0

Suarez jak rączki z tyłu trzyma XD

2

Cou był wolny :/

6

Jordi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Od dłuższego czasu składy są na ok. 75 minut przed meczem

0

Shaquem Griffin, zawodnik bez jednej ręki (do podnoszenia używał protezy), podniósł 20 razy sztangę o wadze 102 kg podczas NFL Combine!

1

89, to jego karta TOTGS. Normalna karta dostała 87

0

O 3 miesiące się spóźniłeś :D

0

Właśnie zaczyna się 1. z 4 dni NFL Combine! Najlepsi zawodnicy, którzy w tym roku przystąpią do draftu, mają okazje się dziś zaprezentować :)

0

Na szczęście mamy dwie perełki - Cucu i Mirandę :)

1

A co nas teraz Real obchodzi?

6

Ciekawe czy by go skurcze łapały, gdyby prowadzili...

6

Iniesta w drugiej połowie kompletnie niewidoczny, a Dembele na ławce...

0

Przecież jest powołany...

0

1. Raya Hudsona
2. Nie komentuje dzisiejszego meczu

2

W trakcie meczu, to raczej mało kto Ci to przeczyta

0

Wyjazdowym, błękitnym ;)

2

Dobrze, że Pique przynajmniej nie gra w pierwszym...

0

Jak Suarez dziś żółtko wyłapie, to nie wytrzymie...

1

No i wykrakałeś...

0

Na polskiej stronie Realu pojawił się jakby co artykuł ;)

1

Oczywiście, że mogą go chcieć, ale przypadkiem zaczynają o tym pisać, dopiero teraz, gdy przyjście Francuza do nas wydaje się już praktycznie przesądzone ;)

1

A dokładniej za pół godziny ;)

1

Godzinę i 15 minut przed meczem ;)

1

Na stronie Realu już Griezmanna chcą XD

0

Nawet nie wiedziałem, że Viera przeszedł :O

58

Teraz każdy jak idiota przed kompem lub telefonem wydaje z siebie dźwięki mniej więcej takie : "La Rambla, La Ralmba, La lama, la rama, ****" :D

0

Czy Dembele powiedział o sobie w 3. osobie w ostatnim zdaniu?

56

Spokojnie, Antoine. Wstrzymaj się jeszcze z tą niedzielą, a później na CN możesz strzelać ile ci się podoba ;)

0

No to jedyną możliwością przyjścia Arthura w lecie to uzyskanie paszportu przez Cou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?