Azi

0

@tbas a co to ma do rzeczy? Musza mieć kogoś kto będzie atakował prawym skrzydłem przecież.

Azi

0

@cules100pro ja się zastanawiam kiedy zacznie się walka z VJ o lewe skrzydło. Ja wiem że zaraz ktoś napisze, że grał z Neymarem ale to wcale tak nie wyglądało. I tak grał dużo bliżej lewego skrzydła. A do tego VJ to nie jest Neymar.

Azi

0

Bardzo podobne do tych z sezonu 08/09 tylko kolory są lustrzano odbite.

No i herb klubu powinien być na piersi a nie na splocie.

Azi

0

@Faro odpowiadam na pytanie na początku postu: nie, nie zbliży się. No chyba że kilka lat zdefiniujemy jako 10-15 albo zbliży się jako o "mały kroczek".

Azi

8

♪♪♪
Hear Jerusalem bells a ringing
Roman cavalry choirs are singing
Be my mirror, my sword and shield
My missionaries in a foreign field
For some reason I can't explain
I know St Peter will call my name
Never an honest word
But that was when I ruled the world

Azi

0

@Lucyfffer wasza księżniczkowość proszę o wybaczenie XD

Azi

0

@Lucyfffer tak jest to dla mnie normalne. Nie siedzę w finansach Barcelony i nie zaglądam ludziom do portfela bo to świadczyłoby wyłącznie o moich komplekasach. Mam nadzieję że załapałeś aluzję. Nie jesteś od oceniania czy ktoś zarabia za dużo czy za mało. Szczególnie jak nawet nie wiesz co ma zapisane w umowie i jak ona działa. Polecam znaleźć sobie jakieś hobby a nie zajmować się tematami, których nie rozumiesz.

Azi

0

@Lucyfffer trzeba było iść "kopać balon" a nie robić teraz cebulę

Azi

2

@Lucyfffer Barcelona płaci więcej bo ma prawa do wizerunku zawodnika. A Real płaci mniej ale nie ma kasy z wizerunku gracza.

Azi

3

@AlexDark00 A kolejny zawodnik z jego rocznika 5 baniek. Rok młodszy max 8 mln. Dwa lata młodszy Gundo (najwyżej oceniony ze swojego rocznika) też 15. Ale to śmieszne że Lewy 15 baniek...

Typie ogarnij się XD

Azi

0

To co? Rodri ZP?

Azi

7

Fajny footballu wygrał z gówno piłką. Jest nadzieja w narodzie że football jeszcze nie skonał ale dycha i trochę walczy

Azi

1

Fermin i Yamal. Rok temu nikt ich nie znał. Dziś zdobyli Euro. Gratuluje chłopaki :)

Azi

0

Marciniak ściąg ten transparent! Jakie 4 minuty? Max 2! :p

Azi

1

Kiedy na ściągnięcie z boiska Kane odpowiadasz zdjęciem Moraty to wiesz że mecz robi się poważny

Azi

0

@DragonxNF będziesz miał tyle lat co on to też będziesz miał podobne problemy ;)

Azi

1

@Hosh wiesz ile on wczoraj wypił? Lepiej żeby go na testy nie wylosowali ;)

Azi

3

Azi

0

@Herato Torres chyba ;)

Azi

1

Lando wie że mając w drużynie Kane nie ma szans na tytuł? ;)

Azi

2

Może Morata tego nie strzelił ale Lewandowski też by tego nie strzelił ;)

Azi

0

@mekston Leo nigdy nie zaliczył nawet asysty na euro. Yamal > Messi ;)

Azi

0

@Seledynowy 2:0 to niebezpieczny wynik. 1:0 lepsze ;)

Azi

0

@kamiVeB tak? A dlaczego? :D

Azi

0

@IMBALEO kolego miej jaja i oznaczaj adresatów.

Azi

0

Muszę przyznać że odegranie Carvajala nie mniej ważne niż przetrzymanie i asysta Yamala

Azi

1

@Adran360 wiadomo że wygra Yamal. Jest bardziej czarny niż Bellingham i Vini więc zwyczajnie mu się to należy :D

Azi

1

@Arden jutro pewnie trzeba stawiać na Anglików bo Hiszpanie jak nic pochleją z okazji tych urodzin

Azi

2

@Sulimo taki zespół

Azi

2

@FCB24 bo w filmach dla dzieci nie mogą pozostać trupy na środku podwórka na koniec akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?