Azi

2

@mmaciass Money, money, money
Must be funny
In the rich man’s world

Azi

0

@Rust_Cohle do pizzy to wyłącznie ananas

@Kgorecki2500 do rybki ryż, do gulaszu kasza do kotleta ziemniaki

Azi

1

@Kgorecki2500 a do czego?

Azi

0

Nie wiem czy to jak w klubie funkcjonuje Pena jest budujące czy demotywujące dla młodzieży. Ciekawy jestem jak to odbierają. Bo może uważają że nie ma mocnego konkurenta na miejsce nr. 2 między słupkami?

Azi

1

@Arden słusznie. I idziemy na piwo!

Azi

1

@Arden no tak - zły wujek @Azi niszczyciel dobrych dyskusji :D

Azi

0

@Arden Łaskawie zezwalam. Czemu się mnie pytasz czy możesz o tym podyskutować? :P

Azi

0

@Uukasz_93 a ja mówię że by była? O.o

Azi

0

@Arden Niech sobie podejmuje takie decyzje jakie uważa za słuszne.

Azi

1

@Uukasz_93 w takich przypadkach zawsze brakuje kluczowych informacji: dlaczego go zwolnili (np. nie było podstawy prawnej do trzymania go dłużej, brakuje dowodów itp.) i kto podjął taką decyzję (np. sąd na mocy tego co napisałem wcześniej).

Azi

17

"Po sześciu miesiącach rekonwalescencji"
Miał chłopak szczęście że tylko pół roku się leczył, bo to ostatnio u nas jest "szybko".

Azi

1

@zuang1995 do jakiego budżetu szukasz tego auta? Bo np. przy małym budżecie to szuka się auta w najlepszym stanie technicznym a nie konkretnego modelu.

Azi

2

@mekston z całą pewnością była to @jowita

Azi

1

@kondzik47 o to budowlaniec czarodziej!

Azi

1

@Kidd No tak - RODO!

Czyli nie ma też sensu pytać na jakiej budowie tyra ten kolo? ;)

Azi

0

@urbipl sugerujesz że nasze służby są skrajnie do dupy? :D

Azi

0

@mmaciass dokładnie tak. Każdy kot to zwierzę ale nie każde zwierzę jest kotem. Jak zrozumiesz to daj znać.

Azi

0

@mmaciass kiedy napisałeś "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem." a Ty i tak zrozumiałeś - cytat - "Za to kierowcy BMW to sami idioci"

Brawo! XD

Azi

0

@Luciano99 Fakt. Dałem się złapać jak dziecko ;)

e: w którym urzędzie miasta Anetka pracuje? :P

Azi

2

@MichuZ44 Liczba kibiców Haasa zmniejsza się.

Ocon - z całej stawki kierowców jego nie trawię najbardziej

Azi

1

@Rastafarnianin w którym urzędzie miasta skrócili czas pracy w klimatyzowanym biurze?

Azi

0

@BorzyKrzys chłopie przeczytaj to co napisałem. Ja się nie odnoszę do informacji tylko do sposobu jej przekazania. Bo o to właśnie chodzi. Ty próbujesz się ze mną kłócić na temat treści ale ja się w ogóle do tego nie odnosiłem. Zwracam wam wyłącznie uwagę, że powielacie wpisy ruskiego trolla, który chce u Was wywołać określoną reakcję. I osiągnął swój cel.

Tak jak kolega @DLFCB napisał "Feministka pracująca w policji. To musiało się tak skończyć."
a Ty napisałeś - cytat! - "Pier... tych pajaców z policji."

To jest efekt tego posta wrzuconego przez trolla. I dokładnie to chciał osiągnąć. Wywołać w Was dokładnie takie emocje jakie czujecie. Jeżeli nie nauczycie się podchodzić do informacji na zimno (to nie znaczy obojętnie!!!) to będziecie bardzo łatwym celem.

Na koniec jeszcze raz - ja ani w Twoim przypadku a nie w tej dyskusji - nie odnosiłem się do tego czy informacja jest prawdziwa czy nie. Czy niewidomy jest pokrzywdzony czy nie. To nie ma znaczenia w kontekście o którym piszę.

Na tym koniec tematu. Dalej żyjcie jak chcecie.

Azi

4

@Arden w zasadzie tradycyjnie nie było sponsorów na koszulkach Barcelony aż do sezonu 06/07 kiedy pojawił się UNICEF. Wiadomo jednak było że to nie jest promowanie tylko przyzwyczajanie kibica do tego że ten sponsor na koszulkach od teraz będzie.

W sumie nie dziwi mnie to że reklama na koszulkach się pojawiła. To jednak spore źródło przychodu i klub nie powinien marnować takich okazji na zarobek. Niestety biznes jest bezlitosny dla tradycji ;)

Azi

1

@Arden dziewczyna ładna ale bez przesady. Mógł wybrać ładniejszą :P

Zaraz się rzucą feministki na mnie :P

Azi

0

@DLFCB może nie jestem przewrażliwiony tylko zwyczajnie wiem o czym piszę :D

Kończmy dyskusję. Zostałeś uprzedzony. To co zrobisz z otrzymaną wiedza to już wyłącznie Twoja sprawa. Chcesz dalej dać się sterować - to Twoja sprawa. Nie będę się mieszał w Twoje życie. Ja wyłącznie ostrzegam.

Azi

0

@Antimadridista_WR napisałem dość wyraźnie i to 2x "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem." oraz "nie ma takiej zasady że BMW jedzie koniecznie debil."

To nie jest zasada ale prawdopodobieństwo. W BMW jest ono zwyczajnie dużo wyższe.

Azi

1

@Antimadridista_WR nie ma takiej zasady że BMW jedzie koniecznie debil. Ale jest zasada że debil jak będzie wybierał samochód to w większości przypadków wybierze BMW właśnie.

Więc tak - marka ma znaczenie dlatego że jest dużo większa szansa na to że ktoś w BMW będzie bardziej agresywny na drodze niż kierowca choćby Merca.

Azi

0

@DLFCB i na sposobie przekazu właśnie polega różnica.

Jedno zdanie:
"Niewidomy i cierpiący na porażenie mózgowe Michał Stankowski (30 l) został oskarżony o molestowanie przez feministkę pracującą w szeregach @PolskaPolicja. "

Podkreślenie że biedny niewinny człowiek został oskarżony przez złą feministkę i policjantkę.

Czyste budowanie nienawiści. A to jest tylko 1 zdanie. Kiedy widzisz taki zapis to wiedz że ktoś chce Tobą sterować. Nie daj się zwieść - to nie jest bojownik o prawa biednych niewidomych. To jest zwyczajny troll. Typ szkolony do tego żeby wywoływać u ludzi takich jak Ty skrajne emocje, nienawiść, podziały społeczne itp. itd. A to czego dotyczy informacja - nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Równie dobrze może być prawdziwe jak i fałszywe.

Powtarzam raz jeszcze raz - nie daj sobą sterować. Myśl samodzielnie.

Azi

3

@usztafik ja bym wprowadził 1 zł od każdego posta na LaBambie to bym nie musiał czytać takich dziwacznych wpisów :P

Azi

0

@Zoker w LL nikt nie może rozmawiać z sędzią chyba że jest z realu to wtedy może wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?