Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mmaciass Money, money, money
Must be funny
In the rich man’s world
0
@Rust_Cohle do pizzy to wyłącznie ananas
@Kgorecki2500 do rybki ryż, do gulaszu kasza do kotleta ziemniaki
1
@Kgorecki2500 a do czego?
0
Nie wiem czy to jak w klubie funkcjonuje Pena jest budujące czy demotywujące dla młodzieży. Ciekawy jestem jak to odbierają. Bo może uważają że nie ma mocnego konkurenta na miejsce nr. 2 między słupkami?
1
@Arden słusznie. I idziemy na piwo!
1
@Arden no tak - zły wujek @Azi niszczyciel dobrych dyskusji :D
0
@Arden Łaskawie zezwalam. Czemu się mnie pytasz czy możesz o tym podyskutować? :P
0
@Uukasz_93 a ja mówię że by była? O.o
0
@Arden Niech sobie podejmuje takie decyzje jakie uważa za słuszne.
1
@Uukasz_93 w takich przypadkach zawsze brakuje kluczowych informacji: dlaczego go zwolnili (np. nie było podstawy prawnej do trzymania go dłużej, brakuje dowodów itp.) i kto podjął taką decyzję (np. sąd na mocy tego co napisałem wcześniej).
17
"Po sześciu miesiącach rekonwalescencji"
Miał chłopak szczęście że tylko pół roku się leczył, bo to ostatnio u nas jest "szybko".
1
@zuang1995 do jakiego budżetu szukasz tego auta? Bo np. przy małym budżecie to szuka się auta w najlepszym stanie technicznym a nie konkretnego modelu.
2
@mekston z całą pewnością była to @jowita
1
@kondzik47 o to budowlaniec czarodziej!
1
@Kidd No tak - RODO!
Czyli nie ma też sensu pytać na jakiej budowie tyra ten kolo? ;)
0
@urbipl sugerujesz że nasze służby są skrajnie do dupy? :D
0
@mmaciass dokładnie tak. Każdy kot to zwierzę ale nie każde zwierzę jest kotem. Jak zrozumiesz to daj znać.
0
@mmaciass kiedy napisałeś "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem." a Ty i tak zrozumiałeś - cytat - "Za to kierowcy BMW to sami idioci"
Brawo! XD
0
@Luciano99 Fakt. Dałem się złapać jak dziecko ;)
e: w którym urzędzie miasta Anetka pracuje? :P
2
@MichuZ44 Liczba kibiców Haasa zmniejsza się.
Ocon - z całej stawki kierowców jego nie trawię najbardziej
1
@Rastafarnianin w którym urzędzie miasta skrócili czas pracy w klimatyzowanym biurze?
0
@BorzyKrzys chłopie przeczytaj to co napisałem. Ja się nie odnoszę do informacji tylko do sposobu jej przekazania. Bo o to właśnie chodzi. Ty próbujesz się ze mną kłócić na temat treści ale ja się w ogóle do tego nie odnosiłem. Zwracam wam wyłącznie uwagę, że powielacie wpisy ruskiego trolla, który chce u Was wywołać określoną reakcję. I osiągnął swój cel.
Tak jak kolega @DLFCB napisał "Feministka pracująca w policji. To musiało się tak skończyć."
a Ty napisałeś - cytat! - "Pier... tych pajaców z policji."
To jest efekt tego posta wrzuconego przez trolla. I dokładnie to chciał osiągnąć. Wywołać w Was dokładnie takie emocje jakie czujecie. Jeżeli nie nauczycie się podchodzić do informacji na zimno (to nie znaczy obojętnie!!!) to będziecie bardzo łatwym celem.
Na koniec jeszcze raz - ja ani w Twoim przypadku a nie w tej dyskusji - nie odnosiłem się do tego czy informacja jest prawdziwa czy nie. Czy niewidomy jest pokrzywdzony czy nie. To nie ma znaczenia w kontekście o którym piszę.
Na tym koniec tematu. Dalej żyjcie jak chcecie.
4
@Arden w zasadzie tradycyjnie nie było sponsorów na koszulkach Barcelony aż do sezonu 06/07 kiedy pojawił się UNICEF. Wiadomo jednak było że to nie jest promowanie tylko przyzwyczajanie kibica do tego że ten sponsor na koszulkach od teraz będzie.
W sumie nie dziwi mnie to że reklama na koszulkach się pojawiła. To jednak spore źródło przychodu i klub nie powinien marnować takich okazji na zarobek. Niestety biznes jest bezlitosny dla tradycji ;)
1
@Arden dziewczyna ładna ale bez przesady. Mógł wybrać ładniejszą :P
Zaraz się rzucą feministki na mnie :P
0
@DLFCB może nie jestem przewrażliwiony tylko zwyczajnie wiem o czym piszę :D
Kończmy dyskusję. Zostałeś uprzedzony. To co zrobisz z otrzymaną wiedza to już wyłącznie Twoja sprawa. Chcesz dalej dać się sterować - to Twoja sprawa. Nie będę się mieszał w Twoje życie. Ja wyłącznie ostrzegam.
0
@Antimadridista_WR napisałem dość wyraźnie i to 2x "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem." oraz "nie ma takiej zasady że BMW jedzie koniecznie debil."
To nie jest zasada ale prawdopodobieństwo. W BMW jest ono zwyczajnie dużo wyższe.
1
@Antimadridista_WR nie ma takiej zasady że BMW jedzie koniecznie debil. Ale jest zasada że debil jak będzie wybierał samochód to w większości przypadków wybierze BMW właśnie.
Więc tak - marka ma znaczenie dlatego że jest dużo większa szansa na to że ktoś w BMW będzie bardziej agresywny na drodze niż kierowca choćby Merca.
0
@DLFCB i na sposobie przekazu właśnie polega różnica.
Jedno zdanie:
"Niewidomy i cierpiący na porażenie mózgowe Michał Stankowski (30 l) został oskarżony o molestowanie przez feministkę pracującą w szeregach @PolskaPolicja. "
Podkreślenie że biedny niewinny człowiek został oskarżony przez złą feministkę i policjantkę.
Czyste budowanie nienawiści. A to jest tylko 1 zdanie. Kiedy widzisz taki zapis to wiedz że ktoś chce Tobą sterować. Nie daj się zwieść - to nie jest bojownik o prawa biednych niewidomych. To jest zwyczajny troll. Typ szkolony do tego żeby wywoływać u ludzi takich jak Ty skrajne emocje, nienawiść, podziały społeczne itp. itd. A to czego dotyczy informacja - nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Równie dobrze może być prawdziwe jak i fałszywe.
Powtarzam raz jeszcze raz - nie daj sobą sterować. Myśl samodzielnie.
3
@usztafik ja bym wprowadził 1 zł od każdego posta na LaBambie to bym nie musiał czytać takich dziwacznych wpisów :P
0
@Zoker w LL nikt nie może rozmawiać z sędzią chyba że jest z realu to wtedy może wszystko.