Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Xavi powiedziała oczywista prawdę i Laporta się obraził. To że się oszukujecie że jest inaczej - wbrew wszelkiej logice - to nie znaczy że jest.
W tej chwili najlepsze co mogłoby się stać dla klubu to pożegnanie Laporty i danie Xaviemu okazji żeby przez kilka sezonów zrobił albo choć spróbował coś odbudować a nie kleić durne transfery taśma z nadzieją że nikt się nie skapnie że to nie działa.
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak się jest normalnym człowiekiem bez bólodupy o Xaviego to zupełnie normalnie można
0
@bartekvisca drużyna która spada z ligi zdobywa średnio na kolejkę o 0,5 pkt mniej niż 3 zespół ligi. Takie rzeczy tylko w ekstraklasie?
0
@MesQueUnClub96 Akurat tym razem powiedział szczerą prawdę
4
@TR3YWAY Zabawne jest to że widząc co odwala Laporta Labambowcy nadal czepiają się Xaviego XD
6
@Hindus a potem Laporta podpisał z nim umowę na kolejny sezon, zrobił show a potem obraził się bo XAVI POWIEDZIAŁ PRAWDĘ na konferencji.
Jeżeli to jest normalne zachowanie prezesa klubu to ja dziękuję za takiego prezesa.
0
@QQL5 przecież możesz sobie pobrać na telefon mobywatel czy jak tam się ta apka nazywa
6
@tristan87 w Hiszpanii sędziowie promują real na każdym kroku i jakoś nikt nie jest oburzony. Dziwna ta Holandia ;)
1
@mientusek1407 nazwą
2
Ten cyrk z Xavim doskonale obrazuje jak wygląda zarządzanie Laporty. To jest totalna kompromitacja jego i zarządu. Decyzję podejmowane ad hoc. Zero długoterminowego planowania, zero planów.
Niestety ale nasz klub to jest cyrk a nie profesjonalne zarządzana firma.
2
Barcelona to tak naprawdę 3 drużyny:
Team Laporta
Team Deco
Team Xavi
Problem w tym że każdy z nich gra do innej bramki.
3
@bartekvisca to chyba najlepiej pokazuje jaki chaos panuje w tym klubie.
4
@BKSChemik bo transfery powinny być efektem współpracy zarządu, sztabu oraz dyrektora sportowego. A u nas zarząd robi swoje transfery, dyrektor swoje a sztab ba za zadanie zrobić z tej zrzutki dobrze funkcjonującą drużynę. Tak się nie da zbudować dobrego zespołu. Dlaczego też tyle szans dostaje młodzież kosztem tych głupich transferów z Roque włącznie
3
Świetny tekst! Sama prawda
0
Przestałem się dziwić że Roque nie gra. Ten chłopak potrzebuje wypożyczalnia. I to bardzo. Strasznie nieokrzesany jest. Do tego ta agresja. U nas z taką grą minut nie dostanie nawet u innego trenera. Sezonu w słabszym klubie mu nie zaszkodzi.
0
@AlwaysBlaugrana nie muszą być dostępni WSZYSCY żeby debiutował junior. To kolejne idiotyczne złożenie. A zupełnie inną kwestią jest to że ktoś nie wchodzi na parę minut ale gra cały mecz a potem kolejne. Pomimo ogromnego ryzyka że będzie popełniał proste błędy wynikające z nieogrania w seniorach.
Chłopie daj już sobie spokój. Masz ból dupska o Xaviego. Rozumiem. Ale pomyśl trochę zanim zaczniesz zarzucać komuś takie głupie rzeczy XD
0
@AlwaysBlaugrana Gdzie ja Cię "chłopcze" wyzywam? To że ośmieszam Twoje teorie to nie jest wyzywanie kogoś. A każdy kto chwilę pomyśli może je zweryfikować w minutę. Wystarczy zobaczyć składy w których grała młodzież i sprawdzić czy na ławce siedzą zawodnicy, którzy mogliby (a może powinni?) grać w ich miejsce.
To że tego nie zrobiłeś świadczy wyłącznie o Twoich kompleksach i tym że nie kierujesz się logiką a jedynie tępą antypatią. W dodatku kiedy ktoś wyśmiewa Twoją antypatię to nie umiesz tego przyjąć tylko wydaje Ci się że ktoś Cię wyzywa. A co ciekawsze rzucasz komuś że nie umie czytać - co jest wybitnie głupie i nie pokryte absolutnie niczym.
Więc ogarnij się chłopie.
0
@AlwaysBlaugrana kolejna idiotyczna teoria XD
0
@AlwaysBlaugrana wyraźnie pokazałeś wyłącznie idiotyczne teorie wynikające z bólu dupy że Xavi jest trenerem :D
0
Komentarz usunięty
1
@AlwaysBlaugrana mylisz chłopie wystawianie nastolatka z konieczności z dawaniem dzieciakowi grać w kolejnych meczach choć ma się doświadczonych zawodników w kadrze
Jest jeszcze druga kwestia - w rezerwach są też dużo bardziej doświadczeni zawodnicy, już ograni w seniorach, którzy powinni w teorii być pierwszym wyborem przy wakacie w pierwszej drużynie.
2
Nie uważacie że w niektórych przypadkach organizator rozgrywek powinien dopuszczać celebrację zawodnika poprzez zdjęcie koszulki? Oczywiście zakładając że klub wcześniej zgłosi że coś takiego może mieć miejsce
0
@MichuZ44 jedyna przyswajalna forma ananasa to właśnie na pizzy. Ale nie dziwię się, że innym nie smakuje. Kwestia gustu.
0
@MessiForeverTheBest niekoniecznie. Projektowane zmiany pójdą zapewne bardziej w kierunku 4 dni pracy ale wydłużonych do 35 zamiast 32 godzin.
0
@Kgorecki2500 taaa. Belgia teraz to chce uchodzić za świętoszka. A kiedy odpowiedzą za to co odwalali w Kongo?
0
@lucca87 Taaa. A jak będziesz stary i nie będzie Ci stawał to sobie utniesz i wstawisz rurkę do sikania bo jak coś nie funkcjonuje 100% dobrze to do usunięcia :D
0
@TR3YWAY @BORO_12 koledzy apel żebyście sprawdzili co to hejt i czym się różni od krytyki ;)
2
@Pelart22 szczególnie jak Twój udział w ich zdobyciu bliski jest zera
2
@partymaker Xavi nie zbiera hejtu? XD
1
Chce się chłopak zmarnować karierę to niech idzie. Real co chwila ściąga utalentowanych dzieciaków a ilu z nich się przebija? Jeden na kilku/kilkunastu? Rozumiem że chcą kasę ale real to nie jest klub do rozwoju ani stawiania na młodzież. Szczególnie na swoich wychowanków.