Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 i wynika z tego że?
0
@sokot różnica jest taka że nie rozumiesz czytanego tekstu a próbujesz go komentować XD
0
@sokot zawsze mnie ciekawi czy ktoś wreszcie będzie miał jaja i przyzna się do błędu/niewiedzy. Również pozdrawiam serdecznie :)
0
@sokot nie wiem kolego w czym Ty widzisz problem. Wymyśliłeś sobie jakąś swoją małą równoległą rzeczywistość i tam żyjesz. Cóż - Twoja sprawa.
I chodzi o ropę a nie gaz. Fakt że ciągle piszesz o gazie (sam się przez to złapałem ale poprawiłem) a nie o ropie dowodzi że zwyczajnie nie rozumiesz tematu tylko kierujesz się jakimiś dziwacznymi uprzedzeniami. Cóż - Twoja sprawa.
0
@sokot nie miała wyboru więc zakręciła. Ciężko Węgrom i Słowacji dostarczyć tą ropę inną drogą ;)
0
@Barca_bwo co jest w tym absurdalnego? :D
1
@sokot Skoro Ukraińcy nakładają sankcje na ruską firmę, która w konsekwencji zakręca ropę to kto w Twojej opinii zakręcił? Ukraina nie ma takich mocy sprawczych żeby zakręcać kurki na terytorium rosji. Ma jednak moc sprawczą aby zakazać transportu tej ropy przez swoje terytorium.
Dlatego jeżeli już musisz być absolutnie dociekliwy to tytuł zgodny z prawdą - i Twoją wizją - musiałby brzmieć "Ukraina zakazała tranzytu ropy. KE deklaruje pomoc dla Węgier i Słowacji"
0
@sokot tytuł jest w takim razie zgodny z prawdą. Oczywiście mógłby sugerować że jest to pokłosie działań Ukrainy ale wtedy to by się nie sprzedało. Nie ma w tym jednak absolutnie żadnego przekłamania czego dowodzi treść artykułu.
W takiej sytuacji zawsze polecam zastanowić się jak Ty byś się zachował na miejscu Ukraińców. I jeżeli tutaj powiesz mi że nie dbałbyś o swój interes to dalsza rozmowa nie ma żadnego sensu. A jeżeli Ukraina może dbać o swój interes to po kiego grzyba się czepiasz zupełnie normalnego zachowania kraju będącego przedmiotem (w dodatku nieuzasadnionej) agresji. Polecam mimo wszystko kierować się rozsądkiem a nie uprzedzeniami.
1
@sokot "Budapeszt i Bratysława zwróciły się wczoraj do KE o rozpoczęcie konsultacji z Ukrainą w związku ze wstrzymaniem dostaw rosyjskiej ropy naftowej do słowackich i węgierskich rafinerii. Jest to konsekwencją nałożenia przez Kijów w ubiegłym tygodniu sankcji na rosyjskiego giganta naftowego, co doprowadziło do wstrzymania transportu ropy rurociągiem Przyjaźń na Słowację i Węgry."
Tutaj nie ma nawet słowa o tym że kurek "zakręciła Ukraina". A to że wprowadziła sankcje - ich prawo.
2
@arasz1819 "logika" wyborcy konfy: "To nie ważne że nie potrafią zarządzać nawet swoją partią! Ważne że będą dobrze zarządzać krajem!"
https://zapodaj.net/images/558037c1db632.jpg
2
@Tasde niekompetencja w Konfederacji? To coś nowego? Bo dla ludzi nie będących ich betonem to norma i codzienność.
1
@MesQueUnClub96 goo goo dolls iris
1
@barcelonaLM oddaj swoim wrogom ;)
1
@NeroTFP1 większość nie miała jak nawet na tyle ;)
Niewiele osiągnęła ale też był to główny sprzeciw i w sumie sama prawda jest w tym co mówiła. Nie oczekujmy że nagle oo jednym przemówieniu nastąpi cud albo czyjaś przemiana. Ale sam fakt że się głośno i publicznie wyraża niezadowolenie z tego jak wygląda polityka i jej skutki - jest choćby małym krokiem.
A mały krok jest lepszy niż stanie w miejscu.
0
@Borneo przeciętny człowiek który ma jakiś majątek może go sprzedać albo zaciągnąć pożyczkę i żyć na dużo wyższym poziomie (przez chwilę) niż pozwalają na to jego zarobki. Tylko że to się nie sprawdza na dłuższą metę. A właśnie tak robione były transfery za Lapcia...
0
@Faro jak możesz mówić o "oficjalnej" ofercie jak informację podaje dziennikarz a nie klub? :D
3
@tomek8756 tak zwana lewacka logika czyli antonim logiki
1
@mekston McLaren - nawet jak zajmujesz dwa pierwsze miejsca to musisz coś... ;)
0
Dokładnie tych punktów zabraknie na koniec sezonu...
0
@FcPortoFan1999 W PL jest już. W TV! ;)
0
@against_modern_football decyzje podejmowanie na podstawie emocji a nie racjonalnych przesłanek do najlepszych nie należą.
0
@mekston Interes kierowcy nie musi być zbieżny z interesem zespołu. I kierowca - chcąc nie chcąc - musi się z tym pogodzić. Choć faktycznie - po ludzku - szkoda Oscara
0
@budel17 nie widzę w tym nic dziwnego. Oscar nie ma szans walczyć o tytuł a Norris ma. Krótkookresowo powinieneś dać wygrać Oscarowi ale długookresowo bardziej opłaca się żeby wygrał Norris
0
@mekston ok ale generalnie dla zespołu i dal widowiska tego sezonu ciekawiej będzie jak wygra Norris
0
@mekston jaki sens byłby w oddawaniu mu pozycji? Tylko gdyby Hamilton zagrażał ale chyba nic na to nie wskazuje.
0
@budel17 dlaczego?
0
McLaren nie może tego nie wygrać. To oznacza że ich kierowcy rozbiją się walcząc o zwycięstwo :P
0
@brzucho LaBamba pozdrawia i zazdrości ;)
0
@mekston moim zdaniem nie uratuje go przed karą
0
@mekston Max to chyba powinien oddać pozycję zanim mu karę wlepią