Azi

1

MatirixOut!!!!!!!

Azi

18

Karny jak nic. Chyba że ktoś jest kibicem realu to wtedy czerwona dla Raphy. Dlaczego? Bo tak!

Azi

0

@MarioVeB!

Azi

2

@michal26 punkt Haasa to w 3/4 zasługa Magnussena. To jak trzymał rywali za plecami - szacun

Azi

1

@mekston nie dość że jest najlepszy to jeszcze ma bolid zdecydowanie lepszy od konkurentów. Skoro nawet Perez nie ma problemów żeby zająć 2 miejsce to różnica jest gigantyczna.

Azi

1

@MichuZ44 Haas odwalił dziś świetną robotę! Ten punkt to gigantyczna zasługa Magnussena.

Azi

1

@mekston Albion łyknął szczura

Azi

0

@mekston dlaczego założyli mu H a nie S?

Azi

0

Dziwne że Tsunoda nie bluzga jeszcze :D

Azi

0

@mekston robotę to zrobi jak się rozbije a Hulk będzie kończył na softach ;)

obstawiam 36-40 okrążenie

Azi

1

@mekston Właśnie miałem napisać że obstawiam że Tsunoda zaraz rozbije siebie i kogoś

mam nadzieję że szczura...

Azi

0

Dla Magnussena chyba teraz bardziej opłaca się rozbić żeby pomóc koledze niż walczyć do końca

Azi

0

@barcelonaLM który nic nie wygra...

Azi

0

Człowiek-niedźwiedź nie radzi sobie z Haasem :)

Azi

0

@weber10michal Czytam w myślach o kogo chodzi...
Grzesiek Rasiak?

Azi

0

@mekston co powiedział? :)

Azi

2

@mekston Popsuł się przed startem :D

Azi

0

@mekston jak obstawiasz miejsca?
Oczywiście 2-10 ;)

Azi

10

@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia kto to jest ale zaprosił ich pewnie spotify

Azi

0

@RoberDzik możliwe. Trafiłem na ten wpis 2x z informacją że to ekolodzy ale nie zdziwię się jeżeli ktoś po prostu powielił niesprawdzone info

Azi

34

Ekolodzy to współcześni wandale i dokładnie tak trzeba ich traktować. Do pierdla na kilka lat to może się ogarną.

Azi

0

Stare dobre 1:0 :)

Azi

0

@Sulimo Akurat nie stawiania na młodzież - dosłownie - to Xaviemu zarzucić może tylko wybitny kretyn. Xavi pokazał nie tylko że nie boi się stawiać na gości, którzy w innych klubach nie łapią się nawet na ławkę ale także że się przy tym nie myli.

Bez obrazy ale wy nie siedzicie ani w klubie ani tym bardziej na treningach a macie do powiedzenia tyle jakbyście wiedzieli wszystko. Może byście się czasem zastanowili nad sensem czepiania się Xaviego?

Azi

4

@Lionel_Messi10 Dlaczego przehajpowany? Chłopak przyszedł z zupełnie innej ligi, bez znajomości gry w systemie i stylu Barcelony. W dodatku przyzwyczajony jest to dużo ostrzejszego grania. Jest wprowadzany do drużyny tak jak powinien być wprowadzany każdy młody zawodnik. Dostaje okazje ale bez wielkiej presji. A ta była na początku ogromna.

Azi

0

@MESSIah16 a masz potrzebę bycia adoptowanym?

Azi

1

@TheNekro94 gwiezdne wojny podobno też

Azi

16

@Lionel_Messi10 jeszcze jej kałacha dał do zdjęcia... Ja pitole XD

Azi

1

https://businessinsider.com.pl/polityka/monika-pawlowska-wybacza-poslom-pis-prezesowi-doradzaja-zle-osoby/e7h35y8

@Bykunn @michal26 Pamiętacie jak pisaliście że Pawłowska nie przyjmie mandatu z uwagi na powiązania z PiSem? Oto przejaw miłości i strachu przed Jareczkiem ;)

Azi

1

@AlwaysBlaugrana - nie móc nikogo zarejestrować (łącznie z Cubarsim)

Azi

11

@partymaker masz tak nasrane na jego punkcie we łbie że dla ciebie skompromituje się niezależnie od tego co powie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?