Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh zabawne jest to że 50 lat temu ludzie mieli powody żeby Legii nie lubić. Ale zmienił się ustrój, zmieniło się podejście, zmieniła się forma prawna klubu, stadion, władze i kibice. A niechęci pozostały te same - nawet pomimo faktu, że nie mają żadnej racjonalnej podstawy. Ktoś Cię nauczył że masz nie lubić to nie lubisz. Nawet się nad tym nie zastanawiając :D
1
@TheNekro94 za to nie zabraknie hejtu na labambie.
1
@kuz Na wakacjach
1
@tbas wina tuska ;)
0
Nie będzie medalu. Paryż nadal przeklęty
0
@meteo100 wygląda na miłośnika harleya davidsona ;)
1
@kuz podziwiam że jesteś w stanie stwierdzić takie rzeczy po dwóch sparingach rozegranych kilka dni po tym jak dopiero co dołączył do drużyny.
1
@MesQueUnClub96 ja tam wieżę Andrzejowi
0
@ranger3120 to dotyczy tylko biednych a klub jest przecież bogaty ;)
0
@Peciak ależ Ci się na żarciki zebrało w niedzielę wieczorem :)
1
@FcPortoFan1999 "It’s not football. It’s LaLiga."
0
@FcPortoFan1999 jak real będzie stratny z tego powodu to szybko się pojawi ;)
1
W LL zastąpienie sędziów AI raczej nie obniżyłoby poziomu sędziowania :P
0
@FcPortoFan1999 nima ;)
0
@blakkudium tym bardziej że nie bardzo jest kogo kupić :/
0
@Hosh ja nie jestem od decydowania co można a czego nie można bo się zwyczajnie na tym nie znam. Ja mogę tylko powiedzieć, że skoro dzielimy zawody na rywalizację kobiet i mężczyzn z uwagi na to, że faceci mają przewagę fizyczną, to wybitnie niesprawiedliwym jest dopuszczanie do rywalizacji kobiet zawodników z cechami męskimi, które dają im przewagę.
0
@Arden W tej chwili w biegu na 800 metrów biegnie kobieta z mega krótkimi włosami, niezbyt urodziwa a jakoś nikt nie kwestionuje tego że jest kobietą. Bo to chyba nie w tym rzecz jakie ktoś ma włosy i czy małe piersi
0
Świetny pomysł!
2
@maroon i wszystkim z osobna wydaje się że są mądrzejsi od innych i tylko ich racja jest właściwa.
16
Ten typ ma rocznikowo 17 lat i ciężko go porównać nawet do Cubarsiego, który będąc starszym o pół roku grał w kadrze i pojechał na olimpiadę a w klubie zaliczył prawie 2k minut. A co dzieciaka porównywać do Yamala? To jest żart dopiero :D
1
@norbi77 chyba nawet naście km...
0
@norbi77 no właśnie nie powinni zostać na trybunach
0
@Rhoo z trybun chyba powinni zejść
1
@Piotr,1985 nie. Schodzą bo pioruny w okolicy. Takie przepisy w usa
1
Tośmy się naoglądali :D
1
Ciężko to skomentować. Odczytać z licznika ile jechał też będzie ciężko. Ba - określić czym jechał to spory wyczyn.
e: znalazłem jeszcze coś takiego:
auto to pewnie seat
0
@Comentateiro nie - to ja włączyłem transmisję ;)
0
@Derean Dobra chłopie już wiem w czym rzecz. Ty zwyczajnie nie rozróżniasz "mediapunta" od klasycznej 10.
I nawiązując do tego co powiedział Pedri - on nie klasyfikuje siebie jako klasycznej 10 tylko jako mediapunta właśnie. Co jest dość naturalne.
Więc nie - pisząc o 10 mam na myśli kogoś w stylu Olmo z Euro właśnie. Albo jeszcze lepszy przykład - Mullera z Bayernu. Ale jak myślę o zawodnikach typu Pedri to mam na myśli mediapunta właśnie. Ale mediapunta nie jest 10 - tak określić mogliby go ludzie wychowani na piłce angielskiej. Ale gdyby tak było to Pedri grałby w kadrze z 10 właśnie ale nie gra.
I tak - Olmo może zagrać jako mediapunta ale nie będzie miał szans w rywalizacji z Pedrim, który jest po prostu kilka klas lepszym zawodnikiem z takimi zadaniami. Ale ściągając Olmo nie chodzi (a przynajmniej taką mam nadzieję) o ściągnięcie mediapunta ale o ściągnięcie kogoś w stylu Mullera właśnie.
4
@zadafcb Prawidłowo! ;)
0
@Derean Chłopie daruj mi średnie pozycje bo zaraz mi powiesz że Morata grał w drugiej linii...