Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze liczę? Kupując pakiet Polsatu na 30 dni w dniu naszego meczu z PSG - starczy on idealnie na rewanż w półfinale?
A w kolejnym sezonie już bez tego polsat-szajsu...
1
@kulek22 w jakimkolwiek innym kierunku niż najbardziej strzeżona i obstawiona wojskiem granica? XD
9
@Forsyth Tak - stawia sądy w bardzo złym świetle. I całe sądownictwo za PiSu...
0
@ShawnC nie podałeś żadnych argumentów. To są wyłącznie twoje opinie typie XD
W dodatku głupie i nie przystające do rzeczywistości
0
@michal26 Zaczęło się ;)
1
@Emhyr Teraz na Kremlu patrzą na siebie ludzie którzy przygotowali atak i mieli gotowy scenariusz i czekają aż ktoś zapyta "i co teraz?" :D
2
@barcanawieki Barcelona może Włochy albo Portugalia
1
@partymaker a to pierwszy raz? :D
1
@michal26 w rosji terroryści są tak porządni że nawet jak chcą nabroić to nie zrobią tego przed wyborami albo co bardziej szkodliwe - w trakcie, tylko kilka dni po nich. Dobrze wychowani ci terroryści. Nie to co w innych krajach!
0
@michal26 to zobacz wpis kolegi niżej niż Twoja wypowiedź. Jeszcze nic nie napisali a już szuka usprawiedliwień i zielonych ludzików. O tym właśnie napisałem.
Cieszy mnie że potrafisz trzeźwo podejść do tematu. W sumie jak ktoś ma 30 lat to nie ogląda takich akcji po raz pierwszy. A 3 albo i 4. I ciekawe że scenariusz jest niemal identyczny - tylko sceneria się zmienia.
0
@Kozinho. ciekawe bo akurat prawda o poprzednich atakach jest dość dobrze znana ;)
Ciekawe że tym razem miałoby się stać inaczej. Kilka dni po wyborach... Taaaaa.
0
@Kozinho. możesz uważać że to jad ale to zwyczajne doświadczenie. Zresztą zaczekaj kilka dni to sam się przekonasz :)
5
@Arden wysadzanie bloków, atak na szkołę, atak na teatr. I zawsze okazuje się że to ruskie służby. Porażką będzie jak znajdzie się choć jeden naiwny, który złapie się na ruską narrację.
5
Już widzę jak w ciągu kilku najbliższych dni labamba będzie bombardowana proruskimi wpisami i atakami na Ukraińców. Zupełnym przypadkiem będą w tym brali ludzie powiązani z jedną z partii. Przypadkiem :D
Cieszę się że nie urodziłem się w rosji. Tam w ciągu ostatnich lat już któryś raz mordują własnych obywateli żeby usprawiedliwić jakieś swoje akcje "odwetowe". Potem okazuje się że to nie terroryści ale służby ale i tak powielają ten sam scenariusz po kilku latach. A naiwni jak zawsze kupią.
0
@ShawnC No masz piękny punkt widzenia ale niestety nie jest to rzeczywistość. A doświadczenie uczy że choćby Ci się pokazało słońce to dalej będziesz opowiadał że jest noc i to co widzisz to księżyc.
0
@JoeBlack gdyby mogli prowadzić jeszcze gorsza wojnę to by ją prowadzili
0
@ShawnC to jest właśnie ta wyobraźnia pseudokibica. Pięknie ja przedstaileś :)
1
@VegetaPolska Galactikos już było i totalnie zawaliło. Piłka tak nie wygląda że wystarczy ściągnąć najdroższych i największe gwiazdy.
0
@Matheu12 skoro masa kibiców Barcelony (a przynajmniej osób którym się wydaje że nimi są) wytwarza zupełnie zbędna presję i nigdy nie jest zadowolona z wyniku - nawet jak klub wygrywa, to nie ma się co dziwić że odchodzi. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę na to jak funkcjonuje ten klub i jakie mamy warunki ekonomiczne to wyniki i grane długim okresie jest ponad stan. Fakt że my w ogóle walczymy z realem o majstra jest irracjonalna. A oni liderują tylko i wyłącznie dlatego że sędziowie ich przepchnęli w kilku meczach. Podczas gdy nam zabierali punkty choćby z Getafe. I to wszystko przy naprawie kiepskiej grze - czemu nie przeczę - przez pewien czas
1
@kibicsportu @VegetaPolska nie dziwię się że wam się nie podoba jak was trolluja. Ale nas to bawi :D
1
@Matheu12 o czym Ty chłopie gadasz? Już teraz jest progres w odniesieniu do pierwszego i drugiego sezonu. Tak samo jak w poprzednim był progres w odniesieniu do pierwszego. Trzeba być oszołomem z kompleksem Xaviego żeby nie widzieć że wynik jest też w LM. Klub zrobił dokładnie taki wynik jak oczekiwano. Wszystko co będzie więcej będzie już bonusem
2
@VegetaPolska tak dziennikarzy trolluje że od 2 sezonów gra w Realu ale nikt się nie zorientował :D
0
Gdyby to był Kreml to bym nawet udawał że nie oburzają mnie takie akcje
2
@norbi77 nikt tak dobrze nie trollowal śmietankowych jak on :)
0
@Bykunn patrząc po tym w jakim kierunku idzie świat to niedługo będzie się przeszczepiać w drugą stronę ;)
0
@Bykunn ja wiem że facet to świnia ale taka koincydencja że nerka świni pasuje to już trochę przesada ;)
0
@Trojanek23 XD
Myślę że warto się ogarnąć chłopie. Jeżeli nie umiesz napisać prostego postu bez bluzgów to wyraźnie masz życiowy problem. I nie dziw się że innych to bawi
0
@Trojanek23 nie wiem co Cię boli ale jest to śmieszne :D
0
Mati Cash połamał się szybciej niż zawodnicy Barcy. Trzeba go kupić
4
@Pawel13sz robimy zrzutkę. Wplacajcie na moje konto! ;)