Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@macio_944 to co jest pośrodku to się nie sprzedaje. Jeżeli swój obraz świata czerpiesz wyłącznie z przekazów medialnych to faktycznie możesz odnieść wrażenie że większość ludzi to rasiści, homofoby, antysemici i debile. Ale generalnie polecam czasem porozmawiać z ludźmi bo wtedy dość łatwo się przekonać że świat jednak nie wygląda tak jak na ekranie smartfona czy telewizora.
9
@marcin62 na pewno dostają prowizje od wpłaty. Dziesięć procent pewnie
0
@Culer9002 oni co roku wygrywają
0
@mekston tylko że ja mam wrażenie że to Aston się stoczył mocno a nie Alpine urosło
2
@MichuZ44 co mu da świetna forma jak on w Alpine jeździ? ;)
1
@Barcasub wygląda równie emocjonalnie jak gra w warcaby w domu starców u @Comentateiro ;)
0
@Bobo25 ale ja się nie odnoszę do żadnej ustawy. Zresztą takie ustawy mało mnie interesują ;)
Odnoszę się tylko do tego komentarza o bieliźnie w nawiązaniu oczywiście do tego posta który ww. komentarz... komentuje ;)
1
@RoberDzik trochę z tyłka argument ;)
O tym czy coś jest bielizna nie decyduje przecież kolor. Jeżeli z definicji bielizną nie jest np. kurtka albo spodnie to jaki sens ma zmiana definicji po to żeby ktoś mógł nazwać spodnie bielizną? A tego dotyczy zasadniczy problem.
Nazywajmy rzeczy po imieniu. To że ktoś z uporem będzie nazywał swojego psa kotem i będzie zmuszał całe otoczenie do tego żeby uważali jego psa za kota to świat od tego się nie zmieni. Jeżeli już określiliśmy że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny to zostańmy przy tym. A na związek dwóch kobiet albo dwóch mężczyzn stwórzmy nowe słowo, które będzie równoznaczne ze słowem małżeństwo tylko jasno określi jaki rodzaj związku masz na myśli.
To jest logiczne postępowanie.
2
Wracamy do domu po 3 meczach. Dla mnie jest ok. Wolę takie 3 mecze niż 4 ale takie jak na ostatnich MŚ. Tam był awans z grupy ale gra była porażką. Tutaj nie ma awansu ale za to nie ma wstydu.
0
Piękna kosa. O bez kartki? :D
0
@capoN Xavi lubi to
0
@capoN nie dowiemy się bo go zwolnią jutro
0
Typ mu nastąpił na nogę jak piłka była hektar dalej. To chyba oczywista karteczka jest
0
@Pawlusek tak jak ostatnio Alonso.
0
@TheCule szkoda że Skulskiego jeszcze do ruskich nie odesłali.
1
@KrychaFCB to jest ten poziom transferów jaki jest obecnie szczytem marzeń klubu. To lub liczenie że kolejny dziadek będzie chciał przyjść pograć 2-3 sezony przed emeryturą.
0
@Szklaner pachnie ostrym bólem tyłka. Która tak Cię zabolała? :D
0
@cules100pro oj tam nie obrażaj się. Tak sobie kpię z dziwacznej, niczym nieuzasadnionej opinii :D
1
@cules100pro dokładnie. Lepiej przedłużyć umowę Lewemu do 2035 roku.
2
@Cvzx to chyba mnie z kimś pomyliłeś XD
4
@John_Doe wystarczy zobaczyć inne artykuły na stronie tego szmatławca żeby nabrać uzasadnionych podejrzeń że artykuł jest wybitnie stronniczy i napisany wyłącznie w celu wywołania oburzenia.
I nie - nie bronię gwałcicieli. Ale to że ktoś wykorzystuje gwałty do szerzenia swoich debilnych światopoglądów nie jest moralnie akceptowalne. Jest odrażające.
0
@Spikes Uwielbiam takie wypowiedzi. Totalna nienawiść - bo tak. Kilkadziesiąt znaków i już wiesz, że typ jest przesiąknięty kretyńską ideologią i tępą nienawiścią. A do tego cały swój światopogląd opiera na wkejonych mu stereotypach. Czyli owca beczy jak jej kazali. Współczuje Ci stary.
7
@tomek8756 czym się kończy "dofinansowywanie" przez państwo? Dobrze obrazują to ceny mieszkań
3
@Arden Za taki występ z miejsca powinno być skierowanie na badania psychiatryczne
4
@macio_944 co ma orientacja seksualna do adopcji? Nie ma absolutnie nic.
Dyskusja o adopcji dzieci przez pary lgbt nie jest walką o adopcje dzieci ale walką o uprzywilejowanie osób lgbt. W Polsce o adopcje może ubiegać się nawet osoba samotna (nie mówię że to jest łatwe), więc lgbt nie ma w kwestii adopcji ABSOLUTNIE żadnego związku.
Dyskusja powinna dotyczyć tego jak uprościć procedury adopcyjne i jak - skutecznie - weryfikować sytuację tam gdzie do adopcji już doszło. To czy ktoś jest homo czy nie homo nie ma nic do rzeczy. I jeżeli ktoś krzyczy "geje czy lesbijki nie mogą adoptować dzieci" to wcale nie walczy o adopcje tylko o uprzywilejowanie. A to już zupełnie inny temat do dyskusji.
0
@MesQueUnClub_87 jak się nie ma kasy to się nie wydaje kasy a nie wydaje więcej kasy żeby "zarobić kasę".
Normalnie masz ideę jak obrobić kasyno. Ciekawe czemu to się nie sprawdza w praktyce? XD
3
@TR3YWAY czego nie rozumiesz? Tych pierwszych nikt nie kupi więc sprzedajesz tych, za których możesz dostać $. Tak robią kluby w złej sytuacji finansowej.
0
To co odwaliły teraz rezerwy to jest istne kuriozum. Pena tam broni czy o co chodzi?
1
Co tam sie odwala w meczu rezerw? O.o
Typ dosłownie wypchnął Faye za bandy. Co oni go tam reanimują?
Żeby było zabawnie to sędzia nawet nie zauważył faulu choć z walką o piłkę nie miało to nic wspólnego
2
@Dayan016 to jak najbardziej typowe dla nieogranych młodych zawodników...