Azi

0

@Dillu nie
15znakow15znakow

Azi

1

@Sulimo kto?
15znakow-pora-zmienic-ta-zasade-moze-coooooo?

Azi

0

@MESSIah16 to jest bardzo złe stawianie sprawy. To nie państwa powinny się zbroić pod przymusem ale NATO powinno - jako całość - się zbroić zgodnie z wyznaczonym planem. Nie mówię o wspólnym budżecie ale o konkretnym planie działania na wypadek konfliktów w poszczególnych regionach.

Nie zmusi się przecież np. Hiszpanów do tego żeby wydawali X mld euro na zbrojenia kiedy w zasadzie nie ma im kto zagrozić. Ale jeżeli powie się że mają zwiększyć wydatki o Y mld euro bo w razie konfliktu są zobowiązani do wystawienia N wojska to sami będą mieli interes w tym żeby to ich wojsko było sensownie dozbrojone i zabezpieczone.

Na przymuszaniu nic się nie osiągnie. Tym bardziej kiedy będzie się sugerowało "masz kupić u nas". To UE powinna zadbać o to żeby w Europie rozwijał się przemysł zbrojeniowy.

Azi

1

Azi

0

@Zip szczególnie jak się miało telefon z okrągłą tarcza a nie przyciskami ;)

Azi

2

@FcPortoFan1999 co jest ciężkiego w wyborze prezydenta USA. Na Trumpa zagłosują ludzie którzy mają bardzo krótkowzrocznoczne patrzenie na świat i żyjący w przekonaniu że problemy mają bardzo proste rozwiązania. Niestety nie mają.

Idę i zakład że u nas ludzie za Trumpem są głównie wyborcami Konfy.

Azi

0

@Criss18Barca powinien mieć koszulkę realu

Azi

0

@arasz1819 myślę że przekaz Xaviego wygląda mniej więcej tak: MatS ma już zdjęty gips więc sędzia nie będzie robił problemów z tym żeby wpuścić go na boisko. Wprawdzie słabo się jeszcze porusza a o skakaniu nie ma jeszcze nowy ale to kluczowy zawodnik więc zastąpi Pene który okazał się jakże wartościowym zmiennikiem z braku innych. Dlatego usiądzie z dumą na ławce rezerwowych.

Azi

1

@YeastMoss zgadzam się. Dlatego choć jestem osobą o prawicowych poglądach to na konfe ani żadna inna "prawicę" z obecnych partii nigdy głosu nie oddam. Pomijam nawet to że konfa ma silne związki z ruskimi.

Azi

1

@FcPortoFan1999 tak. Też długo nie piłem choć zawsze uwielbiałem zapach świeżo mielonej kawy. W dodatku pracowałem przez jakiś czas w kawiarni kiedy byłem na studiach i wtedy wszyscy się dziwili że ktoś kto nie pije kawy przyszedł do pracy w kawiarni

Azi

2

@tristan87 to nie BMW powoduje że kierowca jest debilem, bo nie każdy kto jeździ BMW nim jest. To debil praktycznie zawsze wybiera właśnie BMW a nie BMW debila.

Azi

0

Azi

0

sezon 20242? Cieszy mnie że ten klub jest wieczny :)

e: szkoda że nadal nike...

Azi

2

@michal26 Ale co właściwie ma aborcja do pigułki dzień po? Aborcja polega na przerwaniu ciąży a pigułka na tym żeby do ciąży nie doszło. Mówimy więc o antykoncepcji a nie o aborcji.

I denerwujące jest gadanie że antykoncepcja jest zła. Nie uprawianie seksu to też forma antykoncepcji. Bo zasadniczy problem, będący podstawą całej dyskusji, nie polega na tym, że ludzie mają nie uprawiać seksu, bo to nie wykonalne. Chodzi o to, żeby robić to z rozsądkiem i świadomością konsekwencji, które mogą - ale nie muszą - nastąpić.

A różnica między zasadniczą lewicą a rozsądkiem polega na tym, że lewica działa na zasadzie tzw. "róbta co chceta" i uczy ludzi, że konsekwencje ich własnych wyborów to jest błahostka a w ogóle to nie myśl o konsekwencjach tego co robisz bo to można przecież usunąć. Po co masz myśleć samodzielnie? Marnować energię na pracę mózgu?

A do tego tacy źli panowie/panie pod postacią Mentzena/księdza/staruszki/prawaka/dziewicy/Boga - oni wszyscy zakazują seksu! Na pewno z czystej zawiści!
Tyle że to tak nie wygląda. Chcecie się bzykać? To się bzykajcie - ale nie dajcie sobie wmówić, że "robta co chceta" bo każdy kto ma tyle lat aby ten seks już uprawiać wie - z własnego doświadczenia - że większość naszych wyborów wiąże się z pewnymi (mniejszymi lub większymi) konsekwencjami. To wie nawet dziecko, które z zachłanności zjadło ciastko, choć mówili żeby zaczekać. A potem dzieciak gapi się jak inni jedzą swoje i też by chciało ale "ni ma!". Decyzja i konsekwencja.

Azi

3

@LM10GOAT Tak. Prawie tak. Nie całkiem. Niezupełnie. Właściwie nie. NIE!

Azi

3

@J4no zanim to obejrzałem to miałem dobry humor...

Azi

16

1. S. Roberto odchodzi do innego klubu
2. S. Roberto odchodzi ale nie może znaleźć klubu
3. S. Roberto odchodzi na emeryturę

Azi

6

@Kgorecki2500 przecież to typ z lewicy. Kultura to coś koło czego oni nawet nie stali.

Azi

0

@Albatros Po co tak ryzykować? Niech zrobi lokatę - za rok dorzuci drugą zł i wtedy postawi ;)

Azi

0

@draxidox co jest w tym zabawnego? O.o

Azi

2

Następnym razem Roque musi dać się wyciąć równo z ziemią. Jak się nie połamie to sędzia idiota da kartę jemu...

Azi

0

@FcPortoFan1999 kolegi tydzień nie było. Pewnie na wakacje pojechał ;)

Azi

8

Jeżeli S. Roberto ostatnio z nim pracował to kiepska rekomendacja bo nasz "kapitano" co chwilę wypada przez urazy :(

Azi

8

"Hitler powtarzał też, że nie chce wojny wcale(...)"*



*

Azi

0

@Emhyr Dlatego ja nie kupuje w tłusty czwartek, bo drogie, tylko czekam na piątek/sobotę i kupuje to co zostały za 25-30% ceny początkowej! ;)

Azi

0

@Donnie_Darko co to za chory człowiek!!! XD

Azi

0

@parpe dużo ludzi w USA myśli że stolicą Europy jest Paryż więc o czym my rozmawiamy ;)

Azi

0

@Kidd mam ale z jakiegoś powodu nie chce mnie zalogować

Azi

1

@Bobo25 chciałbym ale jakoś w to nie wierzę. Ten pakiet polszmatu jest 1. drogi, 2. nie ma tam nic ciekawego poza LM, 3. niesdostępny u części dostawców (np. u mojego). Co oznacza że mecze muszę oglądać przy PC a nie wygodnie na telewizorze.

Azi

2

@parpe nieźle naryte w bani ma. Niestety ruskie w to wierzą :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?