Azi

9

Gdyby w poprzednim sezonie sędziowie nie wałkowali nas w dwumeczu z Interem i pierwszym meczem z Bayernem to Barcelona by wyszła z grupy. Ale kiedy Dembele grał w Barcelonie to się nie dyktowało karnych. Nie gwizdało się też karnych za zagrania ręką i faule w polu karnym Interu. Taki tam szczegół.

Może więc tak trochę wyrozumiałości i dla odmiany jak są kontrowersyjne sytuacje to czasem odgwizdać je na korzyść Barcelony? Bo na tą chwilę to chyba wszystko idzie przeciwko Barcy...

Azi

0

Soto Grado kolejna madryca pokraka...

Azi

0

Jutro Oriol, Fermin, Pedri a może w środku Rapha i Felix na skrzydle?

Azi

2

@Stinger_ czasem tak bywa

Azi

1

@Kgorecki2500 civil war podobno dobre

Azi

3

Niezła wtopa jednego z najbardziej znanych ruskich trolli :D

Azi

1

@LM10GOAT Bez Christensena będzie mega ciężko. Obawiam się że wjadą w nas jak w masło - niemal jak na początku drugiej połowy.

Azi

0

@draxidox ależ wypieścił. Pięknie zagrane

Azi

0

@Tomaszekkkkk na polsatboxgo zapewne się da

Azi

0

@Safrani a ja twierdzę że nie?

Azi

0

@Safrani ale ja nie pisze do niego tylko odpowiadam na Twoją wypowiedź

Azi

0

@Safrani wątpię. Myślę że realnie za 2 lub 3 sezony będziemy na prostej

Azi

3

@ObiwanKenobi może ja jestem dziwny ale nie przeszkadzają mi nasi byli zawodnicy, którzy celebrują bramki. Nawet strzelone Barcelonie. O ile nie robią tego w prowokujący sposób to niech się cieszą. I tak Barca z nimi wygra ;)

Azi

2

Rewanż bez Duńczyka i el capitano. Będzie dziura w składzie. Na bank wyjdzie Frankie, Gudno i Pedri ale obawiam się że może być potrzeba wystawienia Oriola

Azi

0

I S. Roberto do tego

Azi

0

@Toretto zapewne tak - jednak dużo w klubie jest rzeczy które trudno "przeżuć".

Azi

6

Jest pięknie! Jest wspaniale! Z wyjazdu wracamy z zaliczką bramkową. VAMOS!!

Azi

1

@macio_944 Ty chyba dobrej kawy nie piłeś :D

Azi

1

@marcin62 niech doją BMWiakow bez litości :)

Azi

2

@Pawlusek sprzedać wszystkich i nie kupować nikogo!!

Azi

1

@draxidox za darmo to uczciwa cena. Ale płacić za eketryka? Jako 2/3 auto to może, jeżeli się ma duży nadmiar niepotrzebnej gotówki. W każdym innym wypadku brzmi to jak głupota.

Azi

7

U ruskich nie można szpiegować bez licencji ;)


Azi

4

@Miszak bo wcisnęli Ci kit że to obywatelski obowiązek albo że ma znaczenie czy wybierzesz złodzieja A czy B

Azi

2

@tomek8756 nie idę jak zawsze

Azi

10

@kuz nie wiem czy będą farfocle ale z pewnością wszystkie sporne sytuacje będą na przez sędziów interpretowane na korzyść śmietankowych. Tak uczy historia.

Azi

3

@MontelQ z pewnością jest to strasznie niebezpieczne. I szkodliwe. Na piwno.

Azi

1

@Safrani skarpetki :D

Azi

2

@MesQueUnClub96 dlatego też napisałem co było kiedy ja miałem 18.

Nadal można kupić coś fajnego.

Azi

1

@tristan87 widzę że kolega w podobnym wieku co ja ;)

Azi

3

@MesQueUnClub96 za moich czasów, a było to 20 lat temu, kupowało się jakieś śmieszne prezenty. Oczywiście głównie w sex shopach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?