Azi

1

@ShawnC jakie to ma znaczenie? Jeżeli wskazujesz że drużyna potrzebuje wzmocnienia w konkretnym punkcie a prezes to olewa i kupuje innych zawodników to nie jest to oznaka że masz silny skład tylko że prezes kupuje zawodników na łapankę. Ten kto w takich okolicznościach twierdzi że to mocny skład po prostu jest naiwny.

Azi

1

@SawneyBean przeszedłeś grę w wariancie z inteligencją na poziomie 1-2 :D

Azi

0

@Iniesta997 jeżeli coś by odkładali to szło by to na spłatę zobowiązań

Azi

0

@GeneralXavi powody żeby zostać:
- klub będzie miał problem żeby zatrudnić kogoś innego niż Marquez

Powody żeby odjeść:
- nie będzie musiał użerać się z licznymi "kibicami" idiotami o wygórowanych wymaganiach

Azi

2

@SawneyBean szczególnie jak się załata błędy że znikającym bagażnikiem ;)

Jak sobie pomyślę że oni mieli około roku żeby zrobić taką grę po tym jak wyszła 1 i zrobili takie cudo - majstersztyk!!

Azi

1

@ShawnC a biedny Xavi mówił że chce tylko pivota to mu wydali 400 baniek ale akurat pivota nie kupili.

To kurna zarąbiste transfery jak trener chce kogoś na konkretną pozycję a dostaje na każdą inną tylko akurat nie ta co chciał. No to zły trener jest... Logyka

Azi

0

@Cule1234 1:1 nie jest żadną gwarancja transferów. To jedynie daje szansę że sprzedaż zawodnika pozwoli kogoś kupić. Zakładając że uda Ci się sprzedać drogo

Azi

2

@macio_944 fallout 2 i Factorio

Z blisko wybitnych to fallout nev vegas, herosi 3, settlers 2. Z wartych zagrania to footballu manager ale dawno nie grałem.

Azi

0

@TR3YWAY nie mógłbym Ci tego zrobić :)

Azi

0

@TR3YWAY to jest szansa że dzieci sukcesów Barcelony do nich przejdą i tutaj będzie lepiej

Azi

0

@Kidd gra tyle co normalny utalentowany 19-latek trafiający do dużego klubu. Zobacz ile gra Arda w realu

Azi

0

@jacobFCB nie 1515151515znakow

Azi

0

@pluszek a ja napisałem że Perez doprowadził do tej złej sytuacji czy czemu piszesz mi rzeczy oczywiste?

Azi

0

@Kidd na PSG to Roque akurat bym wypuścił. Tylko że nie w sytuacji kiedy gramy w 10. Ale z realem skoncentrowanym na obronie? Nie miało to sensu. Wyglądałoby to jak w meczu z Cadiz a nie można powiedzieć że nie miał ogrania bo pojawiał się na boisku wcześniej w każdym meczu ligowym i nie na doliczony czas

Azi

0

@qbuteq efekt konkurencji. Jeżeli masz z kim walczyć o skład to zwyczaje ty i twój oponent do grania będziecie mieli większą motywację do pracy na treningu. Patrz kazus Balde i Alby. Tak długo jak starszy kolega był w klubie to Balde rozwijał się aż miło było patrzeć. A w tym sezonie, mając za rywala wiecznie kontuzjowanego Alonso, Balde nie grał praktycznie nic, znikając co raz bardziej.

Azi

0

@barcelonaLM a Xavi już wie że zmienił zdanie? :D

Azi

2

@MesQueUnClub_87 z takim składem powinniśmy lać ich w 8! W 10ciu to powinno być spokojnie pinć zero dla naz! XD

Ale ludzie tutaj są odjechani. Wielu osobom się wydaje że w piłce to są sami ignoranci w innych klubach i że byle typek jako trener przygotuje na każdy mecz ustawienie i taktykę która zaskoczy każdego rywala. Pomijając oczywiście braki w ograniu, zgraniu, kontuzję, dziury w składzie, zmęczenie i wiele innych elementów które przeca nie mają żadnego wpływu na grę zespołu :D

Azi

3

Zapewne dzieje się tak bo młodych kibiców Barcelony, wychowanych na samych sukcesach, dupsko boli jak klub nie gniecie każdego kolejnego rywala. A pojąć tego w jak złej sytuacji jest klub - zwyczajnie nie potrafią.

Azi

0

@kamiVeB widzę dwa wytłumaczenia. Albo nie czytasz ze zrozumieniem, choć pytanie i odpowiedź nie wymagają szczególnej uwagi. Albo nie chcesz widzieć.

Azi

8

To ze przenieśli mecz realu to rozumiem. Ale dlaczego przy okazji karani są kibice Barcelony? Ile osób miało wykupiony lot na weekend na ten mecz? I co teraz mają zrobić? Polecieć sobie pozwiedzać żeby potem mecz obejrzeć w tv?

Azi

0

@Bulbulator z Marciniakiem jako sędzia.

Real: ni ma takiej potrzeby!!!

Azi

16

Nie ma niezawodnych technologii ale lepsza lekko zawodna technologia niż poleganie na mocno zawodnych sędziach. A Hiszpania jest tego najlepszym przykładem.

Azi

0

@Janas11224 to stary idź bez robienia dramy :)

Azi

0

@Janas11224 dlaczego miałbym usuwać? Czy ja płaczę że usuwam konto? Dziecko drogie. Nikt konta nie usunie z powodu twojego widzi-misie :D

Azi

3

@takisobiektos przecież nikt meczu nie powtórzy. Chodzi wyłącznie o presje żeby sędziowie przestali wreszcie gwiazdać wszystkie sporne sytuacje na korzyść realu. A o to akurat warto powalczyć

Azi

0

@Janas11224 to nie oglądaj. Twój wybór. Nie da się tego zrobić bez publicznego płaczu?

Azi

0

@Janas11224 ojej. Dziecko "sukcesu" przestanie kibicować bo klub już nie wygrywał wszystkiego jak leci. Idź. Jakoś klub przeboleje

Azi

0

@negreanu w zasadzie to finanse są jedynym powodem dla którego miałby zostać. Bo zgłoszenie kogoś innego niż Marquez może być niewykonalne

Azi

2

@AmigoBlancos uważam że Xavi rozważając zostanie w klubie popełnilby ogromny błąd.

Azi

1

@don'T.R.I.P.e widziałeś kogoś kto ma Kloppa w sztabie? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?