Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShawnC jakie to ma znaczenie? Jeżeli wskazujesz że drużyna potrzebuje wzmocnienia w konkretnym punkcie a prezes to olewa i kupuje innych zawodników to nie jest to oznaka że masz silny skład tylko że prezes kupuje zawodników na łapankę. Ten kto w takich okolicznościach twierdzi że to mocny skład po prostu jest naiwny.
1
@SawneyBean przeszedłeś grę w wariancie z inteligencją na poziomie 1-2 :D
0
@Iniesta997 jeżeli coś by odkładali to szło by to na spłatę zobowiązań
0
@GeneralXavi powody żeby zostać:
- klub będzie miał problem żeby zatrudnić kogoś innego niż Marquez
Powody żeby odjeść:
- nie będzie musiał użerać się z licznymi "kibicami" idiotami o wygórowanych wymaganiach
2
@SawneyBean szczególnie jak się załata błędy że znikającym bagażnikiem ;)
Jak sobie pomyślę że oni mieli około roku żeby zrobić taką grę po tym jak wyszła 1 i zrobili takie cudo - majstersztyk!!
1
@ShawnC a biedny Xavi mówił że chce tylko pivota to mu wydali 400 baniek ale akurat pivota nie kupili.
To kurna zarąbiste transfery jak trener chce kogoś na konkretną pozycję a dostaje na każdą inną tylko akurat nie ta co chciał. No to zły trener jest... Logyka
0
@Cule1234 1:1 nie jest żadną gwarancja transferów. To jedynie daje szansę że sprzedaż zawodnika pozwoli kogoś kupić. Zakładając że uda Ci się sprzedać drogo
2
@macio_944 fallout 2 i Factorio
Z blisko wybitnych to fallout nev vegas, herosi 3, settlers 2. Z wartych zagrania to footballu manager ale dawno nie grałem.
0
@TR3YWAY nie mógłbym Ci tego zrobić :)
0
@TR3YWAY to jest szansa że dzieci sukcesów Barcelony do nich przejdą i tutaj będzie lepiej
0
@Kidd gra tyle co normalny utalentowany 19-latek trafiający do dużego klubu. Zobacz ile gra Arda w realu
0
@jacobFCB nie 1515151515znakow
0
@pluszek a ja napisałem że Perez doprowadził do tej złej sytuacji czy czemu piszesz mi rzeczy oczywiste?
0
@Kidd na PSG to Roque akurat bym wypuścił. Tylko że nie w sytuacji kiedy gramy w 10. Ale z realem skoncentrowanym na obronie? Nie miało to sensu. Wyglądałoby to jak w meczu z Cadiz a nie można powiedzieć że nie miał ogrania bo pojawiał się na boisku wcześniej w każdym meczu ligowym i nie na doliczony czas
0
@qbuteq efekt konkurencji. Jeżeli masz z kim walczyć o skład to zwyczaje ty i twój oponent do grania będziecie mieli większą motywację do pracy na treningu. Patrz kazus Balde i Alby. Tak długo jak starszy kolega był w klubie to Balde rozwijał się aż miło było patrzeć. A w tym sezonie, mając za rywala wiecznie kontuzjowanego Alonso, Balde nie grał praktycznie nic, znikając co raz bardziej.
0
@barcelonaLM a Xavi już wie że zmienił zdanie? :D
2
@MesQueUnClub_87 z takim składem powinniśmy lać ich w 8! W 10ciu to powinno być spokojnie pinć zero dla naz! XD
Ale ludzie tutaj są odjechani. Wielu osobom się wydaje że w piłce to są sami ignoranci w innych klubach i że byle typek jako trener przygotuje na każdy mecz ustawienie i taktykę która zaskoczy każdego rywala. Pomijając oczywiście braki w ograniu, zgraniu, kontuzję, dziury w składzie, zmęczenie i wiele innych elementów które przeca nie mają żadnego wpływu na grę zespołu :D
3
Zapewne dzieje się tak bo młodych kibiców Barcelony, wychowanych na samych sukcesach, dupsko boli jak klub nie gniecie każdego kolejnego rywala. A pojąć tego w jak złej sytuacji jest klub - zwyczajnie nie potrafią.
0
@kamiVeB widzę dwa wytłumaczenia. Albo nie czytasz ze zrozumieniem, choć pytanie i odpowiedź nie wymagają szczególnej uwagi. Albo nie chcesz widzieć.
8
To ze przenieśli mecz realu to rozumiem. Ale dlaczego przy okazji karani są kibice Barcelony? Ile osób miało wykupiony lot na weekend na ten mecz? I co teraz mają zrobić? Polecieć sobie pozwiedzać żeby potem mecz obejrzeć w tv?
0
@Bulbulator z Marciniakiem jako sędzia.
Real: ni ma takiej potrzeby!!!
16
Nie ma niezawodnych technologii ale lepsza lekko zawodna technologia niż poleganie na mocno zawodnych sędziach. A Hiszpania jest tego najlepszym przykładem.
0
@Janas11224 to stary idź bez robienia dramy :)
0
@Janas11224 dlaczego miałbym usuwać? Czy ja płaczę że usuwam konto? Dziecko drogie. Nikt konta nie usunie z powodu twojego widzi-misie :D
3
@takisobiektos przecież nikt meczu nie powtórzy. Chodzi wyłącznie o presje żeby sędziowie przestali wreszcie gwiazdać wszystkie sporne sytuacje na korzyść realu. A o to akurat warto powalczyć
0
@Janas11224 to nie oglądaj. Twój wybór. Nie da się tego zrobić bez publicznego płaczu?
0
@Janas11224 ojej. Dziecko "sukcesu" przestanie kibicować bo klub już nie wygrywał wszystkiego jak leci. Idź. Jakoś klub przeboleje
0
@negreanu w zasadzie to finanse są jedynym powodem dla którego miałby zostać. Bo zgłoszenie kogoś innego niż Marquez może być niewykonalne
2
@AmigoBlancos uważam że Xavi rozważając zostanie w klubie popełnilby ogromny błąd.
1
@don'T.R.I.P.e widziałeś kogoś kto ma Kloppa w sztabie? ;)