0

Możliwe , że to podbudowa do przyszłorocznej WMki

1

O ja pierdziele... Mistrzostwo :O

1

Była dobra, ale bez przesady

0

Hahahahha Geniusz XD

0

No i proszę XD

0

2/3 od końca jak dla mnie (czyli pewnie będzie po tej walce) :D

1

IC Title, SD Womens, US Championship i Ronda

1

Świetny debiut Rondy!

1

Nie polecam bronić streaku w Nowym Orleanie :D

3

No i zaczynamy Wrestlemanie!

0

By nie podbudowywali tego starcia, aby Taker miał w ogóle się nie pojawić. W dodatku podobno był widziany w NOLA

0

Tak jest

0

Taker się na 99% dzisiaj pojawi. Tylko pytanie, czy odbędzie się walka, czy tylko face-off?

0

Wyniki są z góry ustawione, jednak sama walka jest jak najbardziej prawdziwa (oczywiście w najbezpieczniejszy sposób)

3

Właśnie zaczyna się Kick-Off Show do Wrestlemanii 34!
Link do Kick-Offu dla zainteresowanych:

2

Co tam było? (Choć się domyślam) XD
Edit: Mimo, że komentarz usunięty to na głównej w topowych był. Grubo XD

43

Dziś mija dokładnie rok od meczu z Malagą. Był to ostatni mecz ligowy przegrany przez Barcę :)

1

Wrestlemania jutro. Mozna obejrzeć i to i to ;)

5

Zaczyamy NXT Takover: New Orleans!

0

Tak to jest jak gra na swojej pozycji , a nie na jakimś skrzydle czy prawej obronie

55

Barcelona w tym sezonie La Liga po 75 minucie : 22 bramki strzelone, 0 straconych! :O

0

A za kogo miałby w tym składzie zagrać?

0

No nie bardzo miałby za kogo Denis zagrać

1

No ale też nie róbmy z Leganes takich ogórków (hehe). To nie 3-ligowiec, nie możemy wymienić 2/3 składu

2

Ale co byś w tym składzie zmienił? Bo tylko narzekasz , ale zero konkretów

0

No albo Roberto albo Alba. Jeden musiał zagrać

0

W tym składzie jedyne co można było zmienić to Paco za Luisa

0

Sofa na ten moment wie tyle co my. Czyli nic ;)

1

Oj nie wiem. Barca B ma najmłodszą kadrę w całej lidze , wiec szczerze nie dziwię się , że biją się o utrzymanie

0

Ja się nie boję ofensywnej gry, tylko w twoim ustawieniu wszyscy pomocnicy są ofensywnego nastawienia , a to zazwyczaj nie kończy się dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?