Azi

0

@jacobFCB Xavi powiedziała oczywista prawdę i Laporta się obraził. To że się oszukujecie że jest inaczej - wbrew wszelkiej logice - to nie znaczy że jest.

W tej chwili najlepsze co mogłoby się stać dla klubu to pożegnanie Laporty i danie Xaviemu okazji żeby przez kilka sezonów zrobił albo choć spróbował coś odbudować a nie kleić durne transfery taśma z nadzieją że nikt się nie skapnie że to nie działa.

Azi

0

@okiemtypera_lucaxx95 jak się jest normalnym człowiekiem bez bólodupy o Xaviego to zupełnie normalnie można

Azi

0

@bartekvisca drużyna która spada z ligi zdobywa średnio na kolejkę o 0,5 pkt mniej niż 3 zespół ligi. Takie rzeczy tylko w ekstraklasie?


Azi

0

@MesQueUnClub96 Akurat tym razem powiedział szczerą prawdę

Azi

4

@TR3YWAY Zabawne jest to że widząc co odwala Laporta Labambowcy nadal czepiają się Xaviego XD

Azi

6

@Hindus a potem Laporta podpisał z nim umowę na kolejny sezon, zrobił show a potem obraził się bo XAVI POWIEDZIAŁ PRAWDĘ na konferencji.

Jeżeli to jest normalne zachowanie prezesa klubu to ja dziękuję za takiego prezesa.

Azi

0

@QQL5 przecież możesz sobie pobrać na telefon mobywatel czy jak tam się ta apka nazywa

Azi

6

@tristan87 w Hiszpanii sędziowie promują real na każdym kroku i jakoś nikt nie jest oburzony. Dziwna ta Holandia ;)

Azi

1

Azi

2

Ten cyrk z Xavim doskonale obrazuje jak wygląda zarządzanie Laporty. To jest totalna kompromitacja jego i zarządu. Decyzję podejmowane ad hoc. Zero długoterminowego planowania, zero planów.

Niestety ale nasz klub to jest cyrk a nie profesjonalne zarządzana firma.

Azi

2

Barcelona to tak naprawdę 3 drużyny:
Team Laporta
Team Deco
Team Xavi

Problem w tym że każdy z nich gra do innej bramki.

Azi

3

@bartekvisca to chyba najlepiej pokazuje jaki chaos panuje w tym klubie.

Azi

4

@BKSChemik bo transfery powinny być efektem współpracy zarządu, sztabu oraz dyrektora sportowego. A u nas zarząd robi swoje transfery, dyrektor swoje a sztab ba za zadanie zrobić z tej zrzutki dobrze funkcjonującą drużynę. Tak się nie da zbudować dobrego zespołu. Dlaczego też tyle szans dostaje młodzież kosztem tych głupich transferów z Roque włącznie

Azi

3

Świetny tekst! Sama prawda

Azi

0

Przestałem się dziwić że Roque nie gra. Ten chłopak potrzebuje wypożyczalnia. I to bardzo. Strasznie nieokrzesany jest. Do tego ta agresja. U nas z taką grą minut nie dostanie nawet u innego trenera. Sezonu w słabszym klubie mu nie zaszkodzi.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana nie muszą być dostępni WSZYSCY żeby debiutował junior. To kolejne idiotyczne złożenie. A zupełnie inną kwestią jest to że ktoś nie wchodzi na parę minut ale gra cały mecz a potem kolejne. Pomimo ogromnego ryzyka że będzie popełniał proste błędy wynikające z nieogrania w seniorach.

Chłopie daj już sobie spokój. Masz ból dupska o Xaviego. Rozumiem. Ale pomyśl trochę zanim zaczniesz zarzucać komuś takie głupie rzeczy XD

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Gdzie ja Cię "chłopcze" wyzywam? To że ośmieszam Twoje teorie to nie jest wyzywanie kogoś. A każdy kto chwilę pomyśli może je zweryfikować w minutę. Wystarczy zobaczyć składy w których grała młodzież i sprawdzić czy na ławce siedzą zawodnicy, którzy mogliby (a może powinni?) grać w ich miejsce.

To że tego nie zrobiłeś świadczy wyłącznie o Twoich kompleksach i tym że nie kierujesz się logiką a jedynie tępą antypatią. W dodatku kiedy ktoś wyśmiewa Twoją antypatię to nie umiesz tego przyjąć tylko wydaje Ci się że ktoś Cię wyzywa. A co ciekawsze rzucasz komuś że nie umie czytać - co jest wybitnie głupie i nie pokryte absolutnie niczym.

Więc ogarnij się chłopie.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana kolejna idiotyczna teoria XD

Azi

0

@AlwaysBlaugrana wyraźnie pokazałeś wyłącznie idiotyczne teorie wynikające z bólu dupy że Xavi jest trenerem :D

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

1

@AlwaysBlaugrana mylisz chłopie wystawianie nastolatka z konieczności z dawaniem dzieciakowi grać w kolejnych meczach choć ma się doświadczonych zawodników w kadrze

Jest jeszcze druga kwestia - w rezerwach są też dużo bardziej doświadczeni zawodnicy, już ograni w seniorach, którzy powinni w teorii być pierwszym wyborem przy wakacie w pierwszej drużynie.

Azi

2

Nie uważacie że w niektórych przypadkach organizator rozgrywek powinien dopuszczać celebrację zawodnika poprzez zdjęcie koszulki? Oczywiście zakładając że klub wcześniej zgłosi że coś takiego może mieć miejsce

Azi

0

@MichuZ44 jedyna przyswajalna forma ananasa to właśnie na pizzy. Ale nie dziwię się, że innym nie smakuje. Kwestia gustu.

Azi

0

@MessiForeverTheBest niekoniecznie. Projektowane zmiany pójdą zapewne bardziej w kierunku 4 dni pracy ale wydłużonych do 35 zamiast 32 godzin.

Azi

0

@Kgorecki2500 taaa. Belgia teraz to chce uchodzić za świętoszka. A kiedy odpowiedzą za to co odwalali w Kongo?

Azi

0

@lucca87 Taaa. A jak będziesz stary i nie będzie Ci stawał to sobie utniesz i wstawisz rurkę do sikania bo jak coś nie funkcjonuje 100% dobrze to do usunięcia :D

Azi

0

@TR3YWAY @BORO_12 koledzy apel żebyście sprawdzili co to hejt i czym się różni od krytyki ;)

Azi

2

@Pelart22 szczególnie jak Twój udział w ich zdobyciu bliski jest zera

Azi

2

@partymaker Xavi nie zbiera hejtu? XD

Azi

1

Chce się chłopak zmarnować karierę to niech idzie. Real co chwila ściąga utalentowanych dzieciaków a ilu z nich się przebija? Jeden na kilku/kilkunastu? Rozumiem że chcą kasę ale real to nie jest klub do rozwoju ani stawiania na młodzież. Szczególnie na swoich wychowanków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?