Azi

1

@Tomaszekkkkk zapewne za tydzień i za 2 tyg. będą grane mecze

Azi

1

@Comentateiro normalnie 4:5 w każdym meczau!

Azi

0

@Faro pewnie by nie odczuł ale ona moze by odczuła a może tego nie chce skoro jest aktywna zawodowo i lubi swoją pracę, pewnie ma oszczędności i te 3k niczego przełomowego w jej życiu nie zrobi

Azi

0

@TheNekro94 nieprawda! Podwodnym szachom nie kibicuje tutaj nikt. Albo skoki do wody. Nikt nigdy o nich nie wspomina a ja bardzo lubię skoki. Kobiet oczywiście.

Azi

1

@Faro trochę to cebula zajechało. Niech se zarabia ile chce i wydaje jak chce.

Azi

0

@KrychaFCB to jest historia typu "ktoś był takim idiotą że szkoda nawet strzępić ryja"

Azi

12

Jeżeli miałby być ostatnim do grania to lepiej niech jedzie na igrzyska a teraz odpocznie. Bez sensu jest sadzanie go na ławce przez euro żeby potem jechał na igrzyska i zaraz zaczynał sezon.

Problem nie jest w tym czy jedzie tylko w tym czy selekcjoner mu to racjonalne wyjaśnił a nie czuje się pominięty.

Azi

0

@BORO_12 realnie nastawiam się że na wiosnę będzie do dyspozycji. Może nie co mecz a moze nie na 90 minut ale liczę że będzie dobrze

Azi

1

@maciejsonFCB wróżbita maciej zawitał na fcbarca :D

Azi

0

Okno transferowe w Barcelonie: kupić wszystkich!!111

Azi

3

@HighestInTheRoom w banku też są nieźli - doskonale zdają sobie sprawę, że ktoś kto bierze taką gotówkę - w przypadku osób starszych - to trzeba dokładnie poinformować że policja nigdy takich akcji nie robi, nawet wezwać patrol, żeby ten jej to sam potwierdził, gdyby się babcia upierała. To olewają temat i wydają kase...

Azi

7

@Kapitan hawk gorzej że duża część uczestników dyskusji jeździ z tym swoim przedłużonym penisem do @Luciano99 ;)

Azi

0

A zadał sobie pytanie czy Barcelona planuje zaczynać presezon z nim?

Trochę dziwię się że AV go nie wykupiła. Nie grał ogonów, przez 3-4 m-ce był podstawowym obrońcą i zespół radził sobie wtedy naprawdę przyzwoicie. 14 wynik minut w klubie (zarówno w samej lidze jak i ogółem) i do tego nienajgorsze noty. AV idzie grać w LM i będą potrzebowali szerokiego składu w dodatku najlepiej w miarę sprawdzonego w klubie. Lenglet nie ma jeszcze 30 a w LM rozegrał 50 spotkań. Nie jest to cud miód stoper ale bez obrazy - ogórem też nie jest. Do tego nie byłby drogi. Dlaczego więc AV go nie chce?

Nie powinien mieć problemów ze znalezieniem klubu. A taka Sevilla to z pewnością wypożyczy go z chęcią - tylko że ich nie będzie stać na płacenie mu wynagrodzenia a dla nas nie jest to opcja jak z Ansu - czyli na tyle młody że jest cień szansy że się odbuduje.

Azi

0

@on1977 a tak płacimy mu 100%...

Azi

1

Nie widzę sensu skreślania Ansu. Jego wartość jest w tej chwili tak niska że bardziej opłacalne wydaje się liczenie na to że się odbuduje niż liczenie euro z jego sprzedaży - zakładając że w ogóle znajdą się chętni.
Wypożyczalnie do Sevilli pod skrzydła faceta powiązanego z Barcelona to świetna opcja. Tylko bez żadnych klauzul strachu bo to niepoważne jest.

Azi

2

@Sulimo a jak się ed edd i eddy skończyli?

Azi

0

Niestety UD Ibiza prowadzi z naszymi rezerwami :(

I już 1:1!! :D

Azi

0

@Encore znaczy że jest powtarzalny ;)

Azi

0

Czy baraż rezerw jest do obejrzenia gdzieś w necie?

Azi

4

@Herato powinien w meczu finałowym zagrać z Kanem w przeciwnych drużynach. Świat zaliczył by error chyba

Azi

0

@Gibbon_FCB nawiązuje do tego że Lapcio zwolnił Xaviego za to że ten powiedział oczywista prawdę (to co Ty wyżej). Możesz czuć się więc zwolniony za swoją antybarcelonska postawę ;)

Nie wiem jak naiwnym trzeba jednak byc żeby nie dostrzec tego że w klubie dzieje się źle i nie możemy liczyć na grube transfery. Więcej - my nie możemy mieć pewności czy uda nam się wprowadzić juniorów do pierwszego składu! O jakiej poważnej rywalizacji z Realem nie ma więc sensu mówić. O walce w LM marzyć można tylko jak się porządnie zajara. I trzeba być gotowym na to że przez parę lat trzeba stawiać głównie na młodzież (mnie to akurat cieszy) a nie czekać na kolejne sprzedaże aktywów po to żeby wprowadzić kogoś za kasę.

Azi

0

@Gibbon_FCB właśnie Laporta postanowił Cię zwolnić za mówienie oczywistej prawdy :D

Azi

0

@Ghandi to musiałbyś utylizować klub chyba ...

Azi

0

Z klubu wszystko wychodzi, a może wręcz wypływa, do mediów, więc Flicka może sobie pomarzyć o zachowaniu wszystkiego w szatni niestety :(

Azi

2

@macio_944 nie wiedziałem że dziś finał :D

Azi

2

@blakkudium zarąbiste zarządzanie Laporty rozdział 18

Azi

0

@FcPortoFan1999 dobrze. Masz rację. Nasz turniej skończy się jeszcze w czerwcu. Więc na przełomie czerwca i lipca będzie gadanie że w kadrze zabrakło lidera ;)

Azi

0

@FcPortoFan1999 wpuścić na Białoruś!!

Azi

0

@FcPortoFan1999 a w sierpniu będzie gadanie "zabrakło wyraźnego lidera w defensywie" :D

Azi

1

@normasubiektywna tutaj multum ludzi myśli w tak dziwaczny i zupełnie pozbawiony logiki sposób. Do dziś ogrom użytkowników myśli że Cou miał być następcą Iniesty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?