Azi

2

@Kidd prawidłowo.

Azi

0

@dawidlampa od lat robi się rewolucje kadrową zamiast postawić na długofalowe budowanie drużyny. U nas nie ma normalności. Zawodnik ma przyjść i z miejsca ma błyszczeć. A taki Rapha potrzebował 1,5 sezonu żeby zacząć lepiej grać.

Azi

0

@VegetaPolska Harry Kane strzelił więcej niż te 30 a i tak on i jego klub są w lidze frajerami. Więc to argument z dupy zupełnie

Azi

0

@kakusus ale Mbappe nie jest 9ka

Azi

0

@MesQueUnClub96 słyszałem. Przykre

Azi

1

@abram3k chcesz im dać po 100 baniek?

Azi

0

@Emhyr on nie zdążył wrócić w 3/4 akcjach bramkowych. Zostawiając odkryta CAŁĄ lewą stronę. A ma obok siebie 17-latka. W jednej z tych akcji rywale wznawiali od bramki i WSZYSCY na boisku zdążyli się ustawić. Wszyscy tylko nie Cancelo który nie wrócił nawet na własną połowę. Nawet amator by tak źle nie zagrał

Azi

0

@Emhyr przy 2 i 3 Cancelo w ogóle nie było w obronie. A powinien tam być. A to że Roberto zawalił w tym samym stylu - to jak najbardziej fakt

Azi

0

@Jakchcesz obrona to zawaliła 1 bramkę. Potem to już nie było obrony bo Cancelo w ogóle się w niej nie pojawiał i cała linia się rozpadła. Ale ciężko mieć o to pretensje do pozostałych zawodników.

Azi

0

@Emhyr bez przesady. 3 bramki zawalił Cancelo. Jeżeli chcesz mieć pretensje o coś to o to że tego dzbana nie zmienił (albo w ogóle wystawia)

Azi

1

Xavi wystaw lepiej Alonso bo jak się widzi co odwala Cancelo w ostatnich meczach to zaczynam wartość czy on z taką formą znalazłby zatrudnienie w ekstraklasie...

Azi

2

@abram3k wszystkie 3 bramki z tej połowy to jego babole

Azi

0

Ktoś jeszcze chce wykupić Cancelo?

Azi

0

Bramkarz Girony wznawia od bramki a Cancelo nie nadąża z powrotem na własną połowę. Nie dziwi mnie że Portu błyszczy skoro my nie mamy lewego obrońcy sobie gdzieś chodzi... A ja głupi narzekałem na słaba formę Balde...

Azi

0

Ktoś zapomniał mu powiedzieć że była zmiana stron? ;)

Azi

0

@Fake69 na koniec meczu

Azi

0

Rezerwy z 3 pkt :)
Oby pierwszy zespół również!


Azi

1

@Sulimo to jest LL. Tego nie zrozumiesz

Azi

0

Jeżeli Kounde faulował w pierwszej połowie to teraz na Lewym tym bardziej był faul

Azi

0

@Arys aha :D
15znakow

Azi

1

@budel17 dowiedziała się że Robercik strzelił to spięła pupę

Azi

0

@budel17 nie widziałem 3 ostatnich okrążeń ale nie wydaje mi się żeby jego jazda była aż tak szczególnie niebezpieczna

Azi

0

@Xirrus bez przesady. Stymulantem to był Neymar. Yamal jest tak drobny że przewraca się przy byle kontrakcie ale generalnie nie przypominam siebie aby kiedyś kładł się bez kontaktu z rywalem

Azi

0

@MichuZ44 chciałeś napisać że inni są takimi egoistami że gówno ich obchodzi zespół i myślą wyłącznie o sobie

Azi

0

@Arys a takie tezy opierasz na... ??

Azi

0

@tbas i przegraliśmy tamten mecz bo marnowaliśmy masowo doskonale okazję a nie dlatego że oni byli lepsi

Azi

0

@MichuZ44 z jednej strony go rozumiem a z drugiej mało jest kierowców którzy wykazali by się tak zespołowa postawą.

Azi

0

@luna666moon najdziwniejsze było puszczenie akcji po której padł strzał w trybuny po czym koleś wrócił do rzekomego faulu Kounde.

Azi

0

@Gosciuu jakie Ty masz dziwaczne spojrzenie na proste rzeczy XD

Azi

2

@tbas tak? To dlaczego my mamy 8 sytuacji na ich 3? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?