Azi

5

Jak jeden z naszych polityków bije matkę to problem a jak chłop bije babę na ringu na olimpiadzie to pół świata kleszcze.


Tak - post ma charakter sarkastyczny i porównanie przemocy domowej do boksu nie ma żadnego sensu ale większość i tak pewnie nie zauważy tego dopisku.

Azi

0

@D10SLEO ale Kryszcziano czuje się najlepszym zawodnikiem w historii i ja mu nie wierzę ;)

Azi

3

@Aragorn33 ciekawość - dlaczego nie ma facetów wyglądających jak kobieta w męskiej rywalizacji - z sukcesem oczywiście. Zawsze dyskusja toczy się tylko w jedną stronę. Cóż za przypadek...

Azi

0

@Aragorn33 ja do Ciebie coś pisałem? Gdzie Cię zresztą obraziłem? Stwierdziłem oczywisty fakt na to że ktoś Ci wysyła dowód wizualny a Ty tego nie ogarniasz i próbujesz odwracać kota ogonem jakby była w tym jakąś logika (a nie ma).

Jeżeli masz ze mną jakiś problem to ignoruj i po problemie!

Azi

13

@FranciscoZubra a normalnie na podstawie czego określasz czy zwrócić się do kogoś w formie męskiej czy żeńskiej? Macasz czy są jajka i wtedy dopiero się odzywasz?

Azi

18

Komentarz usunięty

Azi

0

@stone80 zgadza się. Zabrakło Ci argumentów. Nie wiem po co mi wyraziłeś swoją opinię nie popartą niczym. Oczywiście żyjesz w przekonaniu że Twoja racja jest jedyną słuszną. Ale dlaczego miałby tak sądzić ktokolwiek poza tobą skoro nie uargumentowałeś tego w żaden sposób? Nie mam pojęcia. Ty pewnie też nie masz pojęcia ale i tak będziesz twierdził że twoja racja jest racjonalna :D

Azi

0

@stone80 dziękuję za podzielenie się bezwartościową opinią :)

Azi

0

@SawneyBean "Ale jakie moje widzimisię? Przecież dane które podaje, to nie jest mój wymysł, tylko fakty.
Możesz je samemu sprawdzić, jak każdy inny człowiek na świecie."

Ale interpretacja ich jest już wybitnie twoja.

"Czy ja wymyśliłem, że Olmo od lat ma problemy z kolanem? Nie. Po prostu jest ma, stąd spora ilość kontuzji związanych właśnie z kolanem (min. zerwane więzadła). I nie mówimy tu o jednym pechowym sezonie."

Dość powszechna są kontuzje u zawodników - także przewlekle i nie wykluczają one tych zawodników z gry w piłkę...

"Czy ja wymyśliłem sobie w głowie, że w ciągu ostatnich 3 sezonów, w dwóch z nich - trener nie mógł liczyć na Olmo (z powodu kontuzji) właściwie przez 90% pierwszej części sezonu? Nie. Tak po prostu było i samemu możesz to sprawdzić"

A potem się wyleczy i grał. Skąd dziwaczny wniosek że znowu się połamie? To jest właśnie nadinterpretacja do której nie masz podstaw.

"Możesz sprawdzić jakie miał kontuzje, kiedy je miał, jak często - co tylko zechcesz."

Mogę, sprawdziłem i jak napisałem - nie znam się na tym. A jak się nie znam to słucham opinii tych co się znają. Ty się nie znasz więc dlaczego miałbym się przejmować Twoja?

Azi

0

@SawneyBean i co w związku z tym? Jestes lekarzem żeby oceniać jego stan zdrowia na tej podstawie? Kiedy go badałeś? Bez obrazy ale Twoje argumenty są skrajnie nielogiczne. W jednym poście piszesz o liczbie męczy w których wystąpił a w następującym już o minutach na boisku (jakby kontuzjowany pojawiał się na parę minut a potem w kolejnych meczach).

Pomijam fakt że nie masz prawa posiadać wiedzy o stanie jego zdrowia co oznacza że nadal sugerujesz się wyłącznie tym co ci się wydaje.

Chłopie przyjmij jakąś sensowną linie argumentacji dla odmiany. Bo ta tą chwilę to nadal jest Twoje widzimisię a nie opinia poparta jakimkolwiek argumentem

Azi

0

@SawneyBean jak nie rozegrał? W każdym sezonie ma rozegrane ponad 50% spotkań ligowym. Najniżej 55%. Coś bardzo źle sprawdziłeś albo nie wiesz ile zespołów gra w lidze niemieckiej;)

Azi

0

@SawneyBean " chłopak nie wniesie bramek, nie wniesie asyst, nie będzie raczej wartością dodatnią zespołu"

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo tak Ci się wydaje? W takich okolicznościach usprawiedliwianie swoich "przeczuć" dobrem klubu jest niedorzeczne

Azi

0

@SawneyBean Olmo ma bramkę/asystę w klubie średnio co 143 min. Dla porównania Bellingham co 101 a zagrał sezon życia. Dalej dla porównania w BVB co 207 minut.

Normalnie przepaść ;)

Nie obraz się ale żeście się zaparli na tego Olmo strasznie. A w tej niechęci nie ma za grosz logiki. Za taką kasę jaką trzeba na niego wyłożyć to chłopaka trzeba brać i się w ogóle nie zastanawiać czy warto.

Azi

0

@MesQueUnClub96 a teraz jest rzecznikiem PZPR

Azi

0

@SawneyBean i co w zawiązku z tym?

Taki Iniesta ma nieporównywalnie niższa średnia bramek/asyst na mecz w klubie. I czy to oznacza że nie był wybitnym zawodnikiem? No był wybitny. Piłka nożna to nie statystyka. Ona owszem bywa pomocna ale kierowanie się na ślepo liczbami sukcesu nie przyniesie.

Pomijam tak oczywisty fakt jak to że Olmo nie grał w klubie bijącym się o najwyższe cele i w tym czasie zaledwie raz skończył na podium.

Oraz fakt że nie stać nas na absolutnie topowych zawodników.

Azi

0

@Zoker jedynym zawodnikiem w Barcelonie do którego możesz porównać Olmo jest Fermin. Z tym że jeden jest zdecydowanie lepszy od drugiego co zresztą abylo doskonale widać na euro.

Pedro i Gundo nigdy nie będą pełnili roli Olmo czy Fermina. A taki zawodnik, który wykorzysta miejsce jakie zrobi mu 9ka jest nam niezbędny. A już szczególnie kiedy mamy mieć dwóch klasycznych skrzydłowych

Azi

0

@Zoker chłopie ale twój komentarz porównujący Gundo albo Pedriego do Olmo nie da się skomentować inaczej niz "XD"
Równie dobrze mogłeś napisać jak Busi, Alba, Frankie albo Rasiak

Azi

0

@Zoker Olmo to zawodnik który gra między liniami i przy każdej okazji wchodzi w pole karne. Mając Lewgo skupiającego zwykle obu stoperów rywali aż prosi się o zawodnika z takimi umiejętnościami. Zresztą widać jakie liczby zrobił Fermin który generalnie dupy nie urywał ale liczby ma.

Azi

0

@negreanu nie wiem to kwestia sztabu medycznego. Nie jestem lekarzem i nie mam wiedzy z tego zakresu. To wypowiadanie się o ryzyku byłoby głupie

Azi

0

@Zoker bo to typ zawodnika jakiego bardzo potrzebujemy a Fermin jest od niego dużo, dużo słabszy.

Tylko że ściąganie Olmo z Nico nie ma nic wspólnego i nie mam pojęcia dlaczego niektórzy wiążą ze sobą oba te transfery.

Azi

4

@pt9 że dzieci labamby zrealizują swoje zawiści ;)

Azi

3

@FCB24 Olmo zdecydowanie tak

Azi

2

@maroon to było na parkingu pod lok. weterynarza. Babka zwiała ale potrafiłem mniej więcej opisać kto wysiadał wcześniej z jej auta i opisywany facet się znalazł u tego weterynarza właśnie. Oczywiście próbował kręcić na wszystkie sposoby ale jak mu zagrozili policją to babka się pojawiła, podpisał oświadczenie i dał oc. I wtedy się do mnie przyczepił że jestem konfidentem.

Azi

0

@TheNekro94 i prawidłowo! :)

Azi

0

@maroon mężulek albo chłopaczek tej babki, która spowodowała szkodę.

Azi

24

Zostałem dziś zwyzywany od konfidentów :D

Dlaczego? Bo spisałem numer baby, która cofając uszkodziła zderzak od czyjejś Toyoty i postanowiłem nie być obojętny tylko poinformować o tym fakcie właścicieli.

Niektórzy ludzie są strasznie żałośni i nie potrafią brać odpowiedzialności za swoje własne czyny, nawet w sytuacji gdy za szkodę zapłaci ubezpieczyciel a nie oni sami. Uszkodzić komuś auto i nawiać - wielcy bohaterowie. Ciekawe czy byliby szczęśliwi gdyby to im ktoś uszkodził auto i postanowił się ulotnić?

Azi

0

@PatrykBarca zupełnie nie rozumiem co chcesz mi przekazać. Potrzebujemy klasowych zawodników i Olmo takim jest. Jakie ma znaczenie że zawodnik o podobnym profilu (ale o zerowym doświadczeniu i dużo słabszych umiejętnościach) nie gra?

Skąd mam wiedzieć kogo chce Flicka. I skąd wiesz kogo chciał Xavi? Kiedy z nim rozmawiałeś i co Ci wówczas powiedział?

Zupełnie nie rozumiem oceniania transferu jakiegoś zawodnika na podstawie tak dziwacznych opinii które nie mają poparcia absolutnie w niczym.

Azi

0

@Aragorn33 chłopie jak chcesz wierzyć w bajki to mnie do tego nie mieszaj :)

Azi

0

@Aragorn33 tylko że organizatorzy powiedzieli prawdę a winny zawsze będzie łgał że niby nie o to chodziło.

A komentarze innych i to kogo obwiniają to nie moja sprawa i w sumie mało mnie one interesują :p

Azi

0

@Aragorn33 a do kogo jest skierowane oburzenie? Bo moje osobiste jest do organizatora. Do kogo zresztą miałby być skierowane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?