Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Otwieram sobie Twittera a tam takie złoto :)
0
@Muszynianka dziki :)
1
@KRISU77 a dałbyś swojemu synowi na imię Mikołaj? Niby nic. Chyba że masz na nazwisko Święty
0
@Muszynianka poproszę
11
@Rastafarnianin zły komendant urlop sobie wziął. Bydlak!
22
Typowy miłośnik lewej strony sceny politycznej. Jest jakaś teoria ale w żaden sposób nie uargumentowana. Masz po prostu wierzyć. Bo tak. I potem wielkie zdziwienie że ktoś takich ludzi nazywa głupkami...
https://x.com/YaElusive/status/1814574908271169961
1
@Masnymichael jeżeli już gram to dla frajdy, więc na takim poziomie na jakiem akurat mam ochotę.
2
@mekston te ostatnie 2 minuty całkiem rozczarowały :P
0
@BARCA1899Messi nie ma. Kontrakty nie są jawne.
4
@Pawel13sz https://cdn.wiocha.pl/images/1/7/17c0ec600482dc3275cbb666345869f0.jpg?1716250695
0
@fart Ja też wierzę w Hamiltona. Że jeszcze pogorszy wyniki Ferrari ;)
2
@mekston Fajnie mają w RB z jednej strony Perez, z drugiej Tsubasa a z trzeciej stary kangur, który nawet nie próbuje nawiązać do dawnej formy. Wybierz kto ma jeździć z Maxem :D
0
Tsunoda zaPerezował :D
1
@mekston no to lepiej żeby padało ;)
0
@fart współczuję kolego, współczuję.
6
@Kessie Też słyszałem plotki że @Luciano99 szykuje ekipę na sezon 2026 w F1
0
@mekston XD
Inaczej nie da się tego skomentować
0
@tristan87 tak z ciekawości: w jakich językach Ty mówisz? :)
0
@mekston dla Pereza to może być ostatni wyścig. Czekanie do przerwy to dla nich marnowanie jeszcze jednego wyścigu. No chyba że nagle jutro odwali coś niemożliwego w co już nikt nie wierzy.
3
@mekston miał farta
0
@mekston dopiero włączyłem. Co tam się odwaliło? Jerzy i Perez wypadli już w Q1? Perez to w sumie już norma...
1
@VamosRakieta ok tam. Wszystkie kluby chętnie wykupują za duże pieniądze zawodników w wysokimi umowami bo chcą im płacić jeszcze więcej. Tylko ci dyletanci z Barcelony nie potrafia sprzedać zawodnika
0
@barteq tak też się nie myśli. Jaki ma sens ustawienia sobie takich 11-stek? Skład ustalasz pod rywala. Jak ktoś gra bardzo blisko ustawionymi liniami pomocy i obrony to wypchanie tam zawodnika może nie mieć sensu. Wtedy ustawiasz zespół tak żeby rozciągał rywala. Dlatego właśnie potrzebujesz mieć szeroki zakres zawodników, którzy będą mogli narzucić na rywala trudniejsze warunki.
@tbas Fermin pewnego poziomu nie przeskoczy. Kiedy jest w formie to łapie się nawet do kadry (nie wiem czy na stałe - obstawiam że nie). Fajnie mieć takiego zawodnika na ławce. Ale Olmo to zupełnie inny poziom.
4
@barteq wiesz jaki jest sens transferu Olmo? Masz zawodnika który świetnie pracuje między liniami i w odpowiednim momencie potrafi wejść w pole karne. W klubie raczej nikt nie myśli w kategoriach "jak kupimy tego to ten będzie mógł grać tutaj" tylko w kategoriach "brakuje nam kogoś kto mógłby wypełniać takie a takie zadania".
0
@Rewolucja123 oj tam się czepiasz. Nie każdy czyta ze zrozumieniem :)
0
@FcPortoFan1999 szkoda tylko ze o 1 w nocy jak człowiek musi wstać o 6 żeby do roboty jechać :(
1
@Rewolucja123 chciałbyś żeby Barceloną rządził koleś będący kibicem Realu? O.o
3
@TR3YWAY @flick mi ostatnio mówił że już więcej nie będzie się wzorował na opiniach experów z LaBamby
0
@Kidd tylko @Kubica !!!
16
@Kgorecki2500 to by się zdarzyła. Może nie używajmy w ogóle komputerów bo się może awaria zdarzyć