Azi

1

Wolałbym żeby obaj rywalizowali z Lewym niż o pozycję rezerwowego :P

Azi

0

@Terroriser sam możesz to sobie sprawdzić ;)

Od czasu kiedy S. Roberto dostał minuty po kontuzji to po 4 razy obaj. Licząc od czasu kiedy wrócił do kadry to Fermin dostał 2 mecze więcej w pierwszej 11tce. Do tego Fermin ostatni raz nie dostał minut w pierwszy meczu z Napoli.

Azi

2

@Yamalessi dokładnie. Xavi będzie co mecz oglaszal że odchodzi i wygramy wszystko

Azi

0

@joloskyy dlatego dobrze mieć kamerkę. I tak - jest ogrom ludzie jeżdżących autem a nie posiadających do tego minimum kwalifikacji. Ale odsetek ludzi na rowerach nie zdajacych sobie sprawy z tego jakie są przepisy jest - w mojej ocenie - dużo większy.

U mnie w okolicy jest bardzo dużo ścieżek rowerowych. I notorycznie rowerzyści wymuszają mi pierwszeństwo na przejazdach, jeżdżą po ulicy zamiast droga rowerowa, dzwonią na pieszych na przejściach itp.

Sorry bardzo - ale nie mam żadnego współczucia dla rowerzystów. Tak jak nie mam współczucia dla idiotów za kierownicą.

Azi

0

@joloskyy widziałem. Ale z Twojego opisu równie dobrze może wynikać że dojeżdżałeś do przejścia i to Ty próbowałeś wynosić pierwszeństwo.

Nie oceniam ale zwykle rowerzyści nie mają pojęcia o przepisach i wydaje im się że są pieszymi. Nawet zakładając że jest przejazd dla rowerów to i tak często lądują się prosto na maskę zapominając że przed przejazdem też mają się upewnić że nie doprowadzą do niebezpiecznej sytuacji.

Azi

0

@joloskyy gdzie Ci kierowcy jeżdżą po ścieżkach rowerowych?

Azi

0

@GeneralXavi nie będzie chodziło bo znowu zamiast okresu przygotowawczego będą wojaże po świecie

Azi

0

@DragonxNF to zależy ;)
Np. jeżeli lakier auta do Skoda ma ładny niebieski. A Mazda piękny czerwony.

Azi

0

@Messibestplayerintheworld najzabawniejsze jest to że Ci ludzie myślą że są kibicami Barcelony o.O

Azi

0

@HighestInTheRoom gdyby tak "rządy" miały finansować wszystko od a do z z pełną gwarancją np. bezpieczeństwa (zarówno przed wojna jak i codziennego), zdrowia, emerytury itp. itd. to zabierali by Ci całe Twoje wynagrodzenie a i tak byłoby mało. Życie to nie bajka.

Azi

0

@David_Martin to jakaś równoległa rzeczywistość? :D
Dlaczego więc taki Cubarsi grał nawet jak na ławce siedział Christensen i Martinez? Ma taśmy na Xaviego?

Ale zabawne jest też twierdzenie że Fermin jest ostatni do grania z pomników. Ktoś zapomniał że w drużynie jest Oriol i S. Roberto :D

Azi

2

@chosenone mylisz wojsko w kraju uczestniczące w sojuszu typu NATO z wojskiem w kraju które jest atakowane bezpodstawnie a nie będącego członkiem sojuszu. Wojna na Ukrainie to nie są - jak nazwałeś - "wojenki polityków" tylko próba zniszczenia drugiego kraju. A Ty jako obywatel kraju masz nie tylko prawa ale też obowiązki. Jak Ci się nie podoba to zrzekaj się obywatelstwa. A potem kop w dupę i jedź sobie gdzie chcesz.

Azi

1

@SawneyBean Dajesz mu broń automatyczną i każda walka zaczyna się od serii w Vica albo Cassidyego. Zresztą Marcus robi dokładnie to samo jak ma to swoje działko obrotowe, więc pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić po dołączeniu go do ekipy to dac mu plazmę. A Sulik z młotem wspomaganym - maestria :D

Azi

0

@P33ck nie pytaj mnie czemu on został bo dla mnie to nie ma sensu. Pisałem już o tym, że jedyną opcją w której na jego miejscu zostałbym w klubie to taka gdzie do wyboru jest on i Marquez a ten drugi nie chce być trenerem pierwszej drużyny. Ale może on jednak jest naiwnym marzycielem i wydaje mu się że nagle przestaną go hejtować (co się nie wydarzy bo taka labamba hejtuje go nawet wtedy gdy drużyna gra dobrze).

Azi

1

@Jakchcesz ewentaulnie trochę ma a trochę nie ma :P

Azi

0

@Tridente2015 to mniej więcej tak jakbyś celowo okłamywał opinię publiczną z nadzieją że jak nagle zmienisz zdanie to nikt nie zauważy. Narracja mocno wątpliwa. Nie wiem co się zmieniło w głowie Xaviego, bo przecież nic w głowach jego przeciwników, ale nie wygląda na to żeby nagle zrobił się odporny na hejt. Po co więc zostaje? Chyba tylko on jeden wie.

Azi

1

@P33ck To nie wiedziałeś że sam Xavi mówił że odchodzi? XD

Pisałem też o tym że będę rozczarowany jak zostanie ale nie ma to nic wspólnego z radością jaką odczuwam z Waszych płaczów teraz :D

Azi

0

@NeroTFP1 Masz rację - jest trochę rzeczy przyjemniejszych. W ramach sprecyzowania - nic w "życiu labamby" nie daje takiej radości jak płacze antyxavistów ;)

Azi

0

@Kozinho. Ja bym rozumiał taki punkt widzenia ale trochę kłóci się on z innymi doniesieniami o wychodzeniu na prostą jeżeli idzie o durne zasady dot. finansów w LL. W takich okolicznościach - bazując na doniesieniach - nie powinno być problemów z zatrudnieniem innego szkoleniowca. Ale skoro zarząd cisnął na umowę z Xavim, to widać tak kolorowo nie jest. Ewentualnie zawodnicy mogli mieć tutaj coś do powiedzenia.

Dla mnie Xavi powinien zostać tylko w sytuacji gdy do wyboru jest on i Marquez. W każdym innym wypadku czuje się oszukany.

Azi

2

Choć uważam, że Xavi robi bardzo głupio zostając to jednak nic nie sprawia takiej przyjemności jak patrzenie na płacze tutejszych antyxavistów :D
Dopiero 8:30 a człowiekowi dzień robią - dzięki Wam koledzy! :D

Azi

1

Azi

0

@Lionel_Messi10 Mam zapominajki najwyraźniej bo jakoś nie pamiętam abyśmy dostawali w papę. Więcej - do czasu aż Araujo schrzanił rewanż dostając idiotyczną czerowną kartkę to nawet byliśmy lepsi od PSG. Jeżeli ktoś nam więc schrzanił LM to Araujo a nie Xavi chyba że chcesz powiedzieć że Xavi kazał mu idiotycznie faulować albo nie powinien go wystawiać XD

Azi

0

@PatrychoO Kiedy dokładnie Xavi powiedział ze chce zostać i kiedy się skompromitowaliśmy z PSG w LM? O.o

Ale masz nasrane we łabie :D

Azi

1

@tristan87 XXI wiek. Dla niektórych to nowoczesność.

Azi

4

@Jakchcesz idąc logika tebasa to dajmy więcej sędziów...

Azi

0

To dlaczego ich nie wprowadziliście?? O.o
Ja jestem zwolennikiem nie promowania realu na każdym kroku.

Azi

0

MatS, Puyol, Busi, Messi

Valdes to legenda ale generalnie uważam że MatS jest lepszym bramkarzem.
Puyol jest moim ulubionym zawodnikiem w historii i generalnie jego wkład w zespół, choć ogólnie ludzie wiedzą że duży, to jednak jest mocno zaniżony. Ta ekipa bez niego to był zupełnie inny zespół.
Busi bo zrewolucjonizował grę na swojej pozycji a nigdy nie był tak medialny i doceniony (za wyjątkiem trenerów). Drugi byłby Iniesta, dla którego brak ZP jest po prostu obraza. Trzeci Xavi.
No i Messi bo to po prostu najlepszy zawodnik w historii.

Azi

0

@kamiVeB piszę z pamięci (ale to też tak na logikę) - drużyna potrzebowała więcej zawodników w pressingu. Zmiana Fermina za Christensena jest więc najbardziej naturalną zmianą jaką dało się zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?