Azi

0

Się chłopak nagrał

Azi

0

@JordiAlbion bo nie trafił w światło bramki

Azi

0

Probierz widząc że nie ma szans na naszą bramkę: "ściągamy Bednarka!"

Szanuję i rozumiem decyzję

Azi

0

@jaras121 na ławce

Azi

0

@Andi18 odeszlismy od naszego dna

Azi

0

Lewandowski to się jakiejś tiki-taki nauczył w Barcelonie. Szkoda że w lidze tak nie gra

Azi

3

Azi

1

@kacper_fcb ja nie wiem. Kolega też nie wie. Syn również. Dzwoniłem do lekarzy Barcelony ale nie wiedzą. Wierzę im.

Azi

1

@adi7adi8 podziękuję za taką parszywą przyszłość

Azi

1

@adi7adi8 jeżeli będzie dobrej jakości to kto wie. Ale w innym wypadku kupi normalnie spalinowy i będzie szczęśliwszy

Azi

2

@Kamilos84 to jest chodzenie że skrajności w skrajność.

Azi

1

@adi7adi8 wątpię. Wydałbys 40 tys. na coś co może się zaraz popsuć i gdzie szansa na zwrot kasy jest znikoma?

Azi

2

Normalnie Viniciusy sędziowskie. Wiecznie pokrzywdzeni.

Zastąpmy patałachów sędziami z innych krajów to się zwiększy poziom sędziowania a nagonka zmniejszy.

Jeżeli w meczu najniższy poziom prezentuje "pan rozjemca" to chyba coś jest nie tak z ta ligą.

Azi

0

@TR3YWAY jak to dobrze że madryciaki nas ubiegły i nie musimy się użerać z dzbanem.

Azi

1

@jacobFCB Factorio
Fallout 2 ale jak się już zna na pamięć wszystkie gagi to tylko sentyment zostaje

Azi

0

@Barcasub to Ty nie załapałeś a ja mam ćwiczyć. Brawo za spryt XD

Azi

0

@Aragorn33 1. wiarygodność takich newsów jest zerowa
2. gdyby miał się przenieść to pewnie musieliby mu zapłacić 2x albo i 3x więcej niż dostaje obecnie. A też bym się porządnie zastanowił na jego miejscu.

Azi

0

@Barcasub skoro nie załapałeś że robię sobie jaja to nie ja jestem biedny XD

Azi

1

@Barcasub bidulku Ty, każą coś robić. Jak Ty to przeżyjesz?! ;)

Azi

1

@mr Barca tym bardziej że tych 200 mln do oglądania nikt Ci nie da ;)

Azi

3

@MesQueUnClub96 oczywiście że się połamie. Dlaczego miałby się nie połamać jak Ansu. Każdy się łamie jak Ansu. @QuaReL mówi to tak będzie!!
Xd

Azi

0

@ShawnC XD
Teraz zamiast durnych opinii serwujesz mi durne gdybania o kolejnym sezonie.

Skończmy tutaj. Dość się ośmieszyłeś.

Azi

0

@ShawnC i w poprzednim sezonie nie wyszliśmy z grupy LM a w tym tak. W dodatku udało się przejść kolejnego rywala. Dokładnie tak jak zakładał klub. Brawo - właśnie ogarnąłeś że jest progres! Zuchu!

Azi

0

@ShawnC XD
Taaa. A ligę wygraliśmy przypadkiem w poprzednim sezonie. Typie weź się nie ośmieszaj już :D

Azi

0

@Polaco9 nikt od Ciebie nie oczekuje podpisywania czegokolwiek ale zupełnie inną kwestią jest to że pozwalasz sobie zrobić z mózgu owies i nie rozumiesz rzeczy które są dość oczywiste - szczególnie jak się popatrzy na okoliczności, ciekawe "przypadki", czas dokonania i skutki.


Azi

1

Szambo gotowe żeby się wylać

Azi

15

Oho. Wyślą na Ukrainę czołgi i samoloty! A nie, czekaj...

Azi

0

@Polaco9 ci co byli w sali to raczej nie ale Ci co przygotowali ta masakrę i są za nią odpowiedzialni to już tak

Azi

1

@mekston czuł zagrożenie ze strony Haasa ;)

Azi

0

@Emhyr ile $$$$ to kosztowało i gdzie taki można było nabyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?