- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
2
Czy Mbappe zabraknie na podium w ZP?
@Encore
Vini i Bellingham mają dwa miejsca zaklepane, ale kto wbije do top3?
Jak Hiszpania wygra Euro, to może Rodri coś namieszać, ale w sumie nie jest dla mnie pewne kto będzie tym trzecim na podium.
0
@mekston Chyba napewno.Trójka powinna wyglądac Jude,Vini i Rodri.
0
@mekston Nie, będzie na trzecim miejscu.
2
@mekston Mbappe powinien być w trójce. Przypominam tylko, że teraz w ZP mają bardziej patrzeć na statystyki indywidualne niż drużynowe (uja tam, będą oceniać tak samo, jak zawsze).
Mbappe statystyki indywidualne ma najlepsze. Do tego król strzelców na wszystkich trzech frontach.
0
@mekston Moim zdaniem jeśli Hiszpania wygra Euro to Mbappe będzie 4.
0
@mekston i tak Leo wygra ;)
1
@Danny Gaucho Nie wiem czy ktoś tu w ogóle bierze pod uwagę liczby jakie nastukał Francuz w tym sezonie. Do tego Król Strzelców Ligi Mistrzów i Król Strzelców Ligue 1, ale każdy patrzy wyłącznie na trofea. To idąc tym tokiem myślenia ZP powinien wygrać Nacho, albo Carvajal po wygraniu Euro przez Hiszpanię.
1
@Danny Gaucho Mbappe wygrał wszystkie trofea na krajowym podwórku, jasne to Francja, ale wciąż trzeba dać na plus
Jak piszesz król strzelców 3 najważniejszych rozgrywek klubowych w których gra dany piłkarz (ok, Harry Kane też ma króla strzelców w LM, do tego w lidze + ZB, ale jednak klasyczna 9 nie porywa aż tak i on akurat za wiele trofeów nie wygrał)
Ma na pewno większą medialność niż Rodri, ale zobaczymy. Jorginho który był daleki od kalibru Rodriego mocno zyskał po Euro (jasne miał też LM, ale po LM w ogóle o nim nie mówiono).
0
@MesQueUnClub_87 Bo trofea zawsze(lub prawie) były na 1 miejscu. Teraz mimo zmienienia zasad i tak będą. Lata, gdzie są MŚ i ME zawsze będą kluczowe przy wyborze ZP.
1
@MesQueUnClub_87 Ja brałem, to zostałem nazwany realowcem i tyle w temacie było xD
1
@Zoker Bardzo dobrze. Jazda! Wiecie, co z nim zrobić! Podróbka Jokera!
3
@Danny Gaucho No w sumie logiczne, że przy nagrodzie indywidualnej główną rolę odgrywają trofea drużynowe, a nie statystyki, nagrody i osiągnięcia indywidualne, ale czego się spodziewać po plebiscycie w którym decydują dziennikarze, a nie rzetelna komisja.
1
@Danny Gaucho Już lepsza taka podróba, która próbuje w miarę możliwości prowadzić normalne dyskusje, niż te asy, które wzajemnie łechtają się po jajkach poprzez gloryfikowanie Barcelony i na siłę umniejszanie Realowi i Maszynie :D