- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
0
Russell ogrywa Sainza. Ciekawe jakie tempo Merca i czy da rade dokechać do Top3?
1
@mekston Ciekawe czy w przyszłym sezonie Jerzy będzie objeżdżał Hamiltona w Ferrari a ten się będzie uskarżał że ma słabe auto? ;)
0
@Azi mysle ze wielu czeka z niecierpliwością na wewnętrzną rywalizację Lewis - Charles
0
@mekston o miejsca 7-8 albo 9-10 ;)
0
@Azi zobaczymy - widac że mozna zrobic bolid który powalczy na czele. Regulacje są znane od dawna i pytanie czy Red Bull cos kolejnego wymyśli. Na ten sezon jednak zrobili rewolucje w bolidzie i im sie udało.
0
@mekston 2025 to ostatni sezon przed rewolucją. Pewnie będzie nudno. Znając życie to pierwszym poważnym sezonem z rywalizacją będzie 2027 :/
0
@Azi ostatnio sezon przed rewolucja i bylo bardzo ciekawie bo w koncu Red Bull złożył bolid bliski Merca.
0
@Azi ostatnio sezon przed rewolucja i bylo bardzo ciekawie bo w koncu Red Bull złożył bolid bliski Merca.
Raczej poza niepewnoscia na poczatku 2026 to spodziewam sie ze tam bedzie dominacja jednego teamu a szczegolnie producenta silnikow.
1
@mekston "Raczej poza niepewnoscia na poczatku 2026 to spodziewam sie ze tam bedzie dominacja jednego teamu a szczegolnie producenta silnikow."
Też się spodziewam takiego obrotu sprawy. Dlatego poważna walka zacznie się raczej w 2027 niż 2026 ale obym się mylił.
0
@Azi raczej w kontekście silników nie wydaje się, że to będzie Red Bull - a więc rywalizacja najpewniej Merca z Ferrari.
W teorii zatem dobrze jakby była bliska rywalizacja w teamie.
W kontekście Merca to ten plus, że więcej ekip z dobrymi zawodnikami tam jest.