Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 na złość Tobie oczywiście :)
1
@Kazragore jak kiedyś zobaczysz grupę powiedzmy 20 polityków różnych partii którzy prowadzą "merytoryczną dyskusję" to daj mi znać :)
2
@JanneAhonen właśnie o to mi chodziło. To że ktoś ma staty niewiele gorsze od Gundo to nie wstyd tylko powód do zadowolenia raczej. Pytanie czy to jest koleś na ZP. W mojej ocenie nie. A przynajmniej nie na dzis
6
@Deviler nie. Musisz najpierw wlać ON
4
To jest ta chwila kiedy zawodnicy w każdym kolejnym wywiadzie orają ekspertów LaBamby :D
0
Właśnie sobie uświadomiłem że jakby przesunąć "pionek" Yamala do przodu albo wstawić tam Raphinhe to wyszłoby ze składem idealnie tak jak Xavi tłumaczył kiedyś :D
https://www.coachesvoice.com/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://www.coachesvoice.com/wp-content/uploads/2021/10/Xavi-MC-mobile.jpg&nocache=1
1
@MeS5i_99 a ja mu odejmuje? Wejście miał dobre ale zobaczymy w długim okresie czy jest tak fenomenalny.
0
@Saviola88 "merytoryczną dyskusja"? :D
Taaaa XD
2
Kiedy piłka przestała spadać idealnie na nóżkę to okazało się że ktoś jest dobry ale nie fenomenalny?
0
@Arden [']['][']['][']
1
@norbi77 akurat to jak zagramy nie stanowi żadnej sensacji i wątpię aby ktoś chciał płacić za coś co jest oczywiste :P
0
@Rhaan czasem potrafi a czasem odnosi totalną klapę ;)
0
@Reviven na piwno ;)
0
@Pawel13sz zdajesz sobie sprawę że zatrudnienie Flicka oznaczałoby zasygnalizowanie odejścia od gry stanowiącej "kulturę" Barcelony co oznacza też wrogo nastawionych socios. Stawiasz więc wszystko na jedną kartę - jeżeli trener wypali to masz sukces ale w każdym innym wypadku możesz zostać wrogiem publicznym w klubie na poziomie Bartomeu.
Już nie mówiąc o tym że system szkolenia w LaMasii byłby w takim wypadku dość irracjonalny.
0
@Rhaan a pewnie są też tacy którzy zauważą logicznie że przeciętna kadra i przeciętny trener musza oznaczać że wymaganie pięknej gry i wspaniałych wyników jest absurdem.
0
@Rhaan Tia. Chciałeś powiedzieć stopera, którego wygryza ze składu 17-latek z około 1000 minut w seniorskiej piłce :D
Skrzydłowego bez dryblingu.
Połamanego skrzydłowego, którego negatywnie zweryfikowały już Atletico i Chelsea
No i nastolatka, który przyszedł z dużo słabszej ligi ale za to może kiedyś będzie topową postacią.
Aha byłbym zapomniał o pomocniku, który przegrał rywalizację na swojej pozycji ze stoperem, który nigdy nie grał na tej pozycji.
JEST MOC! :D
10
@bartas97 a jeżeli Xavi wystawi go na bramce to na długo pozostanie bramkarzem z najlepszym dorobkiem strzeleckim w historii LM!
2
Skład Barcelony: bramkarz, 4 stoperów, jeden boczny obrońca, 3 pomocników, jeden skrzydłowy i napastnik. Do tego dwóch dzieciaków z czego jeden stanowi o tym czy zespół będzie miał jakieś okazje czy nie. Mamy zarąbistą kadrę :D
7
Ta to ma dopiero fantazje! Wszyscy polecieli jednym statkiem czy zamiast mięsa jedli jakieś "ziółka"? :D
0
@Nazio_87 ich sezon może skończyć się w sobotę około 20:30 :P
7
@xvcWinterSoldier jeżeli kolesiowi coś nie pasowało to należało to zgłosić do obsługi. Jeżeli dziewczyna łamie regulamin to by ją wywalili.
0
@Hellrider nasz człowiek ma za to płacone więc jest stronniczy ;)
0
@Kinginiesta kolega @kaamil1910 żyje w jakiejś innej rzeczywistości :D
0
@kaamil1910 Tak. Vat też może być np. 10%. Dlaczego nie jest?
0
@MESSIah16 fakt że tak szybko obiegło może świadczyć właśnie o tym że promują je celowo i jest to z góry zaplanowane. Ale równie dobrze może to być fake
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@David_Beckham prawidłowo. Nikt normalny hymnu realu nie puszcza
0
@bartekvisca bardzo mnie cieszy że mijają Warszawę dla odmiany
1
@karolszymek postaw na ich awans to będziesz miał pewność że łykniemy.
A tak serio to chyba jesteśmy faworytem realnie dawalbym na prawdopodobieństwo góra 60:40
0
@karolszymek strasznie dużo tych aut na rynku. A szukam po dieslu w roczniku 16-18.
Auta nie widziałem więc nie jestem w stanie ocenić czemu tak a nie inaczej.
Jeżeli masz z ogłoszenie na OtoMoto to polecam opis auta na zasadzie im krótszy tym lepszy. Typu "Pierwszy właściciel. Zadbane. Bezwypadkowe. Zapraszam do kontaktu". Im mniej info tym lepiej a jak ktoś będzie chciał coś wiedzieć to zadzwoni i się zapyta. Do tego ze 4 zdjęcia z każdej strony + jedno w środku. Auto oczywiście musi być wyczyszczone.