Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@revolution33 podziękowania wyślij do bartomeu...
0
@MesQueUnClub_87 przecież Xavi odchodzi. Skąd wniosek że zostanie? Nikt normalny nie chce pracować w takich warunkach...
0
@kamiVeB wyjaśnił przecież...
0
@Dalhi przeczytaj wywiad z Xavim. Tam masz wyjaśnione dlaczego takie zmiany
1
@kamiVeB to tylko dowodzi jak niektórzy mają naryte tutaj w bani że oczekują sukcesów :D
Nie ma pivota, nie ma lewego obrońcy. Gundo nie ma zmiennika, zawodnicy łamią się co chwila a drużyna lata po świecie na mecze towarzyskie zamiast przygotować się sensownie do sezonu.
0
@Messibestplayerintheworld chłopie on nie ogarnie takiego argumentu :D
0
@krol211 a ktoś pytał Marqueza czy chce? Bo przecież widzi co się dzieje w klubie i jaka presją ciąży na trenerze ;)
0
@sewciu50 gdybanie
0
@sewciu50 prawy obrońca, stoper i środkowy pomocnik grający na prawej stronie. W meczu gdzie trzeba strzelić bramki. Brzmi jak zły plan ;)
Chłopie posłuchaj studia w C+. My mamy wątła kadrę gdzie się szyje na potęgę żeby to wyglądało choć przyzwoicie. Pisałem to już dużo razy: przekładajmy realnie możliwości na wyniki.
0
@Kuba_1 XD
A ja od 97/98 i nie jestem kibicem sukcesu tylko Barcelony. I strasznie mnie śmieszy że jakiś dzieciak co nie pamięta nawet czasów przed Leo płacze jak to jest źle jak nigdy XD
0
@sewciu50 sztab to wiedział ale popatrzył na ławkę a tak tylko Alonso. I zrezygnowali ;)
0
@Who_you_mam przeczytaj dokładnie to co napisałem chłopie bo teraz kombinujesz jak łysy z grzebieniem :D
0
@Kuba_1 dlatego napisałem że młody jesteś. Dziecko wychowane na sukcesach a nie faktyczny kibic Barcelony. Jak pójdziesz kibicować innemu klubowi to żadnej straty nie będzie :)
0
@macio_944 się Jong pewnie w szpitalu a Lewy na ławce ale zawalili? :D
Chłopie real był lepszy. I tyle w temacie. Przegraliśmy sezon. Patrząc na to jak funkcjonuje klub to w zasadzie dziwne byłoby gdyby było inaczej.
0
@Who_you_mam ale ja napisałem ogólnie a nie o Cancelo.
Fort zawali mecz i kto następny?
0
@Kuba_1 20/21, 07/08, 02/03
0
@Kuba_1 to młody jesteś bardzo :D
0
@Who_you_mam normalnie zwalniamy zawodników którzy zagrają słaby mecz XD
Alonso świetnie będzie grał za Cancelo. Miodzio pomysł
7
@Jay1981 do tego 3 sędziów
0
Dziś obstawiam gładkie zwycięstwo Barcelony 4:0 :)
0
@clyde dziewczyny z liceum to naprawdę trudno uznać za dzieci ;)
0
@El Madridista. Z opisu brzmi jak pedofil
3
@Kgorecki2500 "zgodziłem się kandydować" XD
1
@Radioactive9705 a Jeanne Calment?
0
Czarny tydzień. Odpadamy z LM a w lidze na klasyk wyznaczają nam krętacza i promadryckiego dzbana.
0
LM nas wydy... oszukała. Ciężkie jest dziś życie kibica Barcelony :'(
9
Gdyby w poprzednim sezonie sędziowie nie wałkowali nas w dwumeczu z Interem i pierwszym meczem z Bayernem to Barcelona by wyszła z grupy. Ale kiedy Dembele grał w Barcelonie to się nie dyktowało karnych. Nie gwizdało się też karnych za zagrania ręką i faule w polu karnym Interu. Taki tam szczegół.
Może więc tak trochę wyrozumiałości i dla odmiany jak są kontrowersyjne sytuacje to czasem odgwizdać je na korzyść Barcelony? Bo na tą chwilę to chyba wszystko idzie przeciwko Barcy...
0
Soto Grado kolejna madryca pokraka...
0
Jutro Oriol, Fermin, Pedri a może w środku Rapha i Felix na skrzydle?
2
@Stinger_ czasem tak bywa