Azi

0

@takisobiektos teraz rozumiem. Bo patrząc po samym rankingu to można by pomyśleć że Iga zawala. A rzeczywistość widać zupełnie inna. Dzięki za info :)

Azi

0

@Stinger_ nie mam pojęcia kto to jest...

Azi

0

@takisobiektos nie udaje że się interesuje - zwyczajnie pytam. Umiesz odpowiedzieć na to pytanie? :D

Azi

0

jak to jest że ona się tak męczy z dziewczyną z drugiej setki rankingu? O.o

Azi

0

@IronSanHybrid w sensie swojego dyktatora do balonu wsadzili?

Azi

1

@budel17 ani z kim? ;)

Azi

0

@arasz1819 Koeman to sam jasno dawał do zrozumienia żeby go zwolnić więc to nie jest porównywalna sytuacja

Azi

2

@clyde wuefista oczywiście.
Każdy kolejny trener u nas jest tak nazywany więc tym razem nie będzie inaczej :D

Azi

1

@ShawnC będzie ciężko bo Fort jest prawonożny prawnym obrońca ;)

Azi

1

Jednak strona realu, zupełnym przypadkiem, o tym nie informuje? ;)

Azi

1

@NeroTFP1 skoro tak to zwracam honor

Azi

0

@lntrowertyk bo przez połowę sezonu się kopał. A stać go, nawet w tym wieku, na dużo lepsze liczby

Azi

0

@NeroTFP1 a kwalifikacje do MŚ to MŚ? No nie bardzo...
To równie dobrze każdy kto brał udział w kwalifikacjach olimpijskich może powiedzieć że był na olimpiadzie.

Azi

0

@NeroTFP1 nie pytają o kwalifikacje ale o same puchary

Azi

22

Zarząd robi transfery wbrew temu co chce trener. Bo ma "dobre reakcja z agentem". A potem zdziwienie że to nie działa.

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

1

@VegetaPolska zależy od klubu i umowy z producentem. Bywały przypadku że zawodnicy mieli zakaz wymieniania się koszulkami.

Azi

0

@Faro wielu zawodników ma takie problemy. Nie tylko w Barcelonie. Nawet Leo miał wieczne problemy mięśniowe aż się sam ogarnął żywieniowo. A co ma powiedzieć taki Reus?

Azi

0

@Faro kto jest przeorany? Ansu i Gavi złapali poważne kontuzje ale nie mają one związku z ich wiekiem. Podobny uraz złapał np. Grimaldo i to chyba dwa razy a nie grał w pierwszej drużynie

Azi

0

@Barcasub i efekt też jak że staruszka na pasach

Azi

0

@Lisek Fati miał dużo łatwiej jednak. Po pierwsze był rok starszy a to w przypadku nastolatka dużo. Po drugie grał u boku Leo a to zdejmowało z niego nieporównywalną presję, którą nosi Yamal. No i po trzecie - Fati zagrał w swoim pierwszym sezonie 1300 minut. Yamal prawie 3000.

Ale faktem jest, że postawienie na Ansu też było odważnym krokiem. Tylko że postawienie na Yamala i Cubarsiego to jest ekstremum - szczególnie w klubie z TAKĄ presją.

Ja naprawdę rozumiem że można mieć zarzuty do Xaviego i krytykować go za to jak prowadził klub i jak gadał na konferencjach. Mnie też się to nie podobało. Ale to jak odważnie postawił na LaMasie kosztem nędznych transferów i wypożyczonych (co musiało wnerwiać bardzo agentów) to jest jego niezaprzeczalny plus.

I dlatego ludzie, którzy widzą jaką drogą idzie klub są w stanie pogodzić się z kilkoma latami chudymi pod wodzą kogoś kto odważnie stawia na naszych wychowanków - czyli to co Xavi mówił na słynnej konferencji - ale nie z bufonem za sterami klubu.

Azi

5

@Lisek serio uważasz że ktoś od tak dał by zagrać 16-latkowi tylko dlatego że to największy talent w akademii?

Azi

2

@Reviven też tak zapamiętałem początki Xaviego

Azi

1

@Kapitan hawk z takim składem to LM powinien juniorami zdobyć!! ;)

Azi

1

Nie wierzę w sukces Flicka w Barcelonie. Nie dlatego że uważam go za słabego szkoleniowca - wręcz przeciwnie. Nie wierzę w sukces przez Laprote i decydentów z Barcelony. Wprowadzają w klubie taki chaos że sztab i piłkarze myślą o wszystkim tylko nie o graniu w piłkę.

Róbcie screeny i obym się pomylił :)

Azi

10

@Safrani pędzi jakby przed przeglądem uciekał

Azi

0

Jeden z niewielu porządnych ludzi w realu.

Azi

0

@kuz redakcja zdążyła artykuł już o tym napisać. Ponad godzinę temu ;)

Azi

0

Azi

1

@wojopancer a zarząd powinien wiedzieć że burdel w klubie nie sprzyja koncentracji zawodników. Ale jakoś nie wie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?