Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6/7 kwietnia nie ma ligi?
4
@kuz tutaj są ludzie w wieku Yamala i mogą nie pamiętać ;)
2
Nie-chciałbym trafić na City w tej fazie. Reszta do przyjęcia.
0
Rozstawienia po kursach mogłyby wyglądać tak:
City - BVB
Bayern - Atletico
Real - Barcelona
Arsenal - PSG
1
Hiszpania 3
Anglia, Niemcy 2
Francja 1
Nie obrażę się jeżeli LL będzie miała 3 przedstawicieli w półfinale :D
0
@Pedri16Future dyrektor klubu księgarza w warszawie ;)
2
@AduŚ07 VAR zgłasza się. Olewamy Twoją uwagę. Bez odbioru!
1
@Pawel13sz ten kto da mu szampana w ramach świętowania będzie kryminalistą :P
11
@TR3YWAY to chyba bardziej tyczy się liniowego, który nie zauważył 2 metrowego spalonego co skończyło się groźnym wślizgiem, kartką i urazem. Nie może być tak że liniowy nie widzi TAKIEGO spalonego. Jeżeli nie jest w stanie wyłapać takich sytuacji to co on tam robi? Za wysoki poziom...
6
@RoberDzik najbardziej zmotywowani będziemy na real
0
@KrynioBlancos jak będziesz starszy to dowiesz się czym jest pytanie retoryczne :)
1
Kto ma lepszą szkółkę? Barcelona: 17-latek zostaje MotM w LM, liderem ataku jest 16-latek.
Real: na stoperze gra Carvajal bo w rezerwach i juniorach nie ma nikogo kto potrafi kopnąć prosto piłkę.
0
@Fake69 To właśnie napisałem :D
2
S. Roberto. Koleś który nie powinien łapać się na granie w 9/10 meczach, bo kopie się w czoło, wchodzi na boisko w kolejnym trudnym spotkaniu i daje radę. Paradoks!
4
Cubarsi MotM?????
8
Jak można dać kartkę zawodnikowi za to że się nie odgwizdało spalonego 10 sekund wcześniej?
1
@fcbkrk123 Jeżeli on nie widział tam spalonego na żywo to nie powinien brać udziału w zawodach na takim poziomie
14
ta kontuzja to w 100% wina liniowego...
0
@Roobo nie sądzę aby grał po lewej. To raczej będzie 4222. Obstawiam że bliżej lewej będzie Fermin a to Cancelo będzie biegał przy linii
4
@macio_944 co Ty robisz w mojej łazience?!?
0
@Pedri16Future polecam takich typów dojechać tym samym ;)
2
@TSWKRK pijany jesteś? Wymieniasz gościa który może być topowym zawodnikiem za idiotę z megalomanią?
0
@MESSIah16 nie polsko-rosyjskie bo ruskie z pewnością w pierwszej kolejności zaatakują Litwę, Łotwę i Estonię.
2
@Culer9002 nie mam nic przeciwko temu żeby dla odmiany nas przepchnęli bo to znaczy że byśmy awansowali :P
0
@Culer9002 kiedy ostatnio nasz przepchnęli w LM? :D
13
Tak - to jest koleś który udawał że nie widzi karnego na Dembele w pierwszym meczu z Bayernem w poprzednim sezonie. A na VARze siedzi koleś, który w tym sezonie odpowiadał już za 4 mecze włoskich ekip w LM i wszystkie 4 mecze włosi wygrali. 2x Napoli, raz Inter i raz Milan.
1
@norbi77 sztuczka fajna tylko że to była banalna strata
1
Legia się przełamała. Wygląda na to że po 3 remisach przegrana z Widzewem :P
0
@cisman ale kolega sobie wyobraził że "połowa" myśli jednak inaczej.
13
@NeroTFP1 Jedyny człowiek, który doliczył do nieskończoności. Dwa razy!