Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszedłem sobie z ciekawości zobaczyć co tam biali piszą u siebie o meczu a tam w ich cafejce taka debata z ostatniej godziny ;)
https://zapodaj.net/images/d39664c5aff23.jpg
0
@RoberDzik a Ty co? Real jakiś włączyłeś?
1
Może i wygrywamy ale za to rywale grają w 10
2
@michal26 uważaj bo zaraz usłyszysz od naszych "potrzymać nam piwo" ;)
2
@michal26 taki pomysł był przy Mołdawii. Przypominam że prowadziliśmy 2:0 ;)
0
@Panpiwkarz poproś Estończyków żeby wyszli z pola karnego to spróbujemy czegoś innego
0
Instrukcje Probierza wyjątkowo łatwe do zrozumienia :D
0
@Stinger_ tryb Mołdawia uruchomiony
2
Probierz jak Perez - nie patyczkował się tylko posmarował sędziemu ;)
0
@ziomal88 to labamba a nie artykuł
0
@michal26 bo preferują drybling ;)
0
@aspr1me to zależy gdzie chcesz lecieć. Jeżeli np. Hiszpania to nie polecam biur podróży bo lepiej sobie samemu ogarnąć wycieczkę. Ja lecę w tym roku do Turcji ale kupowałem osobno bilety i hotel. Z biurem to bym leciał wyłącznie do Egiptu. Ewentualnie jakieś wybitnie egzotyczne kierunki.
2
@takisobiektos Tusk już jakiegoś Schmidta do reprezentacji wprowadza!
2
Składzik
7
@tomek8756 ostatnio @Luciano99 tak mi auto wyklepał że złożyło się w harmonijkę jak mocniej trzasnąłem drzwiami.
0
@kuz w takich meczach nie ma żadnego znaczenia czy strzelasz 1, 2 czy 7 bramek. Liczy się awans. W kolejnym i tak zaczynasz od 0:0 a ten kolejny mecz jest za parę dni. I nadwyrężenie się dla kolejnego gola byłoby czysta głupota. Rywal się otworzy to się strzela a jak nie ma okazji to 1:0 jest też dobre
3
@4drian0 co to za dziewczyna co składa cv na takie stanowiska? Śmierdzi ustawka na kilometr
1
@kuz a jak wygramy 2:0 to to będzie porażka? Chłopie ogarnij się :D
2
@Safrani bo jak deska jest że złota to sra się wygodniej? :D
1
@Safrani uprzedziłeś mnie :)
22
@SelloutCrowd kup sobie porządne auto a nie BardzoMałegoWacka
4
@Rust_Cohle o kurde wydało się ;)
3
@Luciano99 patrz jakie zboki. Śledzą Twoja dziewczynę! https://www.fcbarca.com/user/jowita/obserwujacy#profileTab
2
@GABVI36 Sergi Samper ale zdaje się że Fati go przebije
0
@Czajka90 I wtedy jara jak smok
0
@Destroyer_of_Worlds no debil ten co to wymyślił. Często jeżdżę w słuchawkach w trasie jak syn i żona śpią. I jakoś nigdy nie zdarzyło mi się nie usłyszeć np. karetki
0
MatS - Kounde, Araujo, Cubrasi, Cancelo - Gundo, Christensen, FdJ, Rapha - Lewy, Yamal
Jeżeli Frankie będzie gotowy i nikt się nie połamie to na bank tak będzie wyglądała 11
0
@Ramek w 13 nie pozwolą nam niestety zagrać ;)
6
Czemu Kounde i Frankie zaliczyli spadek równie chyba tylko algorytm
1
@elkamyko ty musisz być kibice realu. Nikt normalny nie powie - szczególnie w tym sezonie ligowym - że sędziowie okradają wszystkich po równo. Liga została ustawiona jeszcze w pierwszej części sezonu. Bez przekrętów VARu dziś real nie miałby nawet punktu przewagi a klasyk decydowałby o mistrzostwie