Azi

0

@norbi77 bez znaczenia. W chwili podania na spalonym był a Lewy piłki nie dotknął

Azi

0

@jedrek7000 wychodzi na to że Lewy nie dotknął piłki

Azi

1

Lewy nie dotknął tej pilki? Bo jeżeli tak to nie mam mowy o spalonym

Azi

0

@Emhyr wykartykuje się, będzie wynik to Roque zagra. Nie widzę w tym żadnego problemu. Czepiasz się absolutnie bez sensu...

Azi

0

@Emhyr czepiasz się już tylko dla zasady?

Azi

7

@Emhyr nie dość że było odwrotnie - to Ukrainiec był atakowany - to jeszcze jest to mocno archiwalna sprawa. Ale warto się zastanowić dlaczego ktoś to wyciąga i próbuje przedstawić w taki sposób. Może jakieś wnioski uda się wyciągnąć i kiedyś mniej ludzi będzie beczała na rozkaz ;)

Azi

1

@maroon moderacja jak LaLiga - dają kary za mówienie prawdy? :D

Azi

0

@maroon XD
A co ja tam napisałem? Bo zdaje się że była tam statystyka kto dostał ile kartek. I ktoś to zgłosił? LOL :D

Azi

0

@Cochise ten to był chroniony przez sędziów. Vini nie ma podjazdu ;)

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

9

Azi

1

@Sulimo - gdzie piła?
- u sąsiada.
- a dlaczego dała?
- bo piła...

Azi

0

@Blanco16 nie zwalamy "wszystkiego" na Laportę tylko realnie oceniamy to co się wydarzyło i jakie przyniosło to skutki.

Azi

0

@Aragorn33 oburzający to jest co najwyżej fakt, że ogrom ludzi nie rozumie w jak złej sytuacji ekonomicznej jest klub i takie decyzje jak z Inigo są konsekwencją sytuacji i nietrafnych wyborów z początku rządów Laporty. To że w klubie myśli się "na dziś" nie przejmując się "jutrem" to jest norma od wielu lat.

Azi

1

Jak to jest? Dość często pojawiaj się artykuły z tego typu przesłaniem - "nie ma kasy i nie będzie" a jednak LaBamba pełna jest ignorantów próbujących dowodzić, że klub wcale nie jest w złej sytuacji ekonomicznej :D

Azi

2

@matirix20 stary lepiej wyślij samego siebie do realnej pracy

Azi

0

Co to się odwaliło wczoraj i dziś? Czesi kontrwywiad rozpracował siatkę ruskich agentów, która jest powiązana z byłym BORowikiem. ABW prowadzi przeszukania w Warszawie i okolicach. A do tego Gromadziński w dziwaczny sposób jest odwołany ze stanowiska dowódcy Eurokorpusu bo toczy się - nagle! - wobec niego jakieś postępowanie - nie trudno się więc domyślić czego ono dotyczy skoro taka panika w MONie.

A do tego we Francji i Niemczech po dłuższej bezczynności ożywiły się ichniejsze onuce na politycznych (obecnych lub byłych) stołkach i nawołują m.in. do "ożywienia" funkcjonalnej nitki Nord Stream 2.

Azi

3

@IronSanHybrid otworzy szkołę uwodzenia po wyjściu z woja ;)

@VegetaPolska już zapisany? :D

Azi

0

@koksik2700 piękny

Azi

5

@HighestInTheRoom kwestia gustu. Ja np. wolę dziewczyny z szerszymi biodrami a takie z wąskimi i małym tyłkiem są dla mnie nieatrakcyjne. Ale ta dziewczyna ma piersi nieproporcjonalne do bioder. Jednak generalnie jej wygląd jest dla mnie ok. Na bank jest bardziej atrakcyjna niż ja :D

Azi

2

@AlwaysBlaugrana z pewnością nikt o tym nie pomyślał...
Facepalm

Azi

2

@TR3YWAY A kto ma grać jak nie Gundo? Oriol? Pomyśl zanim coś napiszesz..........

Azi

0

@mmaciass i to jest smutne choć dużo mówi o takich osobach...

Azi

2

@JoeBlack Kiedyś odbyłem tutaj dyskusję z jakimś typem, który jest miłośnikiem Czaskowskiego i poprosiłem żeby wskazał mi choć jedną inwestycję, która jest zarówno potrzebna jak i wyłączną inicjatywą za rządów Czaska. I nie potrafił tego zrobić :D

Ludzie mają nawalone we łbach. Nie głosują na kogoś kto może zrobić coś dobrego tylko na takich Czaskowskich tylko dlatego, że dali sobie wmówić, że ktoś ma poglądy podobne do ich samych. A nawet nie ogarniają tego, że polityk bardzo rzadko ma prywanie poglądy zgodne z tymi o które - w teorii - walczy.

Azi

2

@ToWinaSedziego idealnie pasuje więc do realu...

Azi

3

Pompowanie balonika - startujemy za 3... 2... 1... Jazda!!!!

Azi

0

Się chłopak nagrał

Azi

0

@JordiAlbion bo nie trafił w światło bramki

Azi

0

Probierz widząc że nie ma szans na naszą bramkę: "ściągamy Bednarka!"

Szanuję i rozumiem decyzję

Azi

0

@jaras121 na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?