Azi

0

Fajny ten wyścig :)

Azi

5

@skubi99 dzieci konfy zawsze wierne i naiwne :)

Azi

0

@MarFan tak samo jak na każdego innego z dowolnej partii. Głosując na kogoś z KO, lewicy, konfy czy hołownii nie jesteś ani odrobinę lepszy od tych co głosują na pisiorów...

Azi

2

Komentarz usunięty

Azi

0

@Xpert77 8 niżej

Azi

6

@Majkel34 niech gasi. Może wreszcie głupka odeślą do moskwy

Azi

2

@Majkel34 przewróci się o stolik?

Azi

0

@Lisek to gratuluje że się nie postawisz skoro decydują. Róbcie dalej tak żeby było im dobrze to na pewno coś się poprawi ;)

Azi

0

@Arden Nie ma wyników więc nic nie sądzimy

Azi

1

@Lisek Dlaczego? Bo za dużo ludzi poszło wybierać szumowiny w wyborach?

Azi

0

Zaraz będzie walka Ferrari z RB :D

Azi

0

Jakim cudem Perez jeszcze jeździ w RB? O.o

Azi

0

@BorzyKrzys sprawdzili pogodę ale w złym kraju ;)

Azi

0

Williams wyprzedził Riccardo i Szczura.

Azi

1

Leclerc zaraz załatwi drugi samochód bezpieczeństwa

Azi

1

@mekston na smsa odpisywał - tak to wyglądało :D

Azi

0

Co Leclerc teraz odwalił?

Azi

0

@Xpert77 Kubica? ;)

Azi

0

Sierżant się wyautował.

Azi

0

@Xpert77 Robercik wpadnie może ;)

Azi

0

@FanBarcYxD zasadniczo powinni

Azi

1

@Tomaszekkkkk zapewne za tydzień i za 2 tyg. będą grane mecze

Azi

1

@Comentateiro normalnie 4:5 w każdym meczau!

Azi

0

@Faro pewnie by nie odczuł ale ona moze by odczuła a może tego nie chce skoro jest aktywna zawodowo i lubi swoją pracę, pewnie ma oszczędności i te 3k niczego przełomowego w jej życiu nie zrobi

Azi

0

@TheNekro94 nieprawda! Podwodnym szachom nie kibicuje tutaj nikt. Albo skoki do wody. Nikt nigdy o nich nie wspomina a ja bardzo lubię skoki. Kobiet oczywiście.

Azi

1

@Faro trochę to cebula zajechało. Niech se zarabia ile chce i wydaje jak chce.

Azi

0

@KrychaFCB to jest historia typu "ktoś był takim idiotą że szkoda nawet strzępić ryja"

Azi

12

Jeżeli miałby być ostatnim do grania to lepiej niech jedzie na igrzyska a teraz odpocznie. Bez sensu jest sadzanie go na ławce przez euro żeby potem jechał na igrzyska i zaraz zaczynał sezon.

Problem nie jest w tym czy jedzie tylko w tym czy selekcjoner mu to racjonalne wyjaśnił a nie czuje się pominięty.

Azi

0

@BORO_12 realnie nastawiam się że na wiosnę będzie do dyspozycji. Może nie co mecz a moze nie na 90 minut ale liczę że będzie dobrze

Azi

1

@maciejsonFCB wróżbita maciej zawitał na fcbarca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?