Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Się chłopak nagrał
0
@JordiAlbion bo nie trafił w światło bramki
0
Probierz widząc że nie ma szans na naszą bramkę: "ściągamy Bednarka!"
Szanuję i rozumiem decyzję
0
@jaras121 na ławce
0
@Andi18 odeszlismy od naszego dna
0
Lewandowski to się jakiejś tiki-taki nauczył w Barcelonie. Szkoda że w lidze tak nie gra
3
https://i.imgflip.com/8klxku.jpg
1
@kacper_fcb ja nie wiem. Kolega też nie wie. Syn również. Dzwoniłem do lekarzy Barcelony ale nie wiedzą. Wierzę im.
1
@adi7adi8 podziękuję za taką parszywą przyszłość
1
@adi7adi8 jeżeli będzie dobrej jakości to kto wie. Ale w innym wypadku kupi normalnie spalinowy i będzie szczęśliwszy
2
@Kamilos84 to jest chodzenie że skrajności w skrajność.
1
@adi7adi8 wątpię. Wydałbys 40 tys. na coś co może się zaraz popsuć i gdzie szansa na zwrot kasy jest znikoma?
2
Normalnie Viniciusy sędziowskie. Wiecznie pokrzywdzeni.
Zastąpmy patałachów sędziami z innych krajów to się zwiększy poziom sędziowania a nagonka zmniejszy.
Jeżeli w meczu najniższy poziom prezentuje "pan rozjemca" to chyba coś jest nie tak z ta ligą.
0
@TR3YWAY jak to dobrze że madryciaki nas ubiegły i nie musimy się użerać z dzbanem.
1
@jacobFCB Factorio
Fallout 2 ale jak się już zna na pamięć wszystkie gagi to tylko sentyment zostaje
0
@Barcasub to Ty nie załapałeś a ja mam ćwiczyć. Brawo za spryt XD
0
@Aragorn33 1. wiarygodność takich newsów jest zerowa
2. gdyby miał się przenieść to pewnie musieliby mu zapłacić 2x albo i 3x więcej niż dostaje obecnie. A też bym się porządnie zastanowił na jego miejscu.
0
@Barcasub skoro nie załapałeś że robię sobie jaja to nie ja jestem biedny XD
1
@Barcasub bidulku Ty, każą coś robić. Jak Ty to przeżyjesz?! ;)
1
@mr Barca tym bardziej że tych 200 mln do oglądania nikt Ci nie da ;)
3
@MesQueUnClub96 oczywiście że się połamie. Dlaczego miałby się nie połamać jak Ansu. Każdy się łamie jak Ansu. @QuaReL mówi to tak będzie!!
Xd
0
@ShawnC XD
Teraz zamiast durnych opinii serwujesz mi durne gdybania o kolejnym sezonie.
Skończmy tutaj. Dość się ośmieszyłeś.
0
@ShawnC i w poprzednim sezonie nie wyszliśmy z grupy LM a w tym tak. W dodatku udało się przejść kolejnego rywala. Dokładnie tak jak zakładał klub. Brawo - właśnie ogarnąłeś że jest progres! Zuchu!
0
@ShawnC XD
Taaa. A ligę wygraliśmy przypadkiem w poprzednim sezonie. Typie weź się nie ośmieszaj już :D
0
@Polaco9 nikt od Ciebie nie oczekuje podpisywania czegokolwiek ale zupełnie inną kwestią jest to że pozwalasz sobie zrobić z mózgu owies i nie rozumiesz rzeczy które są dość oczywiste - szczególnie jak się popatrzy na okoliczności, ciekawe "przypadki", czas dokonania i skutki.
1
Szambo gotowe żeby się wylać
15
Oho. Wyślą na Ukrainę czołgi i samoloty! A nie, czekaj...
0
@Polaco9 ci co byli w sali to raczej nie ale Ci co przygotowali ta masakrę i są za nią odpowiedzialni to już tak
1
@mekston czuł zagrożenie ze strony Haasa ;)
0
@Emhyr ile $$$$ to kosztowało i gdzie taki można było nabyć?