Azi

11

@DLFCB szczera prawda

Azi

2

@Tasde bądźmy szczerzy: dużo ludzi wsiadając do auta wyłącza myślenie. Ale jeszcze więcej wsiadając na rower wyłącza całkowicie mózg.

Azi

0

@Uukasz_93 polityka nie ma nic wspólnego z czyimiś poglądami. Mylisz pojęcia. Jeżeli wydaje Ci się, że np. w pisie są sami ludzie z przekonaniami takimi jak "głosi" partia to byś się bardzo zdziwił.

Azi

5

@AlexDark00 kolega @Luciano99 też kupił dyplom mistrza mechanika a teraz zabiega o takie dla @Kessie a jakoś nikt tym się nie przejmuje. Za to Lewandowski to zły zaraz!

Azi

0

@skubi99 no jeżeli mordowanie ludzi to dla Ciebie nie problem ale za to "wycieczki personalne" i "nic mądrego do powiedzenia" to faktycznie nie ma sensu rozmawiać.

Typie idź się lepiej lecz. Bo nie trzeba być lekarzem żeby zdiagnozować u Ciebie BARDZO poważne problemy...

Azi

1

@tristan87 mrugaj raz a w razie czego mow że auto podskoczyło na nierówności a ty wcale nie mogłeś

Azi

0

@skubi99 "Wcale nie bezpodstawnie zaatakowały Ukrainę, z perspektywy Rosji to chyba oczywiste, że baz NATO nie może być tak blisko Moskwy."
1. Ukraina nie jest w NATO
2. Zarąbiste usprawiedliwienie żeby mordować ludzi... Ciekawe czy tak samo bys gadał od rzeczy gdyby ktoś z tak durnego powodu zamordował Ci dziecko, żonę albo rodziców.

Azi

0

@skubi99 podsumujmy: ruskie zaatakowały bezpodstawnie Ukrainę i mordują ludzi (w tym cywilów). Belgia oddaje Ukrainie sprzęt żeby mogli się skuteczniej bronić. Ale to źle, bo "ludzi szkoda". Jak rozumiem ruskich Ci szkoda, bo w żadnym innym kontekście taka wypowiedź nie ma żadnego sensu. A jeżeli szkoda Ci "pilotów" to równie dobrze możesz napisać żeby nie wysyłać karabinów albo czołgów bo żołnierz zginą.

Tak z ciekawości - nie jesteś przypadkiem miłośnikiem konfederacji? Bo takie antyukraińskie podejście poparte absolutnym brakiem logiki i pomyślinku jest bardzo typowe dla miłośników konfy. Taki znak rozpoznawczy XD

Azi

0

@Antimadridista_WR to za chwilę będzie to samo dla samochodów. Takie przepisy nie mają sensu. Ludzie musza wiedzieć i rozumieć, że nie mają pierwszeństwa i dlatego SAMI musza zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nakazy i zakazy nie zastąpią myślenia. Samo pierwszeństwo czy nakaz zatrzymania nikomu nie gwarantuje bezpieczeństwa.

Azi

0

@draxidox pierwszeństwo nie jest gwarancją bezpieczeństwa. A o swoje bezpieczeństwo każdy musi zadbać sam. Tutaj zarówno rowerzystka jak i kierowca auta odwalili totalną głupotę. Przy czym to ona jest obolała, więc to w jej interesie było myślenie. A tego wyraźnie zaniechała.

Z dróg trzeba eliminować idiotów - w stylu tego kierowcy, który podobno mocno nie popisał się po całym zdarzeniu. Ale nie kosztem czyjegoś życia lub zdrowia.

Azi

3

@Kgorecki2500 a niemców męczyła? Albo męczy teraz ruskich? Albo belgów którzy wymordowali miliony ludzi w Kongo?

Azi

0

@mekston i tak Leo wygra ;)

Azi

0

@skubi99 już dzwonię do Belgów, żeby im przekazać iż naczelny mędrzec i znawca mówi że to nie ma sensu. Dzięki za pomoc!

Azi

0

Ładna dostawa się szykuje :)

Azi

0

Wierzę w Ansu. Nie umiem go skreślić. A jego powrót na szczyt byłby piękna historią i motywacja dla wielu sportowców przechodzących przez ciężkie urazy :)

Azi

1

"wstępne porozumienie", "wszystkie szczegóły zostały sfinalizowane"
Sport...

Azi

5

Wygrała ekipa po prostu lepsza :)

Azi

0

@Lucyfffer oglądałem mistrzostwa europy. Tylko wtedy z pasją.

Azi

0

Oj chyba zrobią francuzikom z tyłka jesień średniowiecza

Azi

1

Yamal zrobił znowu Leo :D

Azi

0

@Tasde to nie podpalaj :P

Azi

7

@Lucyfffer Tak ;)

Azi

0

@Blantozaur to jest ta chwila kiedy napiszesz coś bardzo głupiego i niesmiesznego a kiedy ktoś Cię wyśmieje to udajesz że to był żart XD

Azi

1

@Blantozaur a myślisz że jak zabronisz samolotom się rozbijać to już nie będzie katastrof lotniczych?

Normalnie logika jakby Ukraińcy strzelali rakietami tak żeby spadały na terytorium Polski. Bo mają za dużo i im się nudzi...

Azi

7

"Wprawdzie mamy problem żeby rejestrować zawodników do pierwszej drużyny ale za to ściągniemy Nico Williamsa"

Że też są ludzie którzy wierzą w takie teksty...

Azi

0

@mekston Lando go dojedzie mam nadzieję :)

Azi

0

Williams w punkach? O.O

Azi

0

@FCB_dimiC około 40?

Azi

0

Oba merce na raz na pit stop.

Azi

0

@Chaoss Max nie miał uszkodzonej podłogi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?