Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@DLFCB szczera prawda
2
@Tasde bądźmy szczerzy: dużo ludzi wsiadając do auta wyłącza myślenie. Ale jeszcze więcej wsiadając na rower wyłącza całkowicie mózg.
0
@Uukasz_93 polityka nie ma nic wspólnego z czyimiś poglądami. Mylisz pojęcia. Jeżeli wydaje Ci się, że np. w pisie są sami ludzie z przekonaniami takimi jak "głosi" partia to byś się bardzo zdziwił.
5
@AlexDark00 kolega @Luciano99 też kupił dyplom mistrza mechanika a teraz zabiega o takie dla @Kessie a jakoś nikt tym się nie przejmuje. Za to Lewandowski to zły zaraz!
0
@skubi99 no jeżeli mordowanie ludzi to dla Ciebie nie problem ale za to "wycieczki personalne" i "nic mądrego do powiedzenia" to faktycznie nie ma sensu rozmawiać.
Typie idź się lepiej lecz. Bo nie trzeba być lekarzem żeby zdiagnozować u Ciebie BARDZO poważne problemy...
1
@tristan87 mrugaj raz a w razie czego mow że auto podskoczyło na nierówności a ty wcale nie mogłeś
0
@skubi99 "Wcale nie bezpodstawnie zaatakowały Ukrainę, z perspektywy Rosji to chyba oczywiste, że baz NATO nie może być tak blisko Moskwy."
1. Ukraina nie jest w NATO
2. Zarąbiste usprawiedliwienie żeby mordować ludzi... Ciekawe czy tak samo bys gadał od rzeczy gdyby ktoś z tak durnego powodu zamordował Ci dziecko, żonę albo rodziców.
0
@skubi99 podsumujmy: ruskie zaatakowały bezpodstawnie Ukrainę i mordują ludzi (w tym cywilów). Belgia oddaje Ukrainie sprzęt żeby mogli się skuteczniej bronić. Ale to źle, bo "ludzi szkoda". Jak rozumiem ruskich Ci szkoda, bo w żadnym innym kontekście taka wypowiedź nie ma żadnego sensu. A jeżeli szkoda Ci "pilotów" to równie dobrze możesz napisać żeby nie wysyłać karabinów albo czołgów bo żołnierz zginą.
Tak z ciekawości - nie jesteś przypadkiem miłośnikiem konfederacji? Bo takie antyukraińskie podejście poparte absolutnym brakiem logiki i pomyślinku jest bardzo typowe dla miłośników konfy. Taki znak rozpoznawczy XD
0
@Antimadridista_WR to za chwilę będzie to samo dla samochodów. Takie przepisy nie mają sensu. Ludzie musza wiedzieć i rozumieć, że nie mają pierwszeństwa i dlatego SAMI musza zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nakazy i zakazy nie zastąpią myślenia. Samo pierwszeństwo czy nakaz zatrzymania nikomu nie gwarantuje bezpieczeństwa.
0
@draxidox pierwszeństwo nie jest gwarancją bezpieczeństwa. A o swoje bezpieczeństwo każdy musi zadbać sam. Tutaj zarówno rowerzystka jak i kierowca auta odwalili totalną głupotę. Przy czym to ona jest obolała, więc to w jej interesie było myślenie. A tego wyraźnie zaniechała.
Z dróg trzeba eliminować idiotów - w stylu tego kierowcy, który podobno mocno nie popisał się po całym zdarzeniu. Ale nie kosztem czyjegoś życia lub zdrowia.
3
@Kgorecki2500 a niemców męczyła? Albo męczy teraz ruskich? Albo belgów którzy wymordowali miliony ludzi w Kongo?
0
@mekston i tak Leo wygra ;)
0
@skubi99 już dzwonię do Belgów, żeby im przekazać iż naczelny mędrzec i znawca mówi że to nie ma sensu. Dzięki za pomoc!
0
Ładna dostawa się szykuje :)
0
Wierzę w Ansu. Nie umiem go skreślić. A jego powrót na szczyt byłby piękna historią i motywacja dla wielu sportowców przechodzących przez ciężkie urazy :)
1
"wstępne porozumienie", "wszystkie szczegóły zostały sfinalizowane"
Sport...
5
Wygrała ekipa po prostu lepsza :)
0
@Lucyfffer oglądałem mistrzostwa europy. Tylko wtedy z pasją.
0
Oj chyba zrobią francuzikom z tyłka jesień średniowiecza
1
Yamal zrobił znowu Leo :D
0
@Tasde to nie podpalaj :P
7
@Lucyfffer Tak ;)
0
@Blantozaur to jest ta chwila kiedy napiszesz coś bardzo głupiego i niesmiesznego a kiedy ktoś Cię wyśmieje to udajesz że to był żart XD
1
@Blantozaur a myślisz że jak zabronisz samolotom się rozbijać to już nie będzie katastrof lotniczych?
Normalnie logika jakby Ukraińcy strzelali rakietami tak żeby spadały na terytorium Polski. Bo mają za dużo i im się nudzi...
7
"Wprawdzie mamy problem żeby rejestrować zawodników do pierwszej drużyny ale za to ściągniemy Nico Williamsa"
Że też są ludzie którzy wierzą w takie teksty...
0
@mekston Lando go dojedzie mam nadzieję :)
0
Williams w punkach? O.O
0
@FCB_dimiC około 40?
0
Oba merce na raz na pit stop.
0
@Chaoss Max nie miał uszkodzonej podłogi?