Azi

11

Zdecydowanie wolę porażkę ale w jako-taki stylu niż remis przy żenującej gry - typu tego co graliśmy w Katarze.

Azi

0

@Hosh byznesmen!

Azi

0

@Kazragore Nasz plan to mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o nic.

Azi

0

@FcPortoFan1999 po co przerywają reklamy tymi nudnymi wypowiedziami?

Azi

0

@tomek8756 W dodatku od ponad 1400 dni na Euro nie było zawodnika, który strzeliłby 2 bramki w jednym meczu!

Azi

1

@JohnnyBarca Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego.

Azi

1

@QQL5 U mnie idziesz do urzędu, bierzesz numerek i załatwiasz sprawę. Nie ma potrzeby umawiać się na konkretny dzień

Azi

2

@norbi77 widać ma konto na labambie

Azi

0

@FCB_dimiC a to ze strzelec ma na 16 metrze tyle przestrzeni to nie problem? XD

Azi

0

Bramka stracona zupełnie w naszym stylu :)

Azi

0

@MessiForeverTheBest dobra dobra. Wszyscy wiemy że masz zdjęcie Żukowskie na tapecie w telefonie ;)

Azi

0

@Derean nie powiedział nikt poza niektórymi Polakami

Azi

1

@MessiForeverTheBest Znalazłeś sobie autorytet intelektualny? :D

Azi

0

@Arden przygotowanie fizyczne niewiele mu pomoże jeżeli nie ogarnie grania w piłkę. Chłopak jest drewniany taktycznie.
Cruyff mówił , że lepiej mądrze stać,niż głupio biegać. A tygrysek głównie realizuje to drugie.

Azi

3

@Mow_mi_Douglas a kiedy się nie robiło polityki na śmierci? Trupy i polityka są nierozerwalne jak promowanie realu przez sędziów. Tak było, jest i będzie choć nie ma w tym za grosz etyki.

Azi

15

@Luciano99 wyklepiesz mi beemkę na weekend?


Azi

7

@IronSanHybrid to jest przezabawne tylko dlatego że jest bardzo prawdzie :D

Azi

0

W 2025 to on będzie na wylocie albo już na bezrobociu...

Azi

1

@Zoker prawidłową odpowiedź to "żeby rozwalić sobie mocno nogę i stracić połowę kolejnego sezonu"

Azi

0

@bleble123 grajmy 357!

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@Trojanek23 ale sąsiad pracuje na nocną zmianę

Azi

2

@Popitek12 to trzeba było dopisać - głos dla odmiany miałby jakiś sens - znikomy to znikomy ale jednak ;)

Azi

0

Będzie ciężko ale damy radę. Po awans!

Azi

0

@Encore jeżeli podryw jest głupi ale jest skuteczny to nie jest głupi ;)

Azi

2

@michal199500hehe jeżeli to trolling to słaby a jeżeli to nie trolling to współczuję ;)

Azi

1

@mekston do pełnej radości zabrakło:
1. zwycięstwa Lando
2. Out Merca a najlepiej obu
3. Szczur Out lub na końcu stawki
4. Alonso dublujący Strolla

Azi

0

Szkoda ze Merce się nie wykluczyły z wyścigu. To byłoby idealny weekend :)

Azi

0

@patrykzmc2000 musisz wykupić pakiet premium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?