Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Zdecydowanie wolę porażkę ale w jako-taki stylu niż remis przy żenującej gry - typu tego co graliśmy w Katarze.
0
@Hosh byznesmen!
0
@Kazragore Nasz plan to mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o nic.
0
@FcPortoFan1999 po co przerywają reklamy tymi nudnymi wypowiedziami?
0
@PatrychoO https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4mTe-nRPF708X8zJ2Q-u57rDuTFraoKQE2Q&s
0
@tomek8756 W dodatku od ponad 1400 dni na Euro nie było zawodnika, który strzeliłby 2 bramki w jednym meczu!
1
@JohnnyBarca Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego.
1
@QQL5 U mnie idziesz do urzędu, bierzesz numerek i załatwiasz sprawę. Nie ma potrzeby umawiać się na konkretny dzień
2
@norbi77 widać ma konto na labambie
0
@FCB_dimiC a to ze strzelec ma na 16 metrze tyle przestrzeni to nie problem? XD
0
Bramka stracona zupełnie w naszym stylu :)
0
@MessiForeverTheBest dobra dobra. Wszyscy wiemy że masz zdjęcie Żukowskie na tapecie w telefonie ;)
0
@Derean nie powiedział nikt poza niektórymi Polakami
1
@MessiForeverTheBest Znalazłeś sobie autorytet intelektualny? :D
0
@Arden przygotowanie fizyczne niewiele mu pomoże jeżeli nie ogarnie grania w piłkę. Chłopak jest drewniany taktycznie.
Cruyff mówił , że lepiej mądrze stać,niż głupio biegać. A tygrysek głównie realizuje to drugie.
3
@Mow_mi_Douglas a kiedy się nie robiło polityki na śmierci? Trupy i polityka są nierozerwalne jak promowanie realu przez sędziów. Tak było, jest i będzie choć nie ma w tym za grosz etyki.
15
@Luciano99 wyklepiesz mi beemkę na weekend?
7
@IronSanHybrid to jest przezabawne tylko dlatego że jest bardzo prawdzie :D
0
W 2025 to on będzie na wylocie albo już na bezrobociu...
1
@Zoker prawidłową odpowiedź to "żeby rozwalić sobie mocno nogę i stracić połowę kolejnego sezonu"
0
@bleble123 grajmy 357!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Trojanek23 ale sąsiad pracuje na nocną zmianę
2
@Popitek12 to trzeba było dopisać - głos dla odmiany miałby jakiś sens - znikomy to znikomy ale jednak ;)
0
Będzie ciężko ale damy radę. Po awans!
0
@Encore jeżeli podryw jest głupi ale jest skuteczny to nie jest głupi ;)
2
@michal199500hehe jeżeli to trolling to słaby a jeżeli to nie trolling to współczuję ;)
1
@mekston do pełnej radości zabrakło:
1. zwycięstwa Lando
2. Out Merca a najlepiej obu
3. Szczur Out lub na końcu stawki
4. Alonso dublujący Strolla
0
Szkoda ze Merce się nie wykluczyły z wyścigu. To byłoby idealny weekend :)
0
@patrykzmc2000 musisz wykupić pakiet premium