować. Wątpię aby ktoś był ciekawy...
2
@MichuZ44 co ty chłopie się produkujesz dziwacznie o kanonach piękna jak dziewczyna ma zupełnie inny kształt twarzy na tych zdjęciach O.o
0
@Kratos1990 to ta sama dziewczyna? Jakiś poważny wypadek chyba przeszła...
0
Tęczowe kartki. Czym więc w zasadzie różni się niebieska od żółtej za wyjątkiem tego że kara obejmuje parę minut bez gry?
0
@Bykunn to jest polityka :D Tam nie ma żadnej moralności ani etyki. Oni mają w dupach obywateli. Każdy bez wyjątku tylko jedni udają to lepiej a inni gorzej. Jeżeli ktoś będzie miał okazje wejść do sejmu po trupie kolegi z partii to jeszcze tego trupa podepcze przy okazji przechodząc nad nim.
0
@Bykunn kolejne wybory są za niecałe 4 lata. Naprawdę uważasz że ktoś będzie to pamiętał? No i zawsze można zmienić partie.
0
@Bykunn to po co by startowała w wyborach? O.o
8
@qbuteq za dobrą pracę należy się przecież nagroda ;)
0
@michal26 każdy przyjmie mandat. Co Ty myślisz że oni tam się kochają i będą skakać za ludzi, którzy zabierają im głosy, w ogień? :D
Ludzie z ich partii to ich najwięksi wrogowie. A że ktoś traci mandat posła a ktoś zyskuje? Dla tego co zyskuje to idealnie.
11
Zdegradować real na IV poziom rozgrywek. Od razu poziom sędziowania się też poprawi :)
0
@Gaz Pedri lub Gundo. Do szerokiego skladu Gavi i Araujo.
0
@ProMILs też mi się tak wydaje ale wolałbym mieć potwierdzenie
3
Przydała by się rozpiska dla których klubów odwołania były skuteczne :)
1
@barcanawieki jeszcze by ktoś pomyślał że w LL standardy idą w górę albo że władze nie promują wyłącznie realu... Przecież to by się Perez obraził XD
21
@Kuba_1 nie dość że zawodnik nie jest z Realu to jeszcze kartka z meczu z Realem. Oburzające to odwołanie! Jak oni śmieli w ogóle się odwoływać?! Powinien dodatkowe zawieszenie dostać.
5
Zastanawialiście się kiedyś jak bardzo Carvajal byłby złomowany przez madryckie dzieci gdyby sędziowie nie przymykali oczu za każdym razem jak fauluje rywali w polu karnym? :D
3
@mleczkoo to akurat mnie nie dziwi
3
@Culer9002 uff!
0
@mleczkoo ile płacą pisowskim trolom teraz jak już nie można tego robić z budżetu?
25
@cules100pro wystarczy że jest zawodnikiem realu - nie musi być atak wyprostowaną nogą. Może przecież atakować rywali w inny sposób. Vini lubi to! ;)
7
@Aragorn33 Sugerujesz że nie tylko sędziowie na boisku promują real na każdym kroku? ;)
4
Cóż za niespodzianka! ;)
1
Niemiec przyjdzie, zobaczy jak zorganizowany jest klub i ucieknie zanim podpisze papiery.
0
@Kratos1990 wstać do ciebie?
2
@Safrani zerknij post niżej...
1
@MESSIah16 Piję do "Magdalenki". Bo sposób w jaki dałeś się złapać jest 1 do 1 podstawowym wpisem trolla. Gdybyś to wiedział to już przy czytaniu samego tweeta wpadłbyś na to, że sama treść sugeruje że coś jest nie tak.
A co do pijanych - owszem jest za dużo takich sytuacji. Ale to że jest ich za dużo nie ma żadnego związku z tą dyskusją, która odnosi się do konkretnej sytuacji.
3
@mcsarna ale trzeba przeczytać artykuł żeby o tym wiedzieć a tutaj komentujący dali się zlapać na wabik PiSowskiego trolla. Mam nadzieję że wyciągną choć trochę z tej małej lekcji.
3
@MESSIah16 przeczytaliście tylko tweeta ale czy przeczytaliście sam artykuł zanim zabraliście się do komentowania? Bo "Magdalenka" zrobiła was w konia...