Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@Kidd nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem. Ale każdy skrajny debil chce jeździć BMW. To niestety powoduje że ta część kierowców z BMW która nie jest idiotami obrywa za to że idioci mają auta tej samej marki.
9
@Kidd Jeżeli myślisz że jesteś normalny ale jeździsz BMW to źle myślisz ;)
0
@DLFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14652386#comment-14652502
dajecie się ruskim trollom sterować ja dzieci...
1
@Safrani złoty pierwszy komentarz :)
1
@Kinginiesta no właśnie nic ciekawego nie pomacał chyba że sam fakt dotykania dziewczyny jest dla Ciebie "interesującym macaniem" :P
1
@Trojanek23 @Zoker
1
@BorzyKrzys to typowe konto trolla od ruskich. Wystarczy przejrzeć jego wpisy i z miejsca widać że ich jedynym celem jest wywoływanie kłótni.
A to co wstawił Polsat - a czego treść jak każdy widzi jest po prostu neutralna a nie z góry osądzająca - wymagałoby uzupełnienia, żeby móc w ogóle ocenić co się wydarzyło.
Ludzie myślcie - nie dajcie się sterować ruskim trollom.
0
@Bykunn to chyba oczywiste że nie może ;)
2
@RichardWinters ja wolę takie klimaty
1
@Yamal_Williams a potem został posłem od Kukiza... https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/posel.xsp?id=218
4
@Rust_Cohle jego silnik jego sprawa
2
@kuz płaska ziemia Ty łobuzu!!! ;)
0
@Safrani czyli cała infrastruktura będzie w Mielcu?
4
@Arden Ło panie! Nastolatek popełnia błędy na boisku! Niewiarygodne! XD
5
@Kgorecki2500 "Chciałem się dostać do Polski ale nie chcę występować o azyl tylko wolę na nielegalu przez granicę. Dlaczego mi nie pozwolicie?!?!"
0
@Darek_Maruszczak a potem zaczyna się hejt zupełnie niepotrzebny. Zero profesjonalizmu. Tyle lat wtop i nie wyciągania wniosków
2
Bardzo fajny komunikat z którego niewiele wynika. To ile go nie będzie 1-3 dni? 1-5 tygodni? 1-3 miesiące? Cały sezon?
0
@sokot nie ma dla mnie znaczenia czy się przejmiesz czy nie. Już to pisałem. To wyłącznie Twój problem co tam sobie uważasz. Kolejny raz dowodzisz że nie umiesz czytać ze zrozumieniem :)
0
@sokot no i bardzo dobrze że masz trochę radości w tym swoim smutnym zakompleksionym życiu :D
Później się to może przestaniesz widzieć złych Ukraińców zakręcajacych rosyjskie kurki :D
0
@sokot naprawdę uważasz że przejmę się Twoja opinia na mój temat? XD
Ziomuś zabawny jesteś :D
0
@sokot nie wiem co miałem sobie wytłumaczyć w Twojej opinii. Nie jest to z resztą pierwszy raz jak w tej dyskusji nie wiesz co napisać więc piszesz cokolwiek głupiego XD
0
@sokot możesz sobie tak uważać a mnie to różnicy żadnej nie robi :D
Jest to wyłącznie Twoja indywidualna ocena która nie świadczy absolutnie o niczym więcej jak o Twoich ograniczeniach i kompleksach na punkcie Ukrainy.
Twój problem :)
0
@sokot jakoś nie widzę żeby ktoś miał że mnie bekę. Za to widzę typa który nie umie czytać ze zrozumieniem i ma kompleks Ukrainy :)
0
@sokot po zielonych XD
Ludzie nie oceniają metyroryki. Jak znajdziesz sobie ludzi z równymi problemami psychicznymi w kontekście Ukrainy co Ty to masz grupkę wzajemnej adoracji a nie rację.
Typie to nie jest przedszkole i nie zbierasz tutaj naklejek XD
1
@Popitek12 jeżeli jest sensownie ustawiony to zdecydowanie tak
0
@koksik2700 a Ty o swój interes nie dbasz?
Nie wiem czego Ty oczekujesz.
0
@koksik2700 i wynika z tego że?
0
@sokot różnica jest taka że nie rozumiesz czytanego tekstu a próbujesz go komentować XD
0
@sokot zawsze mnie ciekawi czy ktoś wreszcie będzie miał jaja i przyzna się do błędu/niewiedzy. Również pozdrawiam serdecznie :)
0
@sokot nie wiem kolego w czym Ty widzisz problem. Wymyśliłeś sobie jakąś swoją małą równoległą rzeczywistość i tam żyjesz. Cóż - Twoja sprawa.
I chodzi o ropę a nie gaz. Fakt że ciągle piszesz o gazie (sam się przez to złapałem ale poprawiłem) a nie o ropie dowodzi że zwyczajnie nie rozumiesz tematu tylko kierujesz się jakimiś dziwacznymi uprzedzeniami. Cóż - Twoja sprawa.