Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Patrykl145 jak czyta się komentarze tutejszej patologii której wydaje się że jest "kibicem Barcelony" to można dojść tylko do jednego logicznego wniosku: trzeba być totalnym głupkiem żeby chcieć być obecnie trenerem Barcelony
9
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
0
@bartas97 wprawdzie trzy akcje wcześniej ale kopie. Widziałem i potwierdzam!!
0
@Pedri16Future już, już. Posmaruj porządnie. Przejdzie po paru dniach ;)
https://gadget-master.pl/pol_pl_Masc-na-bol-dupy-w-pudeleczku-2973_3.jpg
0
@Rl9k1nG nie wierzę aby Xavi chciał zostać. Ale nie wierzę też w to żeby Marquez chciał przejąć drużynę. Nie w takim bagnie jakie jest u nas.
0
@pacior95 z "jestem pewien" przechodzisz na "duża szansa". Co będzie dalej? Jest szansa? Możliwe? Być może? Mógłby?
0
@insp1re ja wiem że ciężko wejść na artykuł i przeczytać ;)
Pytanie było takie: "Po tym wszystkim, co mówiłeś o sędziach... Myślisz, że Real Madryt sprawiedliwie zostanie mistrzem, jeśli tak się stanie?"
7
@Bulbulator wszedłem na stronę śmietankowych i dowiedziałem się że bramka i tak nie byłaby uznana bo Cubarsi był na spalonym. Wprawdzie nie miał on żadnego wpływu ani na Yamala ani na bramkarza ale na idiotyczny powód do nie uznania bramki jest :D
2
@pacior95 "Gdyby zamiast Cancelo zagrał Fort to jestem pewny że byśmy nie przegrali."
gdyby babcia miała wąsy, toby była dziadkiem
Choć patrząc na dzisiejsze durne ideologie to część ludzi będzie twierdziła że faktycznie tak. Tylko współczuć
0
@bartekvisca wiesz że to samo nazwisko chciałem rzucić? :D
1
@bartekvisca uwielbiam jakie wiadomości o zerowej wiarygodności na które łapią się ludzie :D
Klub nie może rejestrować nawet wychowanków do pierwszej drużyny a media piszą o wzmocnieniach :D
Jakie aktywa Laporta sprzedaż żeby załatwić choć jeden transfer?
0
@BORO_12 nikt się nie rozwinął skoro Ty tak uważasz.
XD
Labamba bawi jak zawsze :D
0
@FabianekMrozek to ciekawe że wszystkie poważne ligi uznały jednak inaczej ;)
0
@BORO_12 brak rozwoju drużyny? Nie awansowaliśmy w LM? W ekipie nie rozwijają się świetnie juniorzy? Typie ogarnij się :D
0
@BORO_12 co go nie usprawiedliwia? Że real grający świetny sezon miałby tyle samo punktów co beznadziejne grająca Barcelona? Lol
1
@Aragorn33 XaviOut ;)
0
@Gall trzeba było kupować Rodriego jak grał jeszcze w AM. To bartomeu i spółka ściągnęli za większą kasę Grieza. Dziś nasze transfery wcale nie są lepsze. Xavi mówi: Businjest kluczowy, potrzebny pivot. To ściąga się Raphe, Lewego i Kounde a na kluczową pozycję totalny wakat. A ludzie tutaj się cieszą jakby klub robił topowe transfery. Jak pokazuje życie - klub nadal robi najwyżej średnie transfery a na pewno bez planu...
0
@Marcelinho99 należało. Ale daliśmy sobie łatwo strzelić 3 bramki. I przegraliśmy. Życie
4
Z jakim impetem ten typ wszedł w de Jonga że jego noga tak się wygięła? Bez jaj...
0
@Arden :D
Skoro tak twierdzisz
0
@michal199500hehe top to jest ból dupy tutaj i patrzenie na wyniki Barcelony nie przez to co się dzieje ale przez pryzmat ostatnich 20 lat
0
@Arden Pedriego zajechali w pierwszym sezonie. A nigdy później nie miał nawet okazji sensownie przepracować przygotowania do sezonu. Do tego fatalny sztab medyczny i brak w klubie pivota co powoduje że oczekuje się od niego pracy w defensywie do której się nie nadaje.
Ale po co popatrzeć z sensem na całokształt? Lepiej się przyczepić z dupy...
0
@michal199500hehe tutaj jest takie bagno że straciłbym dużo szacunku do Xaviego gdyby dał się namówić na jeszcze jeden sezon. To by znaczyło że jest naiwny.
1
@Arden co Wy się tego Pedriego czepiliscie? :D
0
@MateuszQ dlaczego niesłuszna? Słuszna niestety. Araujo powinien puścić rywala. Zamiast tego podjął głupie ryzyko w sytuacji gdzie nie miał szans na interwencję. Gundo ma rację - lepiej liczyć na cud albo stracić bramkę niż grać przez 60-70 minut w 10 z takim rywalem.
2
@Marcelinho99 nadmiernymi oczekiwaniami takich ludzi jak Ty? Wychowanymi na ciągłych sukcesach i nie rozumiejący że klub jest w bardzo złej sytuacji ekonomicznej i że klejenie składu z losowych zawodników i juniorów nie może się udać w odniesieniu do takiego realu?
0
@insp1re cytując Xaviego:
"Tak, na koniec po 38. kolejkach trzeba będzie pogratulować Realowi. Zagrali niezwykły sezon, przegrali tylko jeden mecz, tylko jeden. To niezwykłe. Gratulacje dla nich, bo prawie zamknęli ligę. "
1
@MesQueUnClub_87 XD
Kwestionuje się czyjeś słowa po tym jak się z nich nie wywiąże a nie przed tym. Jak możesz oceniać czyjąś wiarygodność jeżeli ten ktoś nie miał jeszcze okazji wykazać się realizacją swoich obietnic? Jeżeli nie widzisz problemów w takim dziwacznym podejściu to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać :D
0
@nabial Barcelona nie stanie się stabilnym klubem jeżeli będą nim zarządzać indywidua pokroju bartomeu albo politycy pokroju Laporty. Ten drugi to może rządzić w dobrze poukładanym klubie ale nie w takim gdzie trzeba ciąć koszta, szukać oszczędności i nie wyprzedawać aktywów, które w bliższej lub dalszej przyszłości będą generowały przychody (czyli takie które ktoś chce kupić).
0
@MesQueUnClub_87 przecież Xavi oficjalnie ogłosił i na wszystkie pytania odpowiada że odchodzi. Tylko Ty masz jakieś wątpliwości w tym zakresie i na podstawie swoich - dziwacznych - wątpliwości próbujesz oceniać Xaviego.
Stary to jest gigantyczne XD