Azi

0

6/7 kwietnia nie ma ligi?

Azi

4

@kuz tutaj są ludzie w wieku Yamala i mogą nie pamiętać ;)

Azi

2

Nie-chciałbym trafić na City w tej fazie. Reszta do przyjęcia.

Azi

0

Rozstawienia po kursach mogłyby wyglądać tak:
City - BVB
Bayern - Atletico
Real - Barcelona
Arsenal - PSG

Azi

1

Hiszpania 3
Anglia, Niemcy 2
Francja 1

Nie obrażę się jeżeli LL będzie miała 3 przedstawicieli w półfinale :D

Azi

0

@Pedri16Future dyrektor klubu księgarza w warszawie ;)

Azi

2

@AduŚ07 VAR zgłasza się. Olewamy Twoją uwagę. Bez odbioru!

Azi

1

@Pawel13sz ten kto da mu szampana w ramach świętowania będzie kryminalistą :P

Azi

11

@TR3YWAY to chyba bardziej tyczy się liniowego, który nie zauważył 2 metrowego spalonego co skończyło się groźnym wślizgiem, kartką i urazem. Nie może być tak że liniowy nie widzi TAKIEGO spalonego. Jeżeli nie jest w stanie wyłapać takich sytuacji to co on tam robi? Za wysoki poziom...

Azi

6

@RoberDzik najbardziej zmotywowani będziemy na real

Azi

0

@KrynioBlancos jak będziesz starszy to dowiesz się czym jest pytanie retoryczne :)

Azi

1

Kto ma lepszą szkółkę? Barcelona: 17-latek zostaje MotM w LM, liderem ataku jest 16-latek.

Real: na stoperze gra Carvajal bo w rezerwach i juniorach nie ma nikogo kto potrafi kopnąć prosto piłkę.

Azi

0

@Fake69 To właśnie napisałem :D

Azi

2

S. Roberto. Koleś który nie powinien łapać się na granie w 9/10 meczach, bo kopie się w czoło, wchodzi na boisko w kolejnym trudnym spotkaniu i daje radę. Paradoks!

Azi

4

Cubarsi MotM?????

Azi

8

Jak można dać kartkę zawodnikowi za to że się nie odgwizdało spalonego 10 sekund wcześniej?

Azi

1

@fcbkrk123 Jeżeli on nie widział tam spalonego na żywo to nie powinien brać udziału w zawodach na takim poziomie

Azi

14

ta kontuzja to w 100% wina liniowego...

Azi

0

@Roobo nie sądzę aby grał po lewej. To raczej będzie 4222. Obstawiam że bliżej lewej będzie Fermin a to Cancelo będzie biegał przy linii

Azi

4

@macio_944 co Ty robisz w mojej łazience?!?

Azi

0

@Pedri16Future polecam takich typów dojechać tym samym ;)

Azi

2

@TSWKRK pijany jesteś? Wymieniasz gościa który może być topowym zawodnikiem za idiotę z megalomanią?

Azi

0

@MESSIah16 nie polsko-rosyjskie bo ruskie z pewnością w pierwszej kolejności zaatakują Litwę, Łotwę i Estonię.

Azi

2

@Culer9002 nie mam nic przeciwko temu żeby dla odmiany nas przepchnęli bo to znaczy że byśmy awansowali :P

Azi

0

@Culer9002 kiedy ostatnio nasz przepchnęli w LM? :D

Azi

13

Tak - to jest koleś który udawał że nie widzi karnego na Dembele w pierwszym meczu z Bayernem w poprzednim sezonie. A na VARze siedzi koleś, który w tym sezonie odpowiadał już za 4 mecze włoskich ekip w LM i wszystkie 4 mecze włosi wygrali. 2x Napoli, raz Inter i raz Milan.

Azi

1

@norbi77 sztuczka fajna tylko że to była banalna strata

Azi

1

Legia się przełamała. Wygląda na to że po 3 remisach przegrana z Widzewem :P

Azi

0

@cisman ale kolega sobie wyobraził że "połowa" myśli jednak inaczej.

Azi

13

@NeroTFP1 Jedyny człowiek, który doliczył do nieskończoności. Dwa razy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?