Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Jakub Rzezniczak jest dużo bardziej utytułowanym zawodnikiem niż Harry Kane ;)
3
Dobrze że rodzinie, która podróżowała tym autem udało się uciec!
5
@TR3YWAY tylko w gościach.
3
@Culer9002 albo ma nadzieję ;)
1
@Luciano99 podwyżki czynszu i cen energii?
5
@MesQueUnClub96 to jest ta chwila kiedy wydałeś 100 baniek na zawodnika który miał zastąpić Lewego i już w marcu nie walczysz o mistrza. Została im LM ale jakoś w to nie wierzę
0
@TR3YWAY @VegetaPolska też tak twierdził ale już postawili na nim krzyżyk
1
@norbi77 ten Wasz ból tyłka o Xaviego jest przezabawny :D
0
@Pablozeusz bez sensu. Obrońca nie może przy decyzji o interwencji lub jej braku kierowcy się tym czy rywal jest -potencjalnie - na spalonym. On tego nie wie w większości przypadków. To dopiero byłoby gigantyczne pole do nadużyć.
Zawodnik na spalonym powinien wyłączyć się z gry do czasu kontaktu z piłką kolegi z drużyny lub przyjęcia/podania piłki przez rywala.
0
@joloskyy nie zgodzę się. Zagranie głową młodzika to niestety było jak najbardziej celowe podanie i gdyby tutaj padła bramka to nie zdziwił bym się gdyby ja uznali. W drugą stronę o zagraniu obrońcy nie można powiedzieć że celowo chciał podawać/wybijać a przypadkiem wystawił piłkę do Brazylijczyka. Oglądałem kilka powtórek i tam gadanie o jakiejś celowości zagrania u obrońcy to duże nadużycie.
Ewentualnie można mówić tylko o tym że zawodnik na spalonym wywoływał presję na obrońcy ale to też jest dyskusyjne.
0
Co to za Oriol w koszulce naszego Romeu? :D
0
Co Lewy zrobił?
"Dej mi żółtą!"
"A masz!"
1
Skrót tego meczu powinien mieć podkład muzyczny z Benny Hilla :)
2
Dzień świra normalnie :D
0
W sumie to trochę mi szkoda Sandro jak musi się zmagać z Inigo i Cubarsim
1
Ładnie Torres wychodził :)
0
@norbi77 interpretujesz sobie jak chcesz a innych nazywasz ułomnymi. To mniej więcej podsumowuje sens twoich wypowiedzi.
Nie pisz już do mnie. Jak napisałem wcześniej - wierz sobie w co chcesz. Wróżki, bramki se spalonego i Mikołaja. To twoja sprawa i mało mnie to obchodzi.
0
Czy ten typ uszkodził sobie gębę szarpiąc Felixa? :D
0
@norbi77 to przeczytaj sobie to co jest napisane wcześniej XD
0
Rapha jak można było to aż tak zepsuć?
0
Ale teraz teatrzyk odstawiają goście :D
0
@Tasde rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić z taką interpretacja. W zagraniu obrońcy nie ma nawet cienia celowości oddania piłki w ten sposób do Raphy. On walczył z Lewym i ta piłka się po prostu od niego odbijała. Nie zmienia to faktu że Rapha w chwili podania był na spalonym i nie mógł brac udział w tej akcji.
Nie godzę się z szukaniem interpretacji przepisu na korzyść atakującego w sytuacji gdy bramkę zdobywa gość na 10 metrowym spalonym po tym jak obrońca - celowo lub nie - skiksował będąc pod duża presją innego zawodnika. To jest tak oczywisty spalony że głowa mała.
0
@joloskyy każdy normalny obiektywny człowiek powie że spalony.
1
@escarabajo bohater który już nikogo nie obchodzi
0
@Tasde i właśnie to się stało. Obrońca próbował o interweniować a pilka trafiła do Raphy.
1
Oczywiście że był na spalonym. To że obrońca zalicza kontakt z piłką nie zmienia faktu że Rapha na był na spalonym w momencie podania. Gdyby obrońca przyjął piłkę albo podawał albo Lewy ja zagrał to by zmienilo wszystko. Ale nic takiego miejsca nie miało więc nie ma też żadnej kontrowersji
0
@norbi77 sam nie umiesz? To masz pecha. Żyj w swoim świecie dalej :)
0
Co to się dzieje. Czemu ta piłka nie chce wpaść do bramki? :(
0
@norbi77 otwórz sobie przepisy gry w piłkę i sam sobie sprawdź. Bo widzę że jak ktoś ci tłumaczy rzeczy oczywiste to nie ograniasz XD
1
@lntrowertyk to nie ludzie tylko idioci ;)