A w kalendarium znowu "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony." No przecież równo 6 lat temu Pep ogłosił swoje odejście. To chyba jest rzecz warta odnotowania...
Mi w ogóle nie podoba się to, że zawodnik jest traktowany jako Rookie, mimo że to nie jest jego Rookie Season. W NFL np. takich rzeczy nie robią. Jak dla mnie rookie to zawodnik w swoim pierwszym sezonie
Tak naprawdę to Celtics nic nie powinni wygrać , ale mają najlepszego trenera w NBA , wiec bym postawił na Boston. Lecz proszę nie brać mojej opinii na poważnie , jest dość subiektywna :D
8
Real Madryt pogratulował FC Barcelonie zdobycia dubletu :)
0
Nie, jedynym updatem jest data prezentacji
2
Ten projekt to już Footy Headlines przedstawili chyba w styczniu
17
Gruby z Barcy < 3
4
Może Alena?
1
Dr. House ;)
0
Będzie ;)
http://www.fcbarca.com/83019-jutro-o-18-00-rozpocznie-sie-przejazd-autokaru-fc-barcelony-ulicami-miasta-sledz-transmisje-wspolnie-z-fcbarcacom.html
2
Ależ mnie denerwuje to mówienie , że cały czas trener stawia na Gomesa. Radzę spojrzeć na liczbę minut
10
No o ile się nie mylę, to puchar Barca dostanie właśnie po meczy z RSSS ; )
1
Dostali puchar? Ominęło mnie coś?
0
To wtedy byłby Deulofeu ;)
6
Otóż to. Ja też bardziej cenię ligę. Trzeba być regularnym cały sezon, a w LM czy PK, jeden słabszy dzień, lub łatwiejsze losowanie może zadecydować
0
Otóż nieprawda. Barry wcale nie jest liderem swojej ligi. Jest liderem, grupy spadkowej ;)
0
No niekoniecznie ;)
0
Mazić i Cakir, a na finał Skomina
1
Tak jest Boston! Bruins i Celtics wygrywają!
1
Zmarł Alfie Evans :/
8
A w kalendarium znowu "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony." No przecież równo 6 lat temu Pep ogłosił swoje odejście. To chyba jest rzecz warta odnotowania...
0
Zaraz zaczynamy NFL Draft!
2
"Jak dobry running back w NFL". Włączyłem na 10 sekund i już cisnę :D
1
Eee tam , po co mu ROTY , jak za kilka lat będzie miał MVP i mistrzostwo NBA ;)
1
Idealnie się zsynchronizowaliśmy :D
1
Mi w ogóle nie podoba się to, że zawodnik jest traktowany jako Rookie, mimo że to nie jest jego Rookie Season. W NFL np. takich rzeczy nie robią. Jak dla mnie rookie to zawodnik w swoim pierwszym sezonie
0
Raczej jednak wygra Simmons (mimo, że według mnie zasługuje Mitchell)
1
Tak naprawdę to Celtics nic nie powinni wygrać , ale mają najlepszego trenera w NBA , wiec bym postawił na Boston. Lecz proszę nie brać mojej opinii na poważnie , jest dość subiektywna :D
2
Harden bezapelacyjnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale w NBA czy MLB?
0
Już dzisiaj w nocy NFL Draft!
0
Na odstresowanie, sobie obejrzę Dr. House'a od początku