No tak, ale to nie zmienia faktu, że powinno być wspomniane w kalendarium, szczególnie, że zdanie "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony." jest błędne
Kibic Realu, z którym rozmawiam , właśnie stwierdził , że nazwanie Busiego najlepszym ŚPD w historii jest większym głupstwem niż stwierdzenie , że CR jest lepszym rozgrywającym od Messiego XD
0
Kolejna asysta Alby! :)
0
Dzisiaj mamy zagrać 4-2-3-1
1
Ale każdy już wie jaki jest skład. Teraz się po prostu zastanawiamy nad ustawieniem
10
Ten sklep ma już dobre parę miesięcy
0
Nie no, z tego co czytam to pierwsza seria ma być wg klasyfikacji w lotach, a druga według Raw Air
1
Może jako szefu stacji, zaczął się bardziej pracą za biurkiem, a komentowanie oddał innym
0
No właśnie ja też jestem pewien, dlatego tak się truszkę dziwię :D
1
Z tego co piszesz, no to raczej liceum
No i takie zapytanie, rocznik 00 nie jest przypadkiem już w 2. klasie szkoły średniej?
0
Niestety rzut karny i Barcelona B przegrywa 0-1 :/
1
No tak, ale to nie zmienia faktu, że powinno być wspomniane w kalendarium, szczególnie, że zdanie "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony." jest błędne
0
Czemu w kalendarium nie ma wspomnienia o zbombardowaniu siedziby klubu?
0
No tak, ale cały czas o jakimś rasizmie piszą, czy stało się coś podczas tego meczu rasistowskiego, czy tylko przysłowiowy "ból pupy" po porażce?
0
Ale tak na serio, to Lech coś rasistowskiego zrobił, czy po prostu indonezyjscy fascynaci polskiej piłki mają ból czterech liter?
4
Jest na ten temat artykuł
0
Normalnie z Lublina do domu jadę ok. 30 minut. Dzisiaj w samym Lublinie ponad godzina... Masakra
15
No i na co komu ten śnieg?
2 dni mrozu , potem znowu na plusie i po raz kolejny ciapa...
9
Wiele ludzi widziałem pisało , że Dembele dziś cienko w ofensywie, ale za to dziś w defensywie. Wielkie brawa!
37
Paulinho zawsze dawal więcej wchodząc z ławki
0
Czy Makelele i Vieira byli lepsi od Busiego technicznie?
0
Kibic Realu, z którym rozmawiam , właśnie stwierdził , że nazwanie Busiego najlepszym ŚPD w historii jest większym głupstwem niż stwierdzenie , że CR jest lepszym rozgrywającym od Messiego XD
1
Proszę cię Trzeciak... Aleix PO?
0
Mecz bez poślignięcia Dembele, meczem straconym :)
2
Kurde mecz się zaczyna , a mnie dwójka wzywa :/
2
Nie ma możliwości rezerwacji, ale jest możliwość zakupu ;)
0
Chłopa, o ile wiem, to ona ma ;)
0
Dawaj ze mną na trening ;)
0
Lauren < 3. Fajna kobitka ;)
1
Inter, szansa na 3. LM z rzędu by była, no i ta bramka Bojana...
3
To ma być nawiązanie do strojów z końcówki lat 90.
https://4.bp.blogspot.com/-YfrdW38drUw/WgbGJnnRhUI/AAAAAAABW8E/hRv0RSDD7UEbH3l_dPbx34ECsrpvaZ_mgCLcBGAs/s738/barcelona-nike-kit-1998-1999.jpg
8
A mi się za to podobają ;)