Azi

0

@Eto'o9 R10 obie kartki są wątpliwe. W pierwszej w sumie nie było powtórki do jakiego kontaktu doszło ale na bank rywal go szukał. A przy drugiej to cyrk sedziego

Azi

1

Za co on dostał ta kartkę? Że uciekał z nogami?

Azi

2

Ale pięknie to skończył!!!

Azi

1

Fermin albo Roque za Pedriego wejdzie

I kilka sekund później Vitor przy linii xd

Ale niestety Gundo z urazem albo żeby nie ryzykować

Azi

2

Niestety stracona bramka na konto Forta. Nie skasował akcji w bezpiecznej strefie a potem nie wracał gazem. Frankie za łatwo dał się ograć ale jednak dał na tyle czasu że można było odebrać im piłkę. Fort jednak nie wracał pełnym gazem i zabrało mu metrów

Azi

4

No i to jest stary dobry Lewy!

Azi

0

@blakkudium po składach wiać że zagra na pivocie

Azi

0

@Faro rozumiem że to streszczenie całego występu :)

Azi

0

@ViscaelBarca2007 ni bałdzo bo wystawianie pivota w sytuacji kiedy masz bezpośrednio za nim stopera a obok jeszcze dwóch to byłoby najdziwniejsze ustawienie w historii piłki nożnej

Azi

2

@MesQueUnClub96 skąd ma wiedzieć czy grają lepiej zanim ich wystawił?

Azi

0

@ViscaelBarca2007 ni bałdzo :D

Azi

3

@MesQueUnClub96 a są jacyś juniorzy których wystawił i nie trafił z wyborem?

Azi

0

@Xxxbarca4ever na bank zagramy 4 w obronie a duńczyk na pivocie.

Azi

0

@Transu96 raczej nie - w takim ustawieniu nie byłoby sensu dodatkowo wstawiać Christensena do zabezpieczania środka pola jako 4.

Azi

0

@Rewolucja123 Może to być coś w stylu ustawienia Valverde z sezonu 17/18 kiedy Iniesta grał na lewej pomocy. Tam - na upartego - można postawić Pedriego. Ale nie ma w klubie Alby a nie wiem czy Cancelo może pełnić jego rolę. Powinno być jednak ciekawie.

Azi

1

@HighestInTheRoom Bardziej ustawienie typu Iniesty na lewej. Coś jak sezon 17/18 za Valverde z Leo i Suarezem na szpicy. Ale tam był Alba, który miał dla siebie całą lewą stronę a Cancelo w tej roli nie widzę. Ale zobaczymy

Azi

0

To musi być 442 ale w takim wypadku zadziwia brak Fermina w składzie.

Azi

1

@Rewolucja123 jak widzisz ten skład? Na boisku jest 4 stoperów więc Christensen zapewne na pivocie. Dość ryzykowne ale nie powiem że nie przewidywałem że może się tak wydarzyć.

Z tego wynika że zagramy 442: Pena - Kounde, Araujo, Cubrasi, Cancelo - Christensen, de Jong, Gundo, Pedri - Yamal, Lewy

Wygląda na dość klasyczny romb nie? A to znaczy że obaj boczni obrońcy będą bardzo ofensywnie rozciągać grę. Pytanie dlaczego nie ma Fermina dla którego to ustawienie powinno być ideałem. Widzisz inne opcje? Bo nie mam pomysłu.

Azi

0

@Encore jak Valverde nie przegrał meczu to też wierzyłeś mu wielką karierę? Bo labamba domagała się wtedy jego dymisji...

Azi

1

@Cule1234 jak ten klub ma funkcjonować skoro ludzie od transferów ściągają zawodników wedle własnego widzimisię a nie interesuje ich czy pasują do tego co chce z drużyną grać trener

Azi

0

@Firestone zawodnik chciał nikt inny nie chciał

Azi

1

@mkord to przecież nie znaczy że ich zakres działalności jest 1:1 z poczta polską

Azi

1

@Michau98 strony Ci się kolego pomyliły. To jest ta fajna strona ;)

Azi

0

@MESSIah16 nie wiem ile placówek ma DHL ale przypuszczam że dużo mniej niż poczta a poza tym zarządzanie firmą

Azi

1

@Kgorecki2500 dla odmiany przydałby się jakiś racjonalny prezydent stolicy. A nie kolejna polityczna ameba pokroju Czaskowsiego abo tego Bocheńskiego

Azi

4

Na pytanie dlaczego sędziowie Wam pomagają odpowiedź: pomidor.
Nie mamy więcej pytań.

Azi

0

@Fcbsoci1980 a myślisz że Xavi i zawodnicy nie chcieliby tak grać? :D

Azi

0

Jaki skład na dziś?

Wątpię aby zmienił się pomysł od ostatniego meczu tym bardziej że Alaves ma 10 pkt w ostatnich 4 meczach a grali z RSSS i Sevillą, więc dość naturalnym pomysłem jest zabezpieczenie tyłka. Zaczniemy wiec zapewne składem z 2 zmianami raczej technicznymi (Christensen i Fermin):
Pena - Kounde, Araujo, Christensen - Pedri, De Jong, Gundo, Fermin, Cancelo - Yamal, Lewy

Pozostaje jeszcze opcja z testowaniem duńczyka na pivocie, choć nie wydaje mi się to dobrą okazją, bo dużo lepiej nadaje się do tego mecz z Granadą za tydzień w Barcelonie. Tym bardziej że brakuje kogoś kto mógłby zagrać na lewym skrzydle. Ewentualnie skład mógłby wyglądać tak ale wydaje mi się to trochę kiczowate jednak:
Pena - Kounde, Araujo, Cubrai, Fort - Christensen, de Jong, Gundo - Yamal, Lewy, Cancelo
ewentualnie Pedri za de Jonga lub Gundo (raczej za Niemca)

Azi

4

@barczyk a ligę wygrał przypadkiem XD

Azi

10

@Kgorecki2500 zgadzam się. Jestem pozytywnie zaskoczony. Muszę jeszcze odpalić później początek i przelecieć temat o trybunale bo tam moim zdaniem Duda się niepotrzebnie podpalił ale generalnie odbiór Andrzeja mam o stopień wyżej niż 2h temu. A to dużo bo jestem bardzo krytyczny kiedy widzę polityka i politykę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?