Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 używasz słów których nie rozumiesz
0
@Lucyfffer współczuję
0
@BORO_12 Nie chłopie to Ty nie rozumiesz. Nie jesteś Flickiem więc nie mów mi czy ktos będzie grał czy nie. Nie jesteś w stanie ocenić kto będzie grał a kto nie. Tak samo jak nie jesteś w stanie ocenić kto bedzie miał problemy ze zdrowiem a kto nie. Nie męcz mnie swoimi opiniami, bo już wiem że jesteś na nie co do tego transferu. Ale to że coś Ci się wydaje to nie jest argument.
0
@mientusek1407 nie mam pojęcia kogo potrzebuje Flick bo zapomniał mi sie wyspowiadać w tym temacie. Dla mnie jest dość oczywiste, że klub który kreuje dużo okazji ale ma problem z ich wykańczaniem potrzebuje zawodnika, który dobrze porusza się między liniami i przy każdej okazji wejdzie w pole karne, gdzie albo sam będzie miał okazje oddać strzał albo odciągnie kogoś z 9ki. Ale tutaj - zataczając koło - pytanie do Flicka jaki ma pomysł na grę.
@BORO_12 "bo u Flicka nie będzie grał za nazwisko a za umiejętności"
I już to wiesz? Flick wie jaką podjąłeś za niego decyzję? :D
"gdzie ty masz te dobre liczby xd"
policz sobie co ile minut zalicza bramkę/asystę w klubie to się zdziwisz.
2
@heniusss co to ma wspólnego z piłką nożną? Zapytaj lepiej @VegetaPolska. Ja mam żonę i nie planuję jej zdradzać.
0
@Fabik87 to najpierw musisz pozbyć się Laporty
3
@arasz1819 wyjaśniłem Ci to. Jeżeli doszukujesz się w tym propagandy to poszukaj problemów w swojej głowie a nie w pociętym pod tezę filmiku.
1
@michalgajdek Deco tak a na konferencji powiedziałby zapewne dyplomatycznie coś w stylu "Olmo nie jest naszym zawodnikiem", "mam bardzo dobry zespół" itp. itd.
1
@escarabajo oczywiście że decyzja o powstaniu była konieczna. Ale gdyby osoby podejmujące tą decyzję wiedziały, że menda stalin zostawi powstańców samych sobie a niemcy będą - zupełnie bez sensu - mordować do końca, to decyzja byłaby zapewne inna. Ale takie oceny nie mają sensu bo skąd mieli to wiedzieć?
3
@RoberDzik w sensie focha powinniśmy strzelić? Nie chce przejść to nie chce. Po co się na gościa obrażać? O.o
5
O tym czy zawodnik jest w tej chwili potrzebny to powinien decydować trener wraz z dyrektorem sportowym. Jeżeli Filck powie że potrzebuje takiego zawodnika to transfer jest jak najbardziej racjonalny. A jeżeli powie że nie to transfer jest jak najbardziej nie-racjonalny. Proponuję zadać mu na konferencji pytanie w stylu "czy chciałby mieć w drużynie Olmo albo zawodnika o takim profilu" to się - może - dowiemy.
0
@BORO_12 za drogi w stosunku do kogo? Jak masz lepszą i tańszą opcję na tą pozycję to daj znać
- skąd możesz wiedzieć czy będzie dla Flicka opcją nr. 1 czy 4? O.o
- czym się objawia ta nieregularność
- jak wielu innych zawodników - jak jesteś lekarzem i go badałeś co uprawnia Cię do oceny jego stanu zdrowia i zagrożenia jakie niesie ten transfer to daj znać
- akurat liczby ma dobre
2
@arasz1819 serio nie umiesz nic lepszego wymyślić niż idiotyczne przypuszczenie że jestem miłośnikiem pinokia i kaczora? Wymyśl jakiś argument na obronę swojej tezy zamiast wyzywać innych od miłości do złodziei z PiSu...
0
@nowy19pl Ani Pedri ani Gundo nie grali w stylu Olmo. To że Olmo zmienił Pedriego to nie znaczy że realizował zadania 1:1.
Skoro Fermin/Torres mogą "tam grać" to dlaczego na Euro grał Olmo a pozostała dwójka nie powąchała murawy?
Skąd ten hejt na Olmo? To jest idiotyczne. Od lat próbujemy ściągnąć typowo ofensywnego pomocnika (a nie zawodnika typu Gavi/Pedri/Gundo) a nagle zdziwienie że Olmo znalazł się na celowniku. Normalnie na mózgi wam padło czy o co chodzi? O.o
0
@mientusek1407 ktoś kto rozumie że poza Ferminem nie mamy zawodnika na tą pozycję i może dlatego od kilku sezonów próbujemy ściągnąć kogoś takiego...
2
@tristan87 Samper o tym wie? :D
5
@arasz1819 nie widzę propagandy w treści więc co m zachowanie komentatorów do rzeczy? Już pomijając fakt że filmik jest pocięty i zmontowany tak, żebyś odebrał go dokładnie tak jak go odebrałeś - na piwno jest to przypadek.
0
@Zoker tutaj masz listę ofensywnych pomocników - sprawdź czy nie ma na niej zawodników, których nie usiłowaliśmy do nas ściągnąć w ostatnim czasie ;)
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=alle&spielerposition_id=10&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&kontinent_id=0&yt0=Poka%C5%BC
6
@arasz1819 Tak myślałem że o to chodzi. I chcesz mi powiedzieć że komentator który mówi że skoki wracają do TVP oraz zachęca ludzi do oglądania telewizji w której pracuje - to przekaz polityczny? :D
Niech Ćwiąkała i Canal+ uważają bo jak powiedzą że LM wraca do C+ i będą zapraszali na ICH TRANSMISJE to będą oskarżeni o przekazy polityczne XD
0
@LukaszFan Tylko naszym problemem w ostatnich latach nie było to że nie kreowaliśmy okazji ale to że ich nie kończyliśmy bramkami. Zawodnik o profilu Olmo jest nam potrzebny stokroć bardziej niż skrzydłowy z dryblingiem. Jedynie pivot jest bardziej palącą potrzebą ale tutaj nie ma kogo ściągnąć, więc jest problem.
1
@Rastafarnianin Rapha został sprzedany czy o co chodzi?
1
@Safrani oglądałeś Euro w wykonaniu Hiszpanii? To mniej więcej tak będzie grała Barcelona.
0
@BorzyKrzys jakie wideo?
0
@DonAndresFCB
1
@TR3YWAY dla niepoznaki nie przyszedł w koszulce realu
5
@marcin62 wychował sobie człowieka i zadowolonych
0
@Barcasub a okazał się zmiennikiem
0
@Lucyfffer bo wynik to 2:2
0
@Rust_Cohle nosisz w robocie kask na jajach?
0
@partymaker za mało facetów w kategoriach kobiet wystawiamy.