Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 @biała podlaska jest ale @czarny nie jest @nadziomek
0
@tbas jak wujek władymir będzie kazał poprzeć to będą popierali ;)
0
@Gall jak mu zaproponowali niekorzystne warunki to czemu miałby się zgadzać?
0
Niech leci skoro jest zawodnikiem. Ewentualnie dogadać się w sprawie rozwiązania albo wypożyczenia go gdzieś, gdzie pokryją choćby 20% jego wynagrodzenia, bo na transfer przy takich zarobkach to nie ma szans.
2
@Death_voice Jakiś rok temu był głośny temat matki, która w mediach płakała jak to były mąż uprowadził jej dziecko. Jaki to z niego okrutnik, oszust i brutal. Cały internet szczuł faceta a potem okazało się, że kobita łgała jak najęta. Że nie miała praw do tego dziecka, że ona i jej rodzina była pod nadzorem bo lali to dziecko (tak - i matka i dziadkowie!), że samo dziecko wolało być z ojcem, który był normalny i gwarantował dużo lepszą opiekę.
Nie śpiesz się z ocenianiem na podstawie krótkiej informacji z mediów, bo potem może się okazać, że w tej sprawie to Ty okazałeś się tym złym i bezmyślnym. Nie oceniam tej kobiety. Jeżeli sytuacja wyglądała tak jak opisują je media - to szkoda mi tego chłopaka. Ale niestety media często i gęsto mijają się z prawdą ale jakoś nie są skore do prostowania swoich kłamstw. Dlatego lepiej nie oceniać i nie skazywać pochopnie.
1
@Tasde on ma 178 cm
przy okazji - poprosiłem AI żeby na podstawie powyższego zdjęcia oceniła czy te dane są prawdziwe (znaczy 178 i 183 cm) i raczej tak :D
Całkiem przydatne narzędzie w pracy i na LaBambę ;)
0
@Midast 1. Jak rozumiem nie wymyśliłeś żadnego kontrargumentu ale brakuje jajek żeby napisać "myliłem się"
A co do 2 części: ja nie jestem owcą żeby beczeć jak inne. Przemyśl to sobie ale wątpię abyś zrozumiał.
0
@Midast nie ma sensu żeby miejsce w kadrze zajmował ktoś młody bo to wykluczyłoby grę młodego w rezerwach...
Porównanie S. Roberto do Boeatenga to jedno wielkie XD
7
@Culer9002 za PiSu to Zenon Martyniuk a z Peło to pewnie jakiś Martin Schmitt albo inny Sven Hannawald.
0
@Kubsoleon za wyjątkiem transferów gdzie wpłacasz klauzulę to chyba wszystkie transfery są płacone na raty.
0
@VeB 1899 powiem Ci tak: sprzedanie zawodnika o średnich umiejętnościach ale za to z olbrzymią umową jest zwyczajnie niewykonalne. De Jong czy Lenglet są zwyczajnie niesprzedawalni. Tym bardziej że holender jest kontuzjowany i wiele wskazauje na to że przewlekle
1
@VeB 1899 widać wyraźne efekty życia w świecie football managera
14
@Kidd To bez znaczenia. Expertę zdecydował o zwolnieniu to zwalniamy. Proszę nie robić problemów
0
@DLFCB w Tokio rozdawali 150k ale widać było za mało.
Ale w zasadzie czego się spodziewać? Wioska olimpijska to jedna wielka orgia, tylko mało się o tym mówi.
0
@pt9 nieśmiertelny klasyk, podobnie jak 99.
Innych nie znam bo w późniejsze nie grałem ;)
0
@Kidd Marka auta oczywiście zupełnie przypadkowa ;)
A taki ładny był, niemiecki!
inna statystyka: na kanale YT Bandytów drogowych z ostatnich 10 filmów 5 dotyczy sytuacji z BMW. Ależ te przypadki są przypadkowe! ;)
0
@barteq używałem tylko trello
Ale generalnie nie byłem z niego zadowolony. Zależy jakie projekty masz na myśli.
Z kursów czy książek nie korzystałem
0
@Kuchar a w poprzednim sezonie nie łatali? Nie baw się w trenera. Niech on decyduje kogo potrzebuje w kadrze a kogo nie...
0
A już w niedzielę GP Belgii :)
3
@Kuchar w czym Ci przeszkadza koleś który siedzi na ławce i nie robi z tego draki, nie zajmuje nikomu miejsca i nie ma problemu z tym, że każdy kto umie kopnąć prosto piłkę jest przed nim w kolejce do grania? Do tego dostaje pewnie najniższe możliwe wynagrodzenie ale w razie jakiegoś armagedonu pokryje każdą możliwą pozycję na boisku.
Niech se siedzi na ławce w takich warunkach jeżeli jemu pasuje taka rola a trener nie widzi przeciwskazań. Mnie nie przeszkadza.
0
@SawneyBean chłopie możesz sobie uważać że się skompromitowałem. Mało mnie Twoja opinia interesuje jednak. Żyj sobie z nią na zdrowie!
3
@tbas dokładnie! zwolnić od razu!
0
@SawneyBean Ojej jakiś typek mi wyraził swoją opinię że się skompromitowałem. Nie argumentując tego w żaden sposób. Zwyczajnie ma inne zdanie, nie umie tego uargumentować i oczywiście jego opinia jest wiążąca dla wszystkich. Jak ja mogę tego nie rozumieć? :D
I taki ziomuś mi pisze że jestem dzieckiem albo sugeruje niskie IQ. Cyrk na kółkach XD
Co bedzie dalej ziomeczku? XD
1
@Uukasz_93 Ja też chcę taką asystentkę ;)
0
@SawneyBean co się głupio pytasz jak sam byliśmy w jednej klasie ale 3 razy oblałeś? :D
Swoją drogą to bóle tyłka miłośników BMW - coś wspaniałego!! XD
10
@usztafik współczuję Twojej córce kolego.............
2
@mmaciass Money, money, money
Must be funny
In the rich man’s world
0
@Rust_Cohle do pizzy to wyłącznie ananas
@Kgorecki2500 do rybki ryż, do gulaszu kasza do kotleta ziemniaki
1
@Kgorecki2500 a do czego?
0
Nie wiem czy to jak w klubie funkcjonuje Pena jest budujące czy demotywujące dla młodzieży. Ciekawy jestem jak to odbierają. Bo może uważają że nie ma mocnego konkurenta na miejsce nr. 2 między słupkami?