4 marca 2018, 16:47
0
Suarez jak rączki z tyłu trzyma XD
4 marca 2018, 16:38
2
Cou był wolny :/
4 marca 2018, 16:16
6
Jordi :D
4 marca 2018, 16:14
Komentarz usunięty przez użytkownika
4 marca 2018, 15:01
1
Od dłuższego czasu składy są na ok. 75 minut przed meczem
3 marca 2018, 20:54
Shaquem Griffin, zawodnik bez jednej ręki (do podnoszenia używał protezy), podniósł 20 razy sztangę o wadze 102 kg podczas NFL Combine!
3 marca 2018, 19:04
89, to jego karta TOTGS. Normalna karta dostała 87
3 marca 2018, 12:53
O 3 miesiące się spóźniłeś :D
2 marca 2018, 15:11
Właśnie zaczyna się 1. z 4 dni NFL Combine! Najlepsi zawodnicy, którzy w tym roku przystąpią do draftu, mają okazje się dziś zaprezentować :)
1 marca 2018, 23:38
Na szczęście mamy dwie perełki - Cucu i Mirandę :)
1 marca 2018, 22:54
A co nas teraz Real obchodzi?
1 marca 2018, 22:34
Ciekawe czy by go skurcze łapały, gdyby prowadzili...
1 marca 2018, 22:31
Iniesta w drugiej połowie kompletnie niewidoczny, a Dembele na ławce...
1 marca 2018, 22:21
Przecież jest powołany...
1 marca 2018, 21:37
1. Raya Hudsona 2. Nie komentuje dzisiejszego meczu
1 marca 2018, 21:22
W trakcie meczu, to raczej mało kto Ci to przeczyta
1 marca 2018, 20:41
Wyjazdowym, błękitnym ;)
1 marca 2018, 20:01
Dobrze, że Pique przynajmniej nie gra w pierwszym...
1 marca 2018, 19:55
Jak Suarez dziś żółtko wyłapie, to nie wytrzymie...
1 marca 2018, 19:54
No i wykrakałeś...
1 marca 2018, 19:11
Na polskiej stronie Realu pojawił się jakby co artykuł ;)
1 marca 2018, 19:05
Oczywiście, że mogą go chcieć, ale przypadkiem zaczynają o tym pisać, dopiero teraz, gdy przyjście Francuza do nas wydaje się już praktycznie przesądzone ;)
1 marca 2018, 18:58
A dokładniej za pół godziny ;)
1 marca 2018, 18:57
Godzinę i 15 minut przed meczem ;)
Na stronie Realu już Griezmanna chcą XD
1 marca 2018, 17:16
Nawet nie wiedziałem, że Viera przeszedł :O
1 marca 2018, 17:04
58
Teraz każdy jak idiota przed kompem lub telefonem wydaje z siebie dźwięki mniej więcej takie : "La Rambla, La Ralmba, La lama, la rama, ****" :D
1 marca 2018, 15:11
Czy Dembele powiedział o sobie w 3. osobie w ostatnim zdaniu?
1 marca 2018, 15:04
56
Spokojnie, Antoine. Wstrzymaj się jeszcze z tą niedzielą, a później na CN możesz strzelać ile ci się podoba ;)
1 marca 2018, 13:53
No to jedyną możliwością przyjścia Arthura w lecie to uzyskanie paszportu przez Cou
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Suarez jak rączki z tyłu trzyma XD
2
Cou był wolny :/
6
Jordi :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Od dłuższego czasu składy są na ok. 75 minut przed meczem
0
Shaquem Griffin, zawodnik bez jednej ręki (do podnoszenia używał protezy), podniósł 20 razy sztangę o wadze 102 kg podczas NFL Combine!
1
89, to jego karta TOTGS. Normalna karta dostała 87
0
O 3 miesiące się spóźniłeś :D
0
Właśnie zaczyna się 1. z 4 dni NFL Combine! Najlepsi zawodnicy, którzy w tym roku przystąpią do draftu, mają okazje się dziś zaprezentować :)
0
Na szczęście mamy dwie perełki - Cucu i Mirandę :)
1
A co nas teraz Real obchodzi?
6
Ciekawe czy by go skurcze łapały, gdyby prowadzili...
6
Iniesta w drugiej połowie kompletnie niewidoczny, a Dembele na ławce...
0
Przecież jest powołany...
0
1. Raya Hudsona
2. Nie komentuje dzisiejszego meczu
2
W trakcie meczu, to raczej mało kto Ci to przeczyta
0
Wyjazdowym, błękitnym ;)
2
Dobrze, że Pique przynajmniej nie gra w pierwszym...
0
Jak Suarez dziś żółtko wyłapie, to nie wytrzymie...
1
No i wykrakałeś...
0
Na polskiej stronie Realu pojawił się jakby co artykuł ;)
1
Oczywiście, że mogą go chcieć, ale przypadkiem zaczynają o tym pisać, dopiero teraz, gdy przyjście Francuza do nas wydaje się już praktycznie przesądzone ;)
1
A dokładniej za pół godziny ;)
1
Godzinę i 15 minut przed meczem ;)
1
Na stronie Realu już Griezmanna chcą XD
0
Nawet nie wiedziałem, że Viera przeszedł :O
58
Teraz każdy jak idiota przed kompem lub telefonem wydaje z siebie dźwięki mniej więcej takie : "La Rambla, La Ralmba, La lama, la rama, ****" :D
0
Czy Dembele powiedział o sobie w 3. osobie w ostatnim zdaniu?
56
Spokojnie, Antoine. Wstrzymaj się jeszcze z tą niedzielą, a później na CN możesz strzelać ile ci się podoba ;)
0
No to jedyną możliwością przyjścia Arthura w lecie to uzyskanie paszportu przez Cou