Azi

1

@Arden Jakub Rzezniczak jest dużo bardziej utytułowanym zawodnikiem niż Harry Kane ;)

Azi

3

Dobrze że rodzinie, która podróżowała tym autem udało się uciec!

Azi

5

@TR3YWAY tylko w gościach.

Azi

3

@Culer9002 albo ma nadzieję ;)

Azi

1

@Luciano99 podwyżki czynszu i cen energii?

Azi

5

@MesQueUnClub96 to jest ta chwila kiedy wydałeś 100 baniek na zawodnika który miał zastąpić Lewego i już w marcu nie walczysz o mistrza. Została im LM ale jakoś w to nie wierzę

Azi

0

@TR3YWAY @VegetaPolska też tak twierdził ale już postawili na nim krzyżyk

Azi

1

@norbi77 ten Wasz ból tyłka o Xaviego jest przezabawny :D

Azi

0

@Pablozeusz bez sensu. Obrońca nie może przy decyzji o interwencji lub jej braku kierowcy się tym czy rywal jest -potencjalnie - na spalonym. On tego nie wie w większości przypadków. To dopiero byłoby gigantyczne pole do nadużyć.

Zawodnik na spalonym powinien wyłączyć się z gry do czasu kontaktu z piłką kolegi z drużyny lub przyjęcia/podania piłki przez rywala.

Azi

0

@joloskyy nie zgodzę się. Zagranie głową młodzika to niestety było jak najbardziej celowe podanie i gdyby tutaj padła bramka to nie zdziwił bym się gdyby ja uznali. W drugą stronę o zagraniu obrońcy nie można powiedzieć że celowo chciał podawać/wybijać a przypadkiem wystawił piłkę do Brazylijczyka. Oglądałem kilka powtórek i tam gadanie o jakiejś celowości zagrania u obrońcy to duże nadużycie.

Ewentualnie można mówić tylko o tym że zawodnik na spalonym wywoływał presję na obrońcy ale to też jest dyskusyjne.

Azi

0

Co to za Oriol w koszulce naszego Romeu? :D

Azi

0

Co Lewy zrobił?
"Dej mi żółtą!"
"A masz!"

Azi

1

Skrót tego meczu powinien mieć podkład muzyczny z Benny Hilla :)

Azi

2

Dzień świra normalnie :D

Azi

0

W sumie to trochę mi szkoda Sandro jak musi się zmagać z Inigo i Cubarsim

Azi

1

Ładnie Torres wychodził :)

Azi

0

@norbi77 interpretujesz sobie jak chcesz a innych nazywasz ułomnymi. To mniej więcej podsumowuje sens twoich wypowiedzi.

Nie pisz już do mnie. Jak napisałem wcześniej - wierz sobie w co chcesz. Wróżki, bramki se spalonego i Mikołaja. To twoja sprawa i mało mnie to obchodzi.

Azi

0

Czy ten typ uszkodził sobie gębę szarpiąc Felixa? :D

Azi

0

@norbi77 to przeczytaj sobie to co jest napisane wcześniej XD

Azi

0

Rapha jak można było to aż tak zepsuć?

Azi

0

Ale teraz teatrzyk odstawiają goście :D

Azi

0

@Tasde rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić z taką interpretacja. W zagraniu obrońcy nie ma nawet cienia celowości oddania piłki w ten sposób do Raphy. On walczył z Lewym i ta piłka się po prostu od niego odbijała. Nie zmienia to faktu że Rapha w chwili podania był na spalonym i nie mógł brac udział w tej akcji.

Nie godzę się z szukaniem interpretacji przepisu na korzyść atakującego w sytuacji gdy bramkę zdobywa gość na 10 metrowym spalonym po tym jak obrońca - celowo lub nie - skiksował będąc pod duża presją innego zawodnika. To jest tak oczywisty spalony że głowa mała.

Azi

0

@joloskyy każdy normalny obiektywny człowiek powie że spalony.

Azi

1

@escarabajo bohater który już nikogo nie obchodzi

Azi

0

@Tasde i właśnie to się stało. Obrońca próbował o interweniować a pilka trafiła do Raphy.

Azi

1

Oczywiście że był na spalonym. To że obrońca zalicza kontakt z piłką nie zmienia faktu że Rapha na był na spalonym w momencie podania. Gdyby obrońca przyjął piłkę albo podawał albo Lewy ja zagrał to by zmienilo wszystko. Ale nic takiego miejsca nie miało więc nie ma też żadnej kontrowersji

Azi

0

@norbi77 sam nie umiesz? To masz pecha. Żyj w swoim świecie dalej :)

Azi

0

Co to się dzieje. Czemu ta piłka nie chce wpaść do bramki? :(

Azi

0

@norbi77 otwórz sobie przepisy gry w piłkę i sam sobie sprawdź. Bo widzę że jak ktoś ci tłumaczy rzeczy oczywiste to nie ograniasz XD

Azi

1

@lntrowertyk to nie ludzie tylko idioci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?