Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas i przegraliśmy tamten mecz bo marnowaliśmy masowo doskonale okazję a nie dlatego że oni byli lepsi
0
@MichuZ44 z jednej strony go rozumiem a z drugiej mało jest kierowców którzy wykazali by się tak zespołowa postawą.
0
@luna666moon najdziwniejsze było puszczenie akcji po której padł strzał w trybuny po czym koleś wrócił do rzekomego faulu Kounde.
0
@Gosciuu jakie Ty masz dziwaczne spojrzenie na proste rzeczy XD
2
@tbas tak? To dlaczego my mamy 8 sytuacji na ich 3? :D
7
Ktoś mi wyjaśni dlaczego pajac sędziuje mecz? Typ jest 5 metrów od faulu na Yamalu i nie widzi faulu? To jak beznadziejnym sędzia on jest że var musi go ratować w tak oczywistej sytuacji
0
Gówniany sędzia. Nic tylko próbuje wałkować
0
Zobaczyłem sędziego i od razu mam zastrzeżenia do jego pracy :p
0
@szkudi7 moi rodzice taki kupili. Niedawno robili "grilla" ale te kiełbaski to są strasznie suche z tego czegoś. Nie umywa się to niestety do smażenia na tradycyjnym grillu
0
@adi7adi8 przy 5 zmianach + 1 w dogrywce to naprawdę nie ma aż tak wielkiego znaczenia to zmęczenie.
0
@IronSanHybrid dlaczego tak?
2
@Pawlak1992 jak ktoś planuje zakładać fabrykę wazeliny to Real będzie nazwą w sam raz ;)
2
@NeroTFP1 o czym nie wiedziały? Ten chłopak ma 19 lat i potrzebuje nie tylko ogrania ale też przystosowania się do europejskiej piłki. A zamiast tego dostał ogromną presję - tym większa że Lewy grał akurat dno. To jest człowiek a nie maszyna a piłka nożna to nie football manager gdzie ogrywasz zawodnika z dużym potencjałem i zawsze Ci wyrośnie na gwiazdę.
1
@GeneralXavi szkoda że City tak różnych nie bije ;)
1
@NeroTFP1 no jeżeli nie będzie nic wnosił do gry to tak się skończy. Ale taki Fermin się świetnie ogarnął na wypożyczeniu
0
@kaamil1910 kupił brzmi w tym zdaniu dziwnie
1
I na to stracili 3-4 minuty meczu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wreszcie widać że to jest zespół który przestał się kłaść na boisku jak nie idzie. Gra była zła więc musieliśmy gonić wynik ale widać że to nie jest już ekipa która poddaje się kiedy idzie jej źle. Potrafią zacisnąć zęby i się ogarnąć. Więc takie zwycięstwa są najważniejsze w budowaniu tego zespołu.
1
@Criss18Barca a potem jeszcze karne?
1
@mekston ja swój dobrze wspominam. Zapomniałem zabrać na egzamin kasę żeby się w razie czego zapisać na 2 podejście (a to było 20 lat temu i nie było blikow a konta jako nastolatek nie miałem). Dwa razy łuk (zahaczony pachołek ale nie przewrócony), dwa razy górka (w sensie jak ruszyłem to tak się ucieszyłem że zahamowałem zanim przejechałem górkę). Byłem pewien że oblałem a po prostu nie wiedziałem że jak się oblewa to się przesiadasz i koniec egzaminu :D
Na mieście jeździłem więc na mega luzie bo byłem pewien że to co zrobię już nie ma znaczenia skoro oblałem. A jak wróciliśmy i koleś mi powiedział że zdałem to byłem w mega szoku :D
Hej chciałbym znowu mieć 18 lat :)
25
@Popitek12 zakończeń roku? W sensie więcej niż przeciętny uczeń? ;)
0
@David_Martin taa... Trener ma tyle dogadania że chciał pivota a kupili skrzydłowego, napastnika, drugiego napastnika, emeryta ma obronę i lewą obronę i zakontraktowali emeryta do środka pola. Każdego tylko nie pivota... Ale tener decyduje XD
1
@Messibestplayerintheworld Kimmich jest całkiem realną opcją ale za rok dopiero.
@Aragorn33 byłoby pięknie gdyby kolejny 17-latek nam odpalił ale 3/11 nastolatków w drużynie to już trochę przegięcie ;)
0
@David_Martin Ale za ściąganie zawodników to jest odpowiedzialny Deco a nie Xavi. Więc to do niego kieruj swoje uwagi.
1
@Striker Oto rowerowy głos rozsądku!
1
Wolałbym żeby obaj rywalizowali z Lewym niż o pozycję rezerwowego :P
0
@Terroriser sam możesz to sobie sprawdzić ;)
Od czasu kiedy S. Roberto dostał minuty po kontuzji to po 4 razy obaj. Licząc od czasu kiedy wrócił do kadry to Fermin dostał 2 mecze więcej w pierwszej 11tce. Do tego Fermin ostatni raz nie dostał minut w pierwszy meczu z Napoli.
2
@Yamalessi dokładnie. Xavi będzie co mecz oglaszal że odchodzi i wygramy wszystko
0
@joloskyy dlatego dobrze mieć kamerkę. I tak - jest ogrom ludzie jeżdżących autem a nie posiadających do tego minimum kwalifikacji. Ale odsetek ludzi na rowerach nie zdajacych sobie sprawy z tego jakie są przepisy jest - w mojej ocenie - dużo większy.
U mnie w okolicy jest bardzo dużo ścieżek rowerowych. I notorycznie rowerzyści wymuszają mi pierwszeństwo na przejazdach, jeżdżą po ulicy zamiast droga rowerowa, dzwonią na pieszych na przejściach itp.
Sorry bardzo - ale nie mam żadnego współczucia dla rowerzystów. Tak jak nie mam współczucia dla idiotów za kierownicą.