Azi

0

@MichuZ44 XD

Posmaruj się maścią na ból tyłka kolego, bo zaraz wybuchniesz :D

Azi

0

@MichuZ44 gdybyś typie nie miał siana we łbie i potrafił czytać ze zrozumieniem a nie przez pryzmat swoich kompleksów to zrozumiałbyś o co chodzi.

A wysyłanie swoich zdjęć możesz nam darować. Wątpię aby ktoś był ciekawy...

Azi

2

@MichuZ44 co ty chłopie się produkujesz dziwacznie o kanonach piękna jak dziewczyna ma zupełnie inny kształt twarzy na tych zdjęciach O.o

Azi

0

@Kratos1990 to ta sama dziewczyna? Jakiś poważny wypadek chyba przeszła...

Azi

0

Tęczowe kartki. Czym więc w zasadzie różni się niebieska od żółtej za wyjątkiem tego że kara obejmuje parę minut bez gry?

Azi

0

@Bykunn to jest polityka :D Tam nie ma żadnej moralności ani etyki. Oni mają w dupach obywateli. Każdy bez wyjątku tylko jedni udają to lepiej a inni gorzej. Jeżeli ktoś będzie miał okazje wejść do sejmu po trupie kolegi z partii to jeszcze tego trupa podepcze przy okazji przechodząc nad nim.

Azi

0

@Bykunn kolejne wybory są za niecałe 4 lata. Naprawdę uważasz że ktoś będzie to pamiętał? No i zawsze można zmienić partie.

Azi

0

@Bykunn to po co by startowała w wyborach? O.o

Azi

8

@qbuteq za dobrą pracę należy się przecież nagroda ;)

Azi

0

@michal26 każdy przyjmie mandat. Co Ty myślisz że oni tam się kochają i będą skakać za ludzi, którzy zabierają im głosy, w ogień? :D
Ludzie z ich partii to ich najwięksi wrogowie. A że ktoś traci mandat posła a ktoś zyskuje? Dla tego co zyskuje to idealnie.

Azi

11

Zdegradować real na IV poziom rozgrywek. Od razu poziom sędziowania się też poprawi :)

Azi

0

@Gaz Pedri lub Gundo. Do szerokiego skladu Gavi i Araujo.

Azi

0

@ProMILs też mi się tak wydaje ale wolałbym mieć potwierdzenie

Azi

3

Przydała by się rozpiska dla których klubów odwołania były skuteczne :)

Azi

1

@barcanawieki jeszcze by ktoś pomyślał że w LL standardy idą w górę albo że władze nie promują wyłącznie realu... Przecież to by się Perez obraził XD

Azi

21

@Kuba_1 nie dość że zawodnik nie jest z Realu to jeszcze kartka z meczu z Realem. Oburzające to odwołanie! Jak oni śmieli w ogóle się odwoływać?! Powinien dodatkowe zawieszenie dostać.

Azi

5

Zastanawialiście się kiedyś jak bardzo Carvajal byłby złomowany przez madryckie dzieci gdyby sędziowie nie przymykali oczu za każdym razem jak fauluje rywali w polu karnym? :D

Azi

3

@mleczkoo to akurat mnie nie dziwi

Azi

3

@Culer9002 uff!


Azi

0

@mleczkoo ile płacą pisowskim trolom teraz jak już nie można tego robić z budżetu?

Azi

25

@cules100pro wystarczy że jest zawodnikiem realu - nie musi być atak wyprostowaną nogą. Może przecież atakować rywali w inny sposób. Vini lubi to! ;)

Azi

7

@Aragorn33 Sugerujesz że nie tylko sędziowie na boisku promują real na każdym kroku? ;)

Azi

4

Cóż za niespodzianka! ;)

Azi

1

Niemiec przyjdzie, zobaczy jak zorganizowany jest klub i ucieknie zanim podpisze papiery.

Azi

0

@Kratos1990 wstać do ciebie?

Azi

2

@Safrani zerknij post niżej...

Azi

1

@MESSIah16 Piję do "Magdalenki". Bo sposób w jaki dałeś się złapać jest 1 do 1 podstawowym wpisem trolla. Gdybyś to wiedział to już przy czytaniu samego tweeta wpadłbyś na to, że sama treść sugeruje że coś jest nie tak.

A co do pijanych - owszem jest za dużo takich sytuacji. Ale to że jest ich za dużo nie ma żadnego związku z tą dyskusją, która odnosi się do konkretnej sytuacji.

Azi

3

@mcsarna ale trzeba przeczytać artykuł żeby o tym wiedzieć a tutaj komentujący dali się zlapać na wabik PiSowskiego trolla. Mam nadzieję że wyciągną choć trochę z tej małej lekcji.

Azi

3

@MESSIah16 przeczytaliście tylko tweeta ale czy przeczytaliście sam artykuł zanim zabraliście się do komentowania? Bo "Magdalenka" zrobiła was w konia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?