Azi

0

@mekston obstawiasz że kto na tym zyska a kto straci?

Azi

1

@mekston bardzo możliwe ale zaczekajmy parę minut z ostateczną oceną

Azi

0

@mekston większość kibiców lubi to!

Azi

0

Tymczasem Strolla wyprzedził i Hulk i dziadek :)

Azi

0

@Chaoss o nie nie nie nie nie. Nie może tego wygrać ani Max ani nikt z Merca :)

Azi

0

@mekston już przed ;)

Azi

0

@FCB_dimiC obstawiam Jerzego

Azi

2

Przyjemnie się patrzy na dwa Merce poza torem :D

Azi

0

@jedrek7000 Taa. Tak samo jak kasa za Neymara rozwiązała wszystkie problemy... To tak nie działa. To nie wyprzedawanie aktywów przywróci ten klub na top.

Azi

0

@mekston znowu się rozbiją bo max będzie jeździł wężykiem?

e: jednak nie - widać kara podziałała i nie odstawił cyrku

Azi

0

Czy Stroll przepuścił teraz Leclerca? O.o

Azi

0

@Kgorecki2500 My w niej byliśmy więc nie była najsilniejsza :P

Ale tak na poważnie - w ogóle nie powinno nas być na tym euro patrząc na kwalifikacje więc to jak zagraliśmy to sprawa drugorzędna

Azi

0

@budel17 zaczekaj na pit stopy to max będzie na czele...

Azi

2

@mekston tymczasem Perez walczy ze szczurem, Botasem i chinolem o ostatnią lokatę. A tuż przed nimi potężni: duńczyk i łowca kangurów. Piękny wyścig :)

Azi

0

@jedrek7000 to brzmi jeszcze gorzej...
Może sprzedajmy stadion? Po co nam młodzi i świetnie rokujący zawodnicy oraz stadion? Kasa przede wszystkim!!

Azi

1

@jedrek7000 "Oferta PSG za Yamala przy sytuacji finansowej klubu to przecież złoto.."
Już dawno nic tak głupiego nie przeczytałem...

Azi

1

@mekston samochodów na F się nie kupuje i na nie nie stawia :P

Azi

2

@kubix05 gumki ;)

Azi

1

@Rewolucja123 u mnie 2586

Azi

2

@Limaker i karteczka z dupy.

Azi

0

@mekston Jutro startują wszyscy? Na mokrym torze 107% niestety nie obowiązuje.

Azi

2

Co tam się odwaliło? Leclerc odpada i ma czas niewiele lepszy niż Sierżant.

Azi

1

@mekston Haas mnie zaskakuje ostatnio

Azi

0

@mekston nie wiem ale 107% to oni raczej nie będą mieli :D

Azi

0

Czy mi się zdaje czy jest spora szansa że Gasly i Perez nie zakwalifikują się do wyścigu? :D

Azi

0

Hulkenberg nie zdążył wyjechać z garażu a Perez już zorganizował czerwoną flagę ;)

Azi

4

Jeżeli to było "niecelowe" to Kroos jest kompletnym idiotą.
Zakładam jednak, że kompletnym idiotą nie jest. Zwyczajnie łże jak pies.

Azi

4

@Sulimo mnie tam smutno nie jest ;)

Azi

2

@Barcasub może zbiórka na inny szczytny cel? Na "czarodzieja" który poleci do Dubaju i będzie "smarował schody pastą" tak żeby Majtczak z nich spadł. I trochę innych "zdarzeń losowych" aż się zdecyduje wrócić do kraju, żeby ponieść odpowiedzialność za morderstwa które popełnił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?