Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos teraz rozumiem. Bo patrząc po samym rankingu to można by pomyśleć że Iga zawala. A rzeczywistość widać zupełnie inna. Dzięki za info :)
0
@Stinger_ nie mam pojęcia kto to jest...
0
@takisobiektos nie udaje że się interesuje - zwyczajnie pytam. Umiesz odpowiedzieć na to pytanie? :D
0
jak to jest że ona się tak męczy z dziewczyną z drugiej setki rankingu? O.o
0
@IronSanHybrid w sensie swojego dyktatora do balonu wsadzili?
1
@budel17 ani z kim? ;)
0
@arasz1819 Koeman to sam jasno dawał do zrozumienia żeby go zwolnić więc to nie jest porównywalna sytuacja
2
@clyde wuefista oczywiście.
Każdy kolejny trener u nas jest tak nazywany więc tym razem nie będzie inaczej :D
1
@ShawnC będzie ciężko bo Fort jest prawonożny prawnym obrońca ;)
1
Jednak strona realu, zupełnym przypadkiem, o tym nie informuje? ;)
1
@NeroTFP1 skoro tak to zwracam honor
0
@lntrowertyk bo przez połowę sezonu się kopał. A stać go, nawet w tym wieku, na dużo lepsze liczby
0
@NeroTFP1 a kwalifikacje do MŚ to MŚ? No nie bardzo...
To równie dobrze każdy kto brał udział w kwalifikacjach olimpijskich może powiedzieć że był na olimpiadzie.
0
@NeroTFP1 nie pytają o kwalifikacje ale o same puchary
22
Zarząd robi transfery wbrew temu co chce trener. Bo ma "dobre reakcja z agentem". A potem zdziwienie że to nie działa.
1
Komentarz usunięty
1
@VegetaPolska zależy od klubu i umowy z producentem. Bywały przypadku że zawodnicy mieli zakaz wymieniania się koszulkami.
0
@Faro wielu zawodników ma takie problemy. Nie tylko w Barcelonie. Nawet Leo miał wieczne problemy mięśniowe aż się sam ogarnął żywieniowo. A co ma powiedzieć taki Reus?
0
@Faro kto jest przeorany? Ansu i Gavi złapali poważne kontuzje ale nie mają one związku z ich wiekiem. Podobny uraz złapał np. Grimaldo i to chyba dwa razy a nie grał w pierwszej drużynie
0
@Barcasub i efekt też jak że staruszka na pasach
0
@Lisek Fati miał dużo łatwiej jednak. Po pierwsze był rok starszy a to w przypadku nastolatka dużo. Po drugie grał u boku Leo a to zdejmowało z niego nieporównywalną presję, którą nosi Yamal. No i po trzecie - Fati zagrał w swoim pierwszym sezonie 1300 minut. Yamal prawie 3000.
Ale faktem jest, że postawienie na Ansu też było odważnym krokiem. Tylko że postawienie na Yamala i Cubarsiego to jest ekstremum - szczególnie w klubie z TAKĄ presją.
Ja naprawdę rozumiem że można mieć zarzuty do Xaviego i krytykować go za to jak prowadził klub i jak gadał na konferencjach. Mnie też się to nie podobało. Ale to jak odważnie postawił na LaMasie kosztem nędznych transferów i wypożyczonych (co musiało wnerwiać bardzo agentów) to jest jego niezaprzeczalny plus.
I dlatego ludzie, którzy widzą jaką drogą idzie klub są w stanie pogodzić się z kilkoma latami chudymi pod wodzą kogoś kto odważnie stawia na naszych wychowanków - czyli to co Xavi mówił na słynnej konferencji - ale nie z bufonem za sterami klubu.
5
@Lisek serio uważasz że ktoś od tak dał by zagrać 16-latkowi tylko dlatego że to największy talent w akademii?
2
@Reviven też tak zapamiętałem początki Xaviego
1
@Kapitan hawk z takim składem to LM powinien juniorami zdobyć!! ;)
1
Nie wierzę w sukces Flicka w Barcelonie. Nie dlatego że uważam go za słabego szkoleniowca - wręcz przeciwnie. Nie wierzę w sukces przez Laprote i decydentów z Barcelony. Wprowadzają w klubie taki chaos że sztab i piłkarze myślą o wszystkim tylko nie o graniu w piłkę.
Róbcie screeny i obym się pomylił :)
10
@Safrani pędzi jakby przed przeglądem uciekał
0
Jeden z niewielu porządnych ludzi w realu.
0
@kuz redakcja zdążyła artykuł już o tym napisać. Ponad godzinę temu ;)
0
@Kgorecki2500
1
@wojopancer a zarząd powinien wiedzieć że burdel w klubie nie sprzyja koncentracji zawodników. Ale jakoś nie wie...