Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall patrząc po tym kto siedzi na ławce to raczej na pewno
3
@tristan87 oni żyją w rzeczywistości gdzie napastnicy strzelają bramki przy każdym kontakcie z piłką ;)
1
@MateuszGotowka99 typowy mecz na zabezpieczenie tyłów
5
Jeżeli w 2 połowie Napoli odda tyle strzałów co w pierwszej to nie będzie źle :D
5
@MesQueUnClub96 nie. Raczej chciał wrzucić do Lewego
0
@TheNekro94 mnie pasuje :)
2
Gundo pięknie się rozumie z Yamalem. Szkoda że Lewy za nimi nie nadąża
0
Dwóch chłopa to za mało na Araujo :D
3
Ta kartka to nie przesada?
0
@Firestone współczuje Ci stary ;P
0
@Barca2022 owszem ale nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję że dziś nie dadzą się zaorać i będziemy wracali do Barcelony z min. remisem.
0
Stadiony z bieżnią są straszne
1
"Calma, calma, calma!" Jedziemy! :D
0
@BORO_12 Możesz tak uważać. Nie robi mi to żadnej różnicy :)
0
@Nazio_87 chciałem to samo napisać :D
0
@BORO_12 To że ta dyskusja nie ma sensu to jedyne mądre zdanie jakie w tej dyskusji wstawiłeś :D
0
@BORO_12 Mój wpis niczego nie sugeruje. Wyśmiewa jedynie liczne absurdalne teorie równie licznych ekspertów z LaBamby. Reszta to jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. A za tą odpowiadasz Ty a nie ja. I to Twój problem.
I nie jestem niemiły. Zwyczajnie mam świetną zabawę z kogoś kto jest na tyle nieogarnięty życiowo że nawet jak mu się napisze kilka razy że źle zrozumiał to i tak nie zapyta o co chodzi tylko dalej brnie w swoje dziwaczne teorie.
21
I przy tym ciągnie całą ofensywną grę swojego zespołu
0
@Faro tv sprzedaje to co się dobrze sprzedaje. To dość prosta logika
0
@BORO_12 XD
Typ który wie lepiej niż ja co ja myślę :D
Serio Ci kolego współczuję bo musisz mieć ciężko w życiu.
9
@beter2 "z jednej strony człowiek by chciał porażki i odpadnięcia w 1/8"
"Kibic" Barcelony. Komuś cegła spadła na głowę wyraźnie............
0
@BORO_12 Ty nawet tego z brakiem logiki nie zrozumiałeś? LOL XD
0
@partymaker lepsze pytanie to czemu Rapha nie zagra na lewej gdzie nie ma nikogo.
0
@BORO_12 Napisałem dokładnie to co jest napisane. To Ty nie ogarniasz ale oczywiście zamiast sie zastanowić albo zapytać to zgadujesz. Zupełny brak logiki jak dla mnie. Ale mało mnie to obchodzi że mało rozumiesz a i tak komentujesz.
0
@BORO_12 dziękuję za głupią radę. Nie zastosuje się bo nie mam pojęcia dlaczego miałbym się stosować do rad kogoś kto zgaduje opinie innych.
0
@BORO_12 to ciekawe bo jestem akurat za tym żeby odszedł
1
@Firestone kolejni amigosi? No ładnie. Może dla odmiany wymyślcie coś oryginalnego?
0
@Kazragore te komisję są wyłącznie po to żeby sobie posłowie dorobili dodatkowo. Nic innego z tego nie wynika. Tylko Konta udane że są ważne choć nikt nawet nie chce z nimi gadać
0
@Pawel13sz tłuszcz mu ściska żołądek. Standardowo spaślaka udaje że tłuszcz to nie problem. Że stres gorszy ;)
1
@BORO_12 a napisałeś to do mnie ponieważ???