9 kwietnia 2018, 03:34
0
Możliwe , że to podbudowa do przyszłorocznej WMki
9 kwietnia 2018, 03:24
1
O ja pierdziele... Mistrzostwo :O
9 kwietnia 2018, 03:17
Była dobra, ale bez przesady
Hahahahha Geniusz XD
9 kwietnia 2018, 03:14
No i proszę XD
9 kwietnia 2018, 03:03
2/3 od końca jak dla mnie (czyli pewnie będzie po tej walce) :D
9 kwietnia 2018, 03:00
IC Title, SD Womens, US Championship i Ronda
9 kwietnia 2018, 02:55
Świetny debiut Rondy!
9 kwietnia 2018, 02:03
Nie polecam bronić streaku w Nowym Orleanie :D
9 kwietnia 2018, 00:58
3
No i zaczynamy Wrestlemanie!
8 kwietnia 2018, 23:24
By nie podbudowywali tego starcia, aby Taker miał w ogóle się nie pojawić. W dodatku podobno był widziany w NOLA
Tak jest
8 kwietnia 2018, 23:20
Taker się na 99% dzisiaj pojawi. Tylko pytanie, czy odbędzie się walka, czy tylko face-off?
8 kwietnia 2018, 23:05
Wyniki są z góry ustawione, jednak sama walka jest jak najbardziej prawdziwa (oczywiście w najbezpieczniejszy sposób)
8 kwietnia 2018, 22:57
Właśnie zaczyna się Kick-Off Show do Wrestlemanii 34! Link do Kick-Offu dla zainteresowanych:
8 kwietnia 2018, 12:16
2
Co tam było? (Choć się domyślam) XDEdit: Mimo, że komentarz usunięty to na głównej w topowych był. Grubo XD
8 kwietnia 2018, 08:18
43
Dziś mija dokładnie rok od meczu z Malagą. Był to ostatni mecz ligowy przegrany przez Barcę :)
8 kwietnia 2018, 02:34
Wrestlemania jutro. Mozna obejrzeć i to i to ;)
8 kwietnia 2018, 01:59
5
Zaczyamy NXT Takover: New Orleans!
7 kwietnia 2018, 22:46
Tak to jest jak gra na swojej pozycji , a nie na jakimś skrzydle czy prawej obronie
7 kwietnia 2018, 22:35
55
Barcelona w tym sezonie La Liga po 75 minucie : 22 bramki strzelone, 0 straconych! :O
7 kwietnia 2018, 21:01
A za kogo miałby w tym składzie zagrać?
7 kwietnia 2018, 20:33
No nie bardzo miałby za kogo Denis zagrać
7 kwietnia 2018, 19:53
No ale też nie róbmy z Leganes takich ogórków (hehe). To nie 3-ligowiec, nie możemy wymienić 2/3 składu
7 kwietnia 2018, 19:47
Ale co byś w tym składzie zmienił? Bo tylko narzekasz , ale zero konkretów
7 kwietnia 2018, 19:46
No albo Roberto albo Alba. Jeden musiał zagrać
7 kwietnia 2018, 19:42
W tym składzie jedyne co można było zmienić to Paco za Luisa
7 kwietnia 2018, 19:32
Sofa na ten moment wie tyle co my. Czyli nic ;)
7 kwietnia 2018, 19:02
Oj nie wiem. Barca B ma najmłodszą kadrę w całej lidze , wiec szczerze nie dziwię się , że biją się o utrzymanie
7 kwietnia 2018, 16:05
Ja się nie boję ofensywnej gry, tylko w twoim ustawieniu wszyscy pomocnicy są ofensywnego nastawienia , a to zazwyczaj nie kończy się dobrze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Możliwe , że to podbudowa do przyszłorocznej WMki
1
O ja pierdziele... Mistrzostwo :O
1
Była dobra, ale bez przesady
0
Hahahahha Geniusz XD
0
No i proszę XD
0
2/3 od końca jak dla mnie (czyli pewnie będzie po tej walce) :D
1
IC Title, SD Womens, US Championship i Ronda
1
Świetny debiut Rondy!
1
Nie polecam bronić streaku w Nowym Orleanie :D
3
No i zaczynamy Wrestlemanie!
0
By nie podbudowywali tego starcia, aby Taker miał w ogóle się nie pojawić. W dodatku podobno był widziany w NOLA
0
Tak jest
0
Taker się na 99% dzisiaj pojawi. Tylko pytanie, czy odbędzie się walka, czy tylko face-off?
0
Wyniki są z góry ustawione, jednak sama walka jest jak najbardziej prawdziwa (oczywiście w najbezpieczniejszy sposób)
3
Właśnie zaczyna się Kick-Off Show do Wrestlemanii 34!
Link do Kick-Offu dla zainteresowanych:
2
Co tam było? (Choć się domyślam) XD
Edit: Mimo, że komentarz usunięty to na głównej w topowych był. Grubo XD
43
Dziś mija dokładnie rok od meczu z Malagą. Był to ostatni mecz ligowy przegrany przez Barcę :)
1
Wrestlemania jutro. Mozna obejrzeć i to i to ;)
5
Zaczyamy NXT Takover: New Orleans!
0
Tak to jest jak gra na swojej pozycji , a nie na jakimś skrzydle czy prawej obronie
55
Barcelona w tym sezonie La Liga po 75 minucie : 22 bramki strzelone, 0 straconych! :O
0
A za kogo miałby w tym składzie zagrać?
0
No nie bardzo miałby za kogo Denis zagrać
1
No ale też nie róbmy z Leganes takich ogórków (hehe). To nie 3-ligowiec, nie możemy wymienić 2/3 składu
2
Ale co byś w tym składzie zmienił? Bo tylko narzekasz , ale zero konkretów
0
No albo Roberto albo Alba. Jeden musiał zagrać
0
W tym składzie jedyne co można było zmienić to Paco za Luisa
0
Sofa na ten moment wie tyle co my. Czyli nic ;)
1
Oj nie wiem. Barca B ma najmłodszą kadrę w całej lidze , wiec szczerze nie dziwię się , że biją się o utrzymanie
0
Ja się nie boję ofensywnej gry, tylko w twoim ustawieniu wszyscy pomocnicy są ofensywnego nastawienia , a to zazwyczaj nie kończy się dobrze