Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MatirixOut!!!!!!!
18
Karny jak nic. Chyba że ktoś jest kibicem realu to wtedy czerwona dla Raphy. Dlaczego? Bo tak!
0
@MarioVeB!
2
@michal26 punkt Haasa to w 3/4 zasługa Magnussena. To jak trzymał rywali za plecami - szacun
1
@mekston nie dość że jest najlepszy to jeszcze ma bolid zdecydowanie lepszy od konkurentów. Skoro nawet Perez nie ma problemów żeby zająć 2 miejsce to różnica jest gigantyczna.
1
@MichuZ44 Haas odwalił dziś świetną robotę! Ten punkt to gigantyczna zasługa Magnussena.
1
@mekston Albion łyknął szczura
0
@mekston dlaczego założyli mu H a nie S?
0
Dziwne że Tsunoda nie bluzga jeszcze :D
0
@mekston robotę to zrobi jak się rozbije a Hulk będzie kończył na softach ;)
obstawiam 36-40 okrążenie
1
@mekston Właśnie miałem napisać że obstawiam że Tsunoda zaraz rozbije siebie i kogoś
mam nadzieję że szczura...
0
Dla Magnussena chyba teraz bardziej opłaca się rozbić żeby pomóc koledze niż walczyć do końca
0
@barcelonaLM który nic nie wygra...
0
Człowiek-niedźwiedź nie radzi sobie z Haasem :)
0
@weber10michal Czytam w myślach o kogo chodzi...
Grzesiek Rasiak?
0
@mekston co powiedział? :)
2
@mekston Popsuł się przed startem :D
0
@mekston jak obstawiasz miejsca?
Oczywiście 2-10 ;)
10
@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia kto to jest ale zaprosił ich pewnie spotify
0
@RoberDzik możliwe. Trafiłem na ten wpis 2x z informacją że to ekolodzy ale nie zdziwię się jeżeli ktoś po prostu powielił niesprawdzone info
34
Ekolodzy to współcześni wandale i dokładnie tak trzeba ich traktować. Do pierdla na kilka lat to może się ogarną.
0
Stare dobre 1:0 :)
0
@Sulimo Akurat nie stawiania na młodzież - dosłownie - to Xaviemu zarzucić może tylko wybitny kretyn. Xavi pokazał nie tylko że nie boi się stawiać na gości, którzy w innych klubach nie łapią się nawet na ławkę ale także że się przy tym nie myli.
Bez obrazy ale wy nie siedzicie ani w klubie ani tym bardziej na treningach a macie do powiedzenia tyle jakbyście wiedzieli wszystko. Może byście się czasem zastanowili nad sensem czepiania się Xaviego?
4
@Lionel_Messi10 Dlaczego przehajpowany? Chłopak przyszedł z zupełnie innej ligi, bez znajomości gry w systemie i stylu Barcelony. W dodatku przyzwyczajony jest to dużo ostrzejszego grania. Jest wprowadzany do drużyny tak jak powinien być wprowadzany każdy młody zawodnik. Dostaje okazje ale bez wielkiej presji. A ta była na początku ogromna.
0
@MESSIah16 a masz potrzebę bycia adoptowanym?
1
@TheNekro94 gwiezdne wojny podobno też
16
@Lionel_Messi10 jeszcze jej kałacha dał do zdjęcia... Ja pitole XD
1
https://businessinsider.com.pl/polityka/monika-pawlowska-wybacza-poslom-pis-prezesowi-doradzaja-zle-osoby/e7h35y8
@Bykunn @michal26 Pamiętacie jak pisaliście że Pawłowska nie przyjmie mandatu z uwagi na powiązania z PiSem? Oto przejaw miłości i strachu przed Jareczkiem ;)
1
@AlwaysBlaugrana - nie móc nikogo zarejestrować (łącznie z Cubarsim)
11
@partymaker masz tak nasrane na jego punkcie we łbie że dla ciebie skompromituje się niezależnie od tego co powie.