0

Kolejna asysta Alby! :)

0

Dzisiaj mamy zagrać 4-2-3-1

1

Ale każdy już wie jaki jest skład. Teraz się po prostu zastanawiamy nad ustawieniem

10

Ten sklep ma już dobre parę miesięcy

0

Nie no, z tego co czytam to pierwsza seria ma być wg klasyfikacji w lotach, a druga według Raw Air

1

Może jako szefu stacji, zaczął się bardziej pracą za biurkiem, a komentowanie oddał innym

0

No właśnie ja też jestem pewien, dlatego tak się truszkę dziwię :D

1

Z tego co piszesz, no to raczej liceum
No i takie zapytanie, rocznik 00 nie jest przypadkiem już w 2. klasie szkoły średniej?

0

Niestety rzut karny i Barcelona B przegrywa 0-1 :/

1

No tak, ale to nie zmienia faktu, że powinno być wspomniane w kalendarium, szczególnie, że zdanie "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony." jest błędne

0

Czemu w kalendarium nie ma wspomnienia o zbombardowaniu siedziby klubu?

0

No tak, ale cały czas o jakimś rasizmie piszą, czy stało się coś podczas tego meczu rasistowskiego, czy tylko przysłowiowy "ból pupy" po porażce?

0

Ale tak na serio, to Lech coś rasistowskiego zrobił, czy po prostu indonezyjscy fascynaci polskiej piłki mają ból czterech liter?

4

Jest na ten temat artykuł

0

Normalnie z Lublina do domu jadę ok. 30 minut. Dzisiaj w samym Lublinie ponad godzina... Masakra

15

No i na co komu ten śnieg?
2 dni mrozu , potem znowu na plusie i po raz kolejny ciapa...

9

Wiele ludzi widziałem pisało , że Dembele dziś cienko w ofensywie, ale za to dziś w defensywie. Wielkie brawa!

37

Paulinho zawsze dawal więcej wchodząc z ławki

0

Czy Makelele i Vieira byli lepsi od Busiego technicznie?

0

Kibic Realu, z którym rozmawiam , właśnie stwierdził , że nazwanie Busiego najlepszym ŚPD w historii jest większym głupstwem niż stwierdzenie , że CR jest lepszym rozgrywającym od Messiego XD

1

Proszę cię Trzeciak... Aleix PO?

0

Mecz bez poślignięcia Dembele, meczem straconym :)

2

Kurde mecz się zaczyna , a mnie dwójka wzywa :/

2

Nie ma możliwości rezerwacji, ale jest możliwość zakupu ;)

0

Chłopa, o ile wiem, to ona ma ;)

0

Dawaj ze mną na trening ;)

0

Lauren < 3. Fajna kobitka ;)

1

Inter, szansa na 3. LM z rzędu by była, no i ta bramka Bojana...

8

A mi się za to podobają ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?