Azi

2

Wszedłem sobie z ciekawości zobaczyć co tam biali piszą u siebie o meczu a tam w ich cafejce taka debata z ostatniej godziny ;)

https://zapodaj.net/images/d39664c5aff23.jpg

Azi

0

@RoberDzik a Ty co? Real jakiś włączyłeś?

Azi

1

Może i wygrywamy ale za to rywale grają w 10

Azi

2

@michal26 uważaj bo zaraz usłyszysz od naszych "potrzymać nam piwo" ;)

Azi

2

@michal26 taki pomysł był przy Mołdawii. Przypominam że prowadziliśmy 2:0 ;)

Azi

0

@Panpiwkarz poproś Estończyków żeby wyszli z pola karnego to spróbujemy czegoś innego

Azi

0

Instrukcje Probierza wyjątkowo łatwe do zrozumienia :D

Azi

0

@Stinger_ tryb Mołdawia uruchomiony

Azi

2

Probierz jak Perez - nie patyczkował się tylko posmarował sędziemu ;)

Azi

0

@ziomal88 to labamba a nie artykuł

Azi

0

@michal26 bo preferują drybling ;)

Azi

0

@aspr1me to zależy gdzie chcesz lecieć. Jeżeli np. Hiszpania to nie polecam biur podróży bo lepiej sobie samemu ogarnąć wycieczkę. Ja lecę w tym roku do Turcji ale kupowałem osobno bilety i hotel. Z biurem to bym leciał wyłącznie do Egiptu. Ewentualnie jakieś wybitnie egzotyczne kierunki.

Azi

2

@takisobiektos Tusk już jakiegoś Schmidta do reprezentacji wprowadza!

Azi

2

Składzik

Azi

7

@tomek8756 ostatnio @Luciano99 tak mi auto wyklepał że złożyło się w harmonijkę jak mocniej trzasnąłem drzwiami.

Azi

0

@kuz w takich meczach nie ma żadnego znaczenia czy strzelasz 1, 2 czy 7 bramek. Liczy się awans. W kolejnym i tak zaczynasz od 0:0 a ten kolejny mecz jest za parę dni. I nadwyrężenie się dla kolejnego gola byłoby czysta głupota. Rywal się otworzy to się strzela a jak nie ma okazji to 1:0 jest też dobre

Azi

3

@4drian0 co to za dziewczyna co składa cv na takie stanowiska? Śmierdzi ustawka na kilometr

Azi

1

@kuz a jak wygramy 2:0 to to będzie porażka? Chłopie ogarnij się :D

Azi

2

@Safrani bo jak deska jest że złota to sra się wygodniej? :D

Azi

1

@Safrani uprzedziłeś mnie :)

Azi

22

@SelloutCrowd kup sobie porządne auto a nie BardzoMałegoWacka

Azi

4

@Rust_Cohle o kurde wydało się ;)

Azi

3

@Luciano99 patrz jakie zboki. Śledzą Twoja dziewczynę! https://www.fcbarca.com/user/jowita/obserwujacy#profileTab

Azi

2

@GABVI36 Sergi Samper ale zdaje się że Fati go przebije

Azi

0

@Czajka90 I wtedy jara jak smok

Azi

0

@Destroyer_of_Worlds no debil ten co to wymyślił. Często jeżdżę w słuchawkach w trasie jak syn i żona śpią. I jakoś nigdy nie zdarzyło mi się nie usłyszeć np. karetki

Azi

0

MatS - Kounde, Araujo, Cubrasi, Cancelo - Gundo, Christensen, FdJ, Rapha - Lewy, Yamal

Jeżeli Frankie będzie gotowy i nikt się nie połamie to na bank tak będzie wyglądała 11

Azi

0

@Ramek w 13 nie pozwolą nam niestety zagrać ;)

Azi

6

Czemu Kounde i Frankie zaliczyli spadek równie chyba tylko algorytm

Azi

1

@elkamyko ty musisz być kibice realu. Nikt normalny nie powie - szczególnie w tym sezonie ligowym - że sędziowie okradają wszystkich po równo. Liga została ustawiona jeszcze w pierwszej części sezonu. Bez przekrętów VARu dziś real nie miałby nawet punktu przewagi a klasyk decydowałby o mistrzostwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?