Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@La Pulgaa ja żadnej subskrypcji nie opłacałem
0
@Tadeusz0312 feftv - tylko trzeba się zarejestrować
2
Tymczasem na trybunach w Kordobie ktoś jest reanimowany :(
0
Niestety rezerwy tracą bramkę i mamy 1:1
Oj nie popisali się nasi obrońcy :(
Ale fakt że tak łatwo dali sobie wrzucić piłkę w pole karne to też kryminał
1
@Isso89 za co siedziałeś? Znowu chciałeś @Comentateiro metodą na wnusia zrobić?
0
@Faro strasznie nerwowi
0
@Lucyfffer teraz grają rewanż - zwycięzca awansuje
0
@!34RC3!_0N4 feftv.com
3
Goooooooollllll!!!! Rezerwy wychodzą na prowadzenie!
Strzelec H. Fort!
0
@sen najlepszy Córdoba CF vs FC Barcelona Atlètic
1
@Strays77 feftv
1
@Litman na stronie telewizji feftv po zarejestrowaniu się
1
@Arden taa imigranci się zebrali i grożą spaleniem kraju. Normalnie jakby "imigranci" to był jeden organizm ze wspólnym ośrodkiem władzy. Zorganizowany i niebezpieczny. I jeszcze chcą przy tym wpływać na wyniki wyborów i akurat prawica im nie pasuje, bo przecież przeciętny imigrant to się doskonale orientuje w strukturach władzy.
Nie rozumiem ludzi, którzy czytają tego typy "newsy" i nie zapala im się od razu czerwona lampka tylko dają się podjudzać. Normalnie owce a nie ludzie.
0
@Encore Hamilton wygrywał dokładnie na tej samej zasadzie co Max. Dużo lepsza fura. Jak się okazało że auto nie daje przewagi to znikł
0
@Encore zgadzam się. Nie widzę jednak żadnego powodu dla którego miałbym wierzyć że Hamilton może podjąć walkę bez dużo lepszego auta od rywala
0
Lando nie zawiedź antyfanów Maxa ;D
3
@AFA tak. Zawsze przy kasie pytam ile dokładnie trwają reklamy i przychodzę na salę jak się kończa. W tym czasie można spokojnie kupić popcorn.
0
@Encore Mnie nie elektryzuje. Pora na coś nowego
4
@Encore Jak dla mnie to F1 potrzebuje Hamiltona w tym samym stopniu co @VegetaPolska prezerwatyw ;)
2
@Kgorecki2500 Bądźmy szczerzy - patrząc na nasza ligę to sam fakt, że jeździmy na turnieje to już jest coś. A jak się patrzy na to jak funkcjonuje PZPN i jaki poziom organizacji prezentuje, to w ogóle powinniśmy się cieszyć z tego jak gra kadra...
0
@Barcasub spawacza chyba
8
Tradycja rzecz święta w Polsce. Był mecz otwarcia? Był. Był mecz o wszystko? Był. To teraz o honor. I zabawnie będzie ;)
2
@RosjaninBut w PL masz do wyboru PiS, PO, ruskich debili z konfy, skrajnych debili z lewicy i Holownie. Żadna z tych opcji nie jest ani o jotę lepsza od żenującego tuska. A skoro nie ma alternatywy to i polityka prezentuje żenujący poziom w myśl zasady "a po co się starać?"
0
@PatrychoO na logikę, skoro to jest granica NATO i UE to raczej nie chodzi głównie o Francję i Niemcy ;)
0
Całkiem niezła ta reprezentacja Afryki
1
@maciekofcb na feftv.com jeżeli się zarejestrujesz ale mecz właśnie się skończył
za tydzień rewanż decydujący o tym czy awansujemy
7
@betonito bo my nie jesteśmy oszołomami i wiemy gdzie jesteśmy i na co nas stać. Za to ludzie bez grosza wyobraźni tylko płaczą jak to się przegrywa.
4
I mamy 1:1 - rezerwy doprowadzają do wyrównania!
0
@bartas97 a to tego nie załapałem
1
@bartas97 w sensie który ma klasę? Bo jak dla mnie to Koeman ubrał się w sam raz na mecz.