Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny ten wyścig :)
5
@skubi99 dzieci konfy zawsze wierne i naiwne :)
0
@MarFan tak samo jak na każdego innego z dowolnej partii. Głosując na kogoś z KO, lewicy, konfy czy hołownii nie jesteś ani odrobinę lepszy od tych co głosują na pisiorów...
2
Komentarz usunięty
0
@Xpert77 8 niżej
6
@Majkel34 niech gasi. Może wreszcie głupka odeślą do moskwy
2
@Majkel34 przewróci się o stolik?
0
@Lisek to gratuluje że się nie postawisz skoro decydują. Róbcie dalej tak żeby było im dobrze to na pewno coś się poprawi ;)
0
@Arden Nie ma wyników więc nic nie sądzimy
1
@Lisek Dlaczego? Bo za dużo ludzi poszło wybierać szumowiny w wyborach?
0
Zaraz będzie walka Ferrari z RB :D
0
Jakim cudem Perez jeszcze jeździ w RB? O.o
0
@BorzyKrzys sprawdzili pogodę ale w złym kraju ;)
0
Williams wyprzedził Riccardo i Szczura.
1
Leclerc zaraz załatwi drugi samochód bezpieczeństwa
1
@mekston na smsa odpisywał - tak to wyglądało :D
0
Co Leclerc teraz odwalił?
0
@Xpert77 Kubica? ;)
0
Sierżant się wyautował.
0
@Xpert77 Robercik wpadnie może ;)
0
@FanBarcYxD zasadniczo powinni
1
@Tomaszekkkkk zapewne za tydzień i za 2 tyg. będą grane mecze
1
@Comentateiro normalnie 4:5 w każdym meczau!
0
@Faro pewnie by nie odczuł ale ona moze by odczuła a może tego nie chce skoro jest aktywna zawodowo i lubi swoją pracę, pewnie ma oszczędności i te 3k niczego przełomowego w jej życiu nie zrobi
0
@TheNekro94 nieprawda! Podwodnym szachom nie kibicuje tutaj nikt. Albo skoki do wody. Nikt nigdy o nich nie wspomina a ja bardzo lubię skoki. Kobiet oczywiście.
1
@Faro trochę to cebula zajechało. Niech se zarabia ile chce i wydaje jak chce.
0
@KrychaFCB to jest historia typu "ktoś był takim idiotą że szkoda nawet strzępić ryja"
12
Jeżeli miałby być ostatnim do grania to lepiej niech jedzie na igrzyska a teraz odpocznie. Bez sensu jest sadzanie go na ławce przez euro żeby potem jechał na igrzyska i zaraz zaczynał sezon.
Problem nie jest w tym czy jedzie tylko w tym czy selekcjoner mu to racjonalne wyjaśnił a nie czuje się pominięty.
0
@BORO_12 realnie nastawiam się że na wiosnę będzie do dyspozycji. Może nie co mecz a moze nie na 90 minut ale liczę że będzie dobrze
1
@maciejsonFCB wróżbita maciej zawitał na fcbarca :D