Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barcasub może zbiórka na inny szczytny cel? Na "czarodzieja" który poleci do Dubaju i będzie "smarował schody pastą" tak żeby Majtczak z nich spadł. I trochę innych "zdarzeń losowych" aż się zdecyduje wrócić do kraju, żeby ponieść odpowiedzialność za morderstwa które popełnił.
1
Żona Majtczaka pozywa internautę który nazwał ją mordercą :D
Ok - ona morderczynią nie jest, więc nazywanie jej w ten sposób faktycznie jest głupie. Ale oskarżanie "ujawnienie wizerunku powódki spowodowało lawinę hejtu na jej osobę, a co za tym idzie utratę pracy, uniemożliwienie wykonywania zawodu poprzez rozpoznawalność" to już grube przegięcie. O to zarzuty należy kierować do mężulka, który w dodatku nie ma jajec aby ponieść odpowiedzialność za swoją własną głupotę.
https://wykop.pl/link/7480271/wypadek-na-a1-zona-sebastiana-m-pozywa-internaute-domaga-sie-200-tys-zl
A jej zdjęcia, nazwisko, zawód i inne dane to wyciekły dawno temu...
18
@TheNekro94 Typ nie ma pretensji do ruskich, że poszli mordować biednych ukraińców, tylko do USA. No mózg niesamowity XD
0
@tadzik447 takie emocje były że łysy ledwie się kontrolował
0
Jakiś pozytyw z BMW. Nigdy bym się nie spodziewał! ;)
0
@Ogorinho1974 Madryt z człowieka nie wychodzi prawie nigdy ;)
A jakie ma znaczenie jakiego koloru jest jego skóra? Nie ma białych albo żółtych kłamców? Albo czarni są w jakiś specyficzny sposób kłamcami?
0
@MichuZ44 tak samo zabawne jak miłośnicy LGBT proszą o szacunek kiedy to oni nie szanują innych, np. katolików.
Czysta hipokryzja.
4
@marcin62 uciekli nam bo oni byli odwodnieni a my krztynę pijani
1
@mekston wiem ale potem przychodzi wyścig i znowu max miejsca 11-15
3
@mekston sprint i Magnussen w top 10. Jak oni to robią? O.o
0
@Sulimo z tego co słyszałem to bolid McLarena jednak trochę jeszcze odstaje. Ale nie jestem ekspertem ;)
1
@mekston "Raczej poza niepewnoscia na poczatku 2026 to spodziewam sie ze tam bedzie dominacja jednego teamu a szczegolnie producenta silnikow."
Też się spodziewam takiego obrotu sprawy. Dlatego poważna walka zacznie się raczej w 2027 niż 2026 ale obym się mylił.
0
@Eto'o9 R10 reptyliony też mają problemy z przyrostem naturalnym?
0
@mekston 2025 to ostatni sezon przed rewolucją. Pewnie będzie nudno. Znając życie to pierwszym poważnym sezonem z rywalizacją będzie 2027 :/
1
@Sulimo dlaczego nie uważasz że nie ma najlepszego bolidu?
0
@Kgorecki2500 " nie wymagaj zbyt dużo od amerykańskiego (I ogólnie) wyborcy"
u nas nie jest lepiej patrząc po tym jakie poparcie ma konfa albo lewica...
Tylko że u nas nie ma ŻADNEJ opcji na którą warto oddać głos :P
2
McLaren jednak daleko za RB nadal :(
0
@mekston o miejsca 7-8 albo 9-10 ;)
0
@Kgorecki2500 skro są to czemu startują dziadki? Bo może "są" ale jednak nie ma.
0
@Faro a co to za głupki chcą sprzedawać Yamala? :D
0
@tomek8756 To nie jest pytanie czy powinni tylko dlaczego nie ma sensownych młodszych kandydatów.
1
@mekston Ciekawe czy w przyszłym sezonie Jerzy będzie objeżdżał Hamiltona w Ferrari a ten się będzie uskarżał że ma słabe auto? ;)
0
@PaPo dał radę wyprzedzić i teraz jedzie 3 ;D
0
@mekston a co to się stało teraz?
2
@AlphaNumeric tylko że ludzie, którzy są normalni i szanują innych nie potrzebują flag żeby o tym pamiętać. A Ci co nie szanują i tak tego nie zmienią tylko dlatego że ktoś lub coś taką flagę wywiesi.
Z tego płynie prosty wniosek że te flagi nie wiszą tam z takiego powodu jak myślisz.
0
@blakkudium z pewnością chce go wiele klubów. Pytanie nie jest czy ktoś go chce tylko ile on zarabia, że nikt nie chce mu dać choć zbliżonego wynagrodzenia.
0
@July_6_BcN Wiem o tym i właśnie dlatego napisałem o vatcie... Tylko co Twoja uwaga ma do mojej wypowiedzi? O.o
To jakie są wpływy nie ma znaczenia w kontekście tej wypowiedzi.
0
@Kgorecki2500 dokładnie to samo można powiedzieć o VATcie.
15
@macio_944 to co jest pośrodku to się nie sprzedaje. Jeżeli swój obraz świata czerpiesz wyłącznie z przekazów medialnych to faktycznie możesz odnieść wrażenie że większość ludzi to rasiści, homofoby, antysemici i debile. Ale generalnie polecam czasem porozmawiać z ludźmi bo wtedy dość łatwo się przekonać że świat jednak nie wygląda tak jak na ekranie smartfona czy telewizora.
9
@marcin62 na pewno dostają prowizje od wpłaty. Dziesięć procent pewnie