8


Real Madryt pogratulował FC Barcelonie zdobycia dubletu :)

0

Nie, jedynym updatem jest data prezentacji

2

Ten projekt to już Footy Headlines przedstawili chyba w styczniu

17

Gruby z Barcy < 3

4

Może Alena?

1

Dr. House ;)

2

Ależ mnie denerwuje to mówienie , że cały czas trener stawia na Gomesa. Radzę spojrzeć na liczbę minut

10

No o ile się nie mylę, to puchar Barca dostanie właśnie po meczy z RSSS ; )

1

Dostali puchar? Ominęło mnie coś?

0

To wtedy byłby Deulofeu ;)

6

Otóż to. Ja też bardziej cenię ligę. Trzeba być regularnym cały sezon, a w LM czy PK, jeden słabszy dzień, lub łatwiejsze losowanie może zadecydować

0

Otóż nieprawda. Barry wcale nie jest liderem swojej ligi. Jest liderem, grupy spadkowej ;)

0

No niekoniecznie ;)

0

Mazić i Cakir, a na finał Skomina

1

Tak jest Boston! Bruins i Celtics wygrywają!

1

Zmarł Alfie Evans :/

8

A w kalendarium znowu "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony." No przecież równo 6 lat temu Pep ogłosił swoje odejście. To chyba jest rzecz warta odnotowania...

0

Zaraz zaczynamy NFL Draft!

2

"Jak dobry running back w NFL". Włączyłem na 10 sekund i już cisnę :D

1

Eee tam , po co mu ROTY , jak za kilka lat będzie miał MVP i mistrzostwo NBA ;)

1

Idealnie się zsynchronizowaliśmy :D

1

Mi w ogóle nie podoba się to, że zawodnik jest traktowany jako Rookie, mimo że to nie jest jego Rookie Season. W NFL np. takich rzeczy nie robią. Jak dla mnie rookie to zawodnik w swoim pierwszym sezonie

0

Raczej jednak wygra Simmons (mimo, że według mnie zasługuje Mitchell)

1

Tak naprawdę to Celtics nic nie powinni wygrać , ale mają najlepszego trenera w NBA , wiec bym postawił na Boston. Lecz proszę nie brać mojej opinii na poważnie , jest dość subiektywna :D

2

Harden bezapelacyjnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale w NBA czy MLB?

0

Już dzisiaj w nocy NFL Draft!

0

Na odstresowanie, sobie obejrzę Dr. House'a od początku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?